Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Meni je bas drago sto cigani navlace na sebe losu karmu ovim odgadjanjem i drugim postupcima koji nemaju veze sa terenom.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Cigani su tolika govna, i lopovi, da sam sigurno ubeđen da i ta jebena krama beži od njih, kao đavo od krsta. To su govna koja čitav život sa sobom nose duhovni tumor.
Pa oni za svoj najveći lopovluk u istoriji fudbala, kada su nam uzeli titulu 1986, i umesto nas otišli u KŠ, bili nagrađeni od iste jebene karme sa 1/4 KŠ. Dok mi kada god smo izlazili u Evropu, smo udarali na najjačeg protivnika.
Jedina sigurna karma za SD CZ je SMRT, tog karcinoma Evropskog sporta!!!
Sutra, se mora odgovoriti na fašizam, Racinon medotom, " došao sam da ti se najebem milosne majke", ako treba kao i Srđa Knežević, da se malo počupaju i zacrvene obrazi, pa da se i malo pregazi ako treba. Neka pamte ovaj derbi, u ovom derbiju pokažimo svima da su pičke, bili i ostali.
Jebati ih u njihov kući, nema ništa lepše!
Zato Đukiću, a i igrači, znate šta vam je činiti.
Moja procena je 0-3.
:napred Partizan
:partizan_fan:
:D:
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.170
Reaction score
14.580
Локација
Brdo Banovo
Истока неће бити у продаји уопште! Ово је информација директно са циганске благајне. Исток могу да узму само пријатељи клуба (циганке) у службеним просторијама и то је то. Свима осталима који неће на југ остаје једино запад. На циганској благајни данас продају сектор 4, то је централни део.

Јебем матер и њима, а и нашем клубу и свим медијима што нема никаквог објашњења око продаје карата, већ сви објављују да су карте за исток 1.000 динара, а нико не каже да исти не може да се купи.

Definitivno ce biti ovako, hvala pickoustom, mupu i kopu sto ce dozvoliti bilo kakvo prisustvo navijaca Partizana na najdubljem stadionu u *Srbiji.
Svi Grobari i nepodobni u kaveze, necete vi da im kvarite iluzije kako su najjaci, najbolji, najcrveniji i najvucicevi navijaci u sns *Srbiji. Za cigane i goste foruma, srednji prst.
P.s. poseban pozdrav za uplasene cigancice sa rsb/a, sad mozete porodicno na Istok, nece niko da vas dira. Mozete i zastavicama da masete. I Bajaginu pesmu da pevate.

Vidimo se u ulici Mateje Kezmana !
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ide se na to da dodje do ozbiljnog okrsaja na jugu i da se jug onda isprazni. Za sve ce se okriviti Fk Partizan i sigurno cemo biti zesto kaznjeni novcano i sa praznim tribinama. Pream tome nadam se da ce sutra sve proci mirno i da ce svi koji dodji u crno belim bojama biti skoncentrisani samo na podrsku nasem Partizanu. Medjutim postavlja se pitanje ko ce odgovarati za takvu organizaciju utakmice ako dodje do nereda sa ozbiljnim posljedicama o kojim nebih da razmisljam.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Zna se kako treba sa pičkama ciganskim:
knezevic-gazenje.jpg

Ili kao brat Leo prošle sezone, podelio im par šamara, dao dva gola i ćao pičke!
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Ide se na to da dodje do ozbiljnog okrsaja na jugu i da se jug onda isprazni. Za sve ce se okriviti Fk Partizan i sigurno cemo biti zesto kaznjeni novcano i sa praznim tribinama. Pream tome nadam se da ce sutra sve proci mirno i da ce svi koji dodji u crno belim bojama biti skoncentrisani samo na podrsku nasem Partizanu. Medjutim postavlja se pitanje ko ce odgovarati za takvu organizaciju utakmice ako dodje do nereda sa ozbiljnim posljedicama o kojim nebih da razmisljam.

Pripazi malo na pisanje, danima već pišeš kako strahuješ za rezultat i širiš defatizam. Ok, ne možemo nikom zabraniti da se plaši cigana ali ne moraš toliko često da to naglašavaš. Pritom ti ne trebaju ovakvi informer postovi, fali ti samo još da si napisao “ŠOKANTNO”.

Sutra samo jako i u meso i nema zime. Ovo je pravi test za ovu ekipu da vidimo da li smo tim ili smo grupa gradjana. Ako ih prebijemo nama pobeda ne gine.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
@mali dzin

"informer postovi" kazes..

Niti sam napisao nesto sto ne mislim niti sam sta slagao. Prema tome nemas osnove da mojim postovima lijepis takvu etiketu.

"strahuješ za rezultat i širiš defatizam" hm...

Fino sam napisao da se najmanje plasim ciganskih igraca i trenera. A najvise sudjenja. Ako je to defetizam onda ok.

Nisam od onih likova koji pricaju o sigurnim pobjedama, petardama i sl. Pa posle kazu eto znao sam da ce biti tako kad se ispostavi da nismo bili u stanju da pobjedimo utakmicu.

O stanju na nasoj tribini vjerovatno si upuceniji od mene ali to nije toliko ni bitno. Normalnim razmisljanje mozes zakljuciti da ako na istu tribinu dodju tri frakcije sa tri vodje, da su problemi moguci.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Ide se na to da dodje do ozbiljnog okrsaja na jugu i da se jug onda isprazni. Za sve ce se okriviti Fk Partizan i sigurno cemo biti zesto kaznjeni novcano i sa praznim tribinama.

Kako bre nemam osnovu, pa ovo ovako napisano je na nivou prosečnog senzacionalističkog medija a pritom nema veze sa životom. Do nereda na tribinama može da dođe samo ako službi to bude odgovaralo i to je to. A ti kad napišeš to tako ispada kao da barataš nekim insajd informacijama pa znaš da će biti nereda. Niko ti ne lepi etiketu, napisao sam ti za taj post koji sam citirao da je na nivotu informera što zaista ispada tako.

Jel sad ide derbi? Slabe su nam sanse da se izvucemo i sa x. Nikad nisam bio manji optimista.

Ne znam odakle crpite optimizam u vezi derbija. Prosli put su nam sudili penal i to sad daje potpuni legitimitet ciganskim sudijama da se svira prvo plivanje pesica u kaznenom. Ja uopste ne razmisljam o ciganskim igracima i treneru. Oni su pickice svi djuture i kad nisu uspjeli jesenas da nas dobiju nece ni sad. Problem je sto nam ekipa citavu sezonu u pogledu igre vise lici na sivi dom nego na fudbalsku ekipu. Kao i sto puta dosad odlucit ce individualni kvalitet sudije u cigansku korist ili nekog naseg igraca u nasu.

Jankovic i Tosic po krilima pisi propalo. Oni ne mogu osolit ciganskim bekovima da se nazajebajemo. Uopsteno ne mogu manje vise nikom u JSL sto je zalosno za fudbalsko ime kao sto je Tosic. Ako Djukic planira da nesto napravi naprijed a ujedno i da zatvori pozadi onda mu je jedina opcija tu Jevtovic u sredini a Pantic na krilo. Tosic nek odigra koliko moze zbog prekida i dobrog suta eto. Opet kazem najmanji su mi problem ciganski igraci i trener. Bojim se samo sudjenja usmjerenog ka tome da u Srbiji poboljsa zivotni standard. Teorije velikih brojeva i slicno me ne zanimaju. Ako budemo rjeseni da izginemo na terenu ( sto se kaze "u kost" ili "na noz" ) za tu pobjedu bez nekog pretjeranog taktiziranja i pametovanja trenera sigurno cemo je i ostvariti.

Ok, shvatili smo da nisi optimista po pitanju derbija ali nema potrebe da nam ponavljaš to. Niko te ne tera da širiš lažni optimizam kao što te niko i ne tera da širiš pesimizam ali smanji malo.
 
Последња измена:

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
interesuje me samo pobeda partizana, nikakav remi u situaciji gde zaostajemo za sektom.
dakle ako nas tim ne izadje sutra ofanzivno i ako ne pobedi trener slobodno moze da se pakuje.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.170
Reaction score
14.580
Локација
Brdo Banovo
Za sutra, jos jedan "slucajni" gol Tavambe nam treba i jedan Pantica, vreme je da naplati dobru sezonu i umulja ga ciganima. Moze i neka golcina, nije problem. :D
Cigani, ne racunajuci "jeftinog" Bena iz oliciganijakosa nemaju ni jednog pametnog igraca, samo neke bukve ( ne mislim na $&@?@?&#, on je "nas") i Srnica. Mada je to isto. Nadam se da je to nasa sansa, Pantic i dvojac _boli nas kurac da potrcimo_ Tosic/Jankovic mogu da naprave razliku.
Ako budu HTELI, eto prevage za Partizan! Ako ne, bice tesko, bice 0:1 !

Optimizam ima da vlada, kurva ima da strada!

( jel najpickoustiji sin *Srbije u zemlji, ili ce opet morati da mu doturaju cedulje na kojim pise >kurva pusi< pa da jadan opet dne pocrni u licu?)
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
"Ovo je džungla. Neću da bežim odavde, da palim u London. Ne treba mi put za Indiju. Hoću da ostanem ovde do kraja sveta! Makar počeo da govorim unatraške, makar pao s krova i zato me ubili. Ne mislim da sam hrabar što ostajem. Jer zombi hoda ali nikuda ne beži da bi sačuvao svoju iluziju-on hoće da njegova iluzija postane stvarnost!
Slušaj ovu pesmu, ovo je tvoja himna:
https://youtu.be/C6TmY6MNlj0 "

Inspiracija:
https://youtu.be/ZmmldPvWXkw?t=1h25m6s
Film Crni Bombarder.
Osećam kao da živimo u tom vremenu. Kažem vremenu, iako vreme zapravo i ne postoji. Ali, šta zapravo postoji? Da li je naša ljubav prema klubu istinska? Da li je naša mržnja prema ciganima zaista toliko važna? Da li mi preziremo njih ili preziremo način na koji funkcionišu sada i na koji su oduvek. Zašto mrzimo nepravdu? Da li je to u našoj prirodi? Zašto ti koji čitaš ne navijaš za zvezdu? Bjelogrlić, nije slučajno ovo bila njegova uloga. JSDP u ulozi Duha koji hoda. Zgazi sutra ove nepravedne, nesvesne, odvratne tvorevine.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
@mali dzin

Klasika ovog foruma ako nisi u mejnstrimu sto se tice razmisljanja odmah si otpadnik. Opet ti kazem niti sam sta slagao niti sam sta rekao sto ne mislim, nisam nikog uvrijedio. To sto se tebi ne svidja, to je tvoja stvar. Ni meni se ne svidja sto sta pa iskuliram. Stavi me na ignor i olaksaj na obojici boravak na forumu. O:) Uostalom daj Boze da sam pogrijesio u ovome sto sam pisao ranije i da sutra dobijemo utakmicu, bicu presretan.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Oво до сада што је било од сезоне је толико крцато ничим заслуженом срећом и срећним околностима, незаинтересованошћу бољих и навлачењем против слабијих, судијским инжењерингом и државном заветрином, да не би било ништа природније и правди угодније него да чергарска хорда доживи једно васпитно чупање ушију и свођење на праву меру и то у сред своје ушљиве рупетине.
Ни мало не сумњам да смо у могућности да изведемо такво правдоугогдно дело, само ако хоћемо.
Наравно да то "ако хоћемо" не треба да буде тема, али није сасвим ни искључено.
Не бих о стратегу са наше клупе, јер Бог зна може ли он око овога уопште нешто и да припомогне .
Рачунам тако да може то и без њега, ако не буде спавача и безвољника у црно - белом на терену.
Ко можда не може или није рад да око тога буде под конац, боље да нађе неки добар изговор да се и не скида.
Ови којима воље не мањка, верујем наћи ће и начина, да поруше ту циганску кулу од картона.
Картон је традиционално најдражи грађевински материјал код чергара, згодан за брзу градњу, али и осетљив на ветар.
Ако буде дувало већи део од тих 90 минута у улици Матеје Кежмана, секундарци ће морати да "зидају" од почетка.
Наше је да се усрана ливада у рајковој рупи забетонира како и заслужује, а они после нека зидају шта хоће.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
@mali dzin

Klasika ovog foruma ako nisi u mejnstrimu sto se tice razmisljanja odmah si otpadnik. Opet ti kazem niti sam sta slagao niti sam sta rekao sto ne mislim, nisam nikog uvrijedio. To sto se tebi ne svidja, to je tvoja stvar. Ni meni se ne svidja sto sta pa iskuliram. Stavi me na ignor i olaksaj na obojici boravak na forumu. O:) Uostalom daj Boze da sam pogrijesio u ovome sto sam pisao ranije i da sutra dobijemo utakmicu, bicu presretan.

Ako se neko ovde ne slaže sa forumskom većinom onda sam to ja ali nikad nisam imao problem da normalno diskutujem sa svima. Nismo mi sekta da ektiketiramo ljude koji drugačije razmišljaju, bar smo mi ovde poznati po tome što smo uvek normalno diskutovali sa svim navijačima Partizana bez obzira na razmišljanje, životno opredeljenje...

Nije uopšte poenta u tome da li ćeš ti biti u pravu za to što pišeš, ja sam ti sugerisao da se ne ponavljaš sa svojim upisima iz najbolje namere. Ne očekuj da će neko da te pohvali ako budeš u pravu ali neće te niko ni vređati ako ne budeš. Ja bih najradije voleo da mogu da stavim na ignore listu svakog sa kim se ne slažem ali šta ću kad volim da ispraljvam krive Drine :D
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
193
Локација
Dole ispod
Biti li ne biti danas. Ako izgubimo ode titula gotovo sigurno a ako dobijemo mogla bi da se uzdrma atmosfera kod cigana i to nam je sansa. Nek se ponovi prosla sezona.

A strucnjaku da pozelim da napadne svim silama prvih 10 minuta, tu se resava sve, da ne znaju sta ih je snaslo.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.356
Reaction score
6.649
Локација
Tamo gde si ti!
Brate crno-beli kreni danas u rupu sa mislima da idemo da ih useremo.

Imamo bolje pojedince, imamo trenutno bolju atmosferu, u usponu smo forme. Redovno ih deremo na Rajku. Nema niti jednog razloga da po lepom proletnjem danu crno-beli brate i sestro ne krenete put ulice Mateje Kežmana i zajedničkim snagama im se uneredimo u živote.

U RANU ZORU, ZORU, ZORU...
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Treba im danas *ebati mater! Oko stadiona, na tribinama, i pogotovo na terenu. Zvuk polomljene stolice u smrdljivoj rupi ima posebno harmonican zvuk.

Muka me hvata od same pomisli na ono blatiste oko septicke jame, tih dvesta metara uzbrdo od Autokomande kada gledas polupismene i mentalno zaostale, okicene kao na drugorazrednoj romskoj svadbi u Rumuniji, ali drugog puta nema. Danas, svi zajedno, svom snagom protiv nepravde, protiv krezavih i naprednih.

GAZI KUCKU!
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
OK taj treci svetski rat, Trump, Putin, Asad ali kavez do istoka mora biti popunjen do poslednjeg mesta. Jebati ciganima mater na svakom koraku, urlati, vristati, cepati.
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Ovo je utakmica u koju staje sezona, ako ih ugazimo “eto vam titula, jebala vas titula”. Moramo za svaku loptu da se borimo kao da je posljednja, da ih prebijemo i nece biti problema. Bice 1-2 nakon njihovog gola iz ofsajda.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top