Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.515
Reaction score
4.771
Локација
Na vještičinoj sisi
Nisam citao nijedan izvjestaj sa derbija, muka mi je kad se sjetim sta sam gledao. Djukic je tu, Iliev je tu, mi smo tu. Mi pricamo sta hocemo, oni rade sta hoce, prave nas budalama i kao da nam porucuju samo vi pricajte sta ne valja, naci cemo mi nacin da ne vjerujete svojim ocima, nego nama i jos cete biti srecni. Reset koji je prijeko potreban ni na vidiku. Da li ce otici Djukic, ko ce doci, ako on ode, sta ce biti sa Ilievim, da li neko razmislja unaprijed o igracima, koji treba da odu ili dodju... Ako ostane sadasnji tandem Dju-Ili i on bude garant svijetle buducnosti mi smo ga ugasili.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Velika je apatija medju nasim narodom i to nije zaobislo nas grobare. Cutimo da ne izgubimo i ono sto vise nemamo. Gase nam VK Partizan, odgovor mlak, imamo katastrofa upravu cutimo kao zaliveni. Ja sam kao osnovac dolazio da protestujem protiv Zeke i Bjeke a danas takvog bunta ni u obrisima. Mi smo ovaj derbi juce isli kao ovce na klanje i rezultatski i kao navijaci, ljudi. Pritom su taj Zeka i Bjeka bili ljudi jakog stava sa kojima nisi mogao kako hoces, kao sto je to bio i Danko Djunic bivsi predsednik SDPartizan i Pedja Danilovic naravno. Takav funkcioner nama treba (ne mislim na Bjekinu SNS pricu), takav nam dole pored aut linije treba i takvih sto vise na terenu. Juce su nam izasli bekovi boze sacuvaj, Vulicevic decko ja nisam video da desni bek toliko folira i pada na svaki kontakt kao da je Inzagi a ne JSL bekcina, hvala mu na svemu ali dosta vise. Nemanja G Miletic da ne trosim reci. Vidim da Djukic ne ide nikud i ako se sad polakomi i zameni Svetozara Markovica sa nekim od sklopocija koje imamo i rotaciji, ici cu na zapad svaku utakmicu da se derem na Djukica da je cava i da vrati Svetozara u postavu 90 minuta ako bude potrebno. Juce me posebno zabolelo kad vidim kako se nepismene seljacine poput Borjana, Stojkovica nesto kurce a da nema ko postenu samarcinu da im zalepi, kad je vec kraj utakmice i kad su vec po svakom nepisanom zakonu to i zasluzili. Ako u Teleoptiku, mladjim kategorijama imamo momke karaktera Saveljica, Mirkovica, Nadja sa u pola znanja daj odmah prekomanda u prvi tim da gledamo muskarce na terenu, a ne likove koji daju sve umerenije izjave i sve umerenije partije. Dosli smo da pobedimo stav od glave do repa i to je to.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.351
Reaction score
1.345
Ivice, neka ti Kup i sledeće godine bude primarni cilj ali u BSK-u iz Borče. Marš iz kluba !
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.951
Reaction score
27.046

Jel ovo nas SD izjavio da ovaj derbi nije nosio neki naboj?! Mislim, sever im dostavio kurcinu do loze, na stadionu makljanje kao na ratistu, povredjeno ko zna koliko ljudi...derbi pre ovog jedan od najkrvavijih ikada, a on govori o nepostojanju naboja?!
Pa, nas sportski sektor je uspeo da nase fudbalere, umesto da naostri da se najebu majke milosne ciganima, spremi da bez tenzije udju u najvazniju utakmicu naseg fudbala bez obzira na stanje na tabeli i formu! Veliko bravo za vas, cigani su odusevljeni!
Igraci su nam izgledali u fazonu "jao, jel moramo bas danas da igramo? Jel moze to da se odlozi, bas nas nesto mrzi"...
Ivice, sta se sa tobom desilo covece?!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
@diego_armando
Nemoj najgore u karijeri doce nam opet za koju godinu da se ozivljava

@zigy
Restart ne vazi za nas to je suplja prica u ovakvom sistemu kakav je FK Partizan, a suplja je zbog nacina finansiranja naseg kluba i okolnosti u kojima se takmici u domacim takmicenjima. I ja sam nekad vjerovao u "proces" ali sam u skorije vrijeme shvatio da je to zabluda. Restart rade klubovi koji mogu da stvore dobru generaciju odnosno ekipu posle nekog vremena koje je zrtvovano i da je drze na okupu tu ekipu i osvajaju trofeje. Mi cim imamo 2 cestita igraca sa nekim prikazanim potencijalom mi ih prodajemo kao bagatelu. Prema tome restart je za nas ustvari svaki prelazni rok, svaka smjena trenera i sportskog direktora.

Jebo si nam sve po spisku Ivice. A i mi tebi isto uzvracamo...
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Истекло вријеме за едит, па да додам и ово.
И шта вели педер Вулетић треба реконструкција тима, па педерчино распала зар нисте ви ти који сте сачували шампионски тим, зар нисте ви ти који сте довели све оно што су тренер и сд жељели, зар нисте ви створили европски Партизан кога се и највећи плаше? О каквој сад реконструкцији причаш кад сте ви ти који сте урадили све набројано.
Мрш из Партизана!!!

Управо погледао клип Партизановаца, и какав зајеб су направили са гађањем бакљама и свим и свачим по нашима, очигледно мислећи да су цигани кренули према њима.

Koliko mene služi pamćenje, a hvala Bogu još uvek dobro stojim po tom pitanju, Iliev je kod navijača Frankovih momaka, izjavio doslovce da "planira samo da kupi jednog, eventualno dva igrača za avgust, i da je ovo manje više tim za kvalifikacije". Pa se sada postavlja krucijalno pitanje, šta si ti koji kurac radio u zimskom prelaznom roku???

Inače vidim da su nam pustili pesmu "ja sam Dalmatinac" sa razglasa. Ej, bre, čoveče koja su to govna. Morali su da zatvore ceo istok, da bi mogli da izvedu svoju smešnu huligansku( :buhaha ) akciju, da ponesu kurac od balona preko zapada, jer da su bila braća na istoku, bila bi bežanija prema severu kao i uvek. Baš ste nas zajebali... :clap :confused :roll: Koliko je žalosno biti ciganin. :puke Umrite!!!



Veruj mi da me ovo više iznerviralo, nego bežanje Vulićevića od ciganskog pseta.
Iliev jesi l´ toliko bolestan, da moraš da pišaš po nama??? Jesmo baš toliko jadni u tvojim očima?
Koji ti je, bre, kurac???
Ispao si GOVNO, ovde... al´ ajde, na to si do sada navikao, pa ti nije teško. Jadniče!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.054
Reaction score
26.259
Локација
ante portas
Ivica Iliev sto pre treba da ode iz kluba.
Jednom nenormalnom liku je dato i previše prostora,a iz prelaznog roka u prelazni rok ukopava klub.
Ovo su i njegov trener i pojacanja.
Previse je minimizovana njegova odgovornost.
Majmune nije ti ovo FK Rad,stoko jedna.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
o majku ti narkomansku jebem po 100 puta!
pa koga ti jebes smradino oloska sns-ovska.
trebao si da letis jos onda kad si nas nazvao misevima.
mars iz svetinje i povedi dripca ciganskog sa sobom, jebo te vuletic buljas u cmar usrani
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Pickast trener, pickasti igraci, pickasta igra!
Serem se u ekipu kojoj vezni red nema 300kg, izgledaju kao kadeti pored onih njihovih rmpalija.
U nekoj ozbiljnoj ekipi Partizana ja sem Stojkovica ne vidim nijednog igraca za prvu postavu, Tosic i Suma u ovom stanju su samo za klupu, Tawamba je realno backup opcija, Zdjelar takodje nit smrdi nit mirise.
Hocu da vidim veznog igraca koji moze da izdrzi duel a na de padne na najmanji kontakt, koji moze da sutne sa vise od 10m udaljenosti, koji moze da istrci 2x100m a da ne umre!
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Pa i ja mislim da je ovaj derbi (titula) izgubljen još prije više od mjesec dana i to samo u jednoj utakmici. Ušli smo u derbi sa -6 bodova i da smo dobili trebala bi nam još 2 kiksa cigana. Makar da smo ušli sa -5 u ovaj derbi siguran sam da bi druga priča bila. Ne možemo sad da plačemo za ovom slankom spasa kad je realno sve gotovo bilo još nakon poraza protiv Radničkog. Mada i X protiv Zemuna je bio dovoljan.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.772
Локација
Beograd
Nisu shvatili ko smo??? :roll: :roll: :roll:
Stojke hteo da šutira penal?
...

dobro, sta sad nije jasno u mom potpuno dobronamernom postu ?

Nemam ja nikakve zamerke na tvoj post, nego znam da penale u Partizanu izvodi Jevtović, kad on nije u timu onda Suma, kad ni on nije onda Ožegović...otkud sad Stojković?
Ali, kao što reče neko, možda je samo prišao tamo iz nekog drugog razloga...otkud znam...

Ali ovo da pojedini navijači Partizana sa Juga do Zapada ne shvataju ko sedi pored njih na Zapadu...
:roll::roll::roll:
Kao prvo naravno da će pored njih (pored Juga) sesti oni koji simpatišu Partizan...
Kao drugo samo taj sektor Zapada se prodavao na JNA...
Kao treće celu utakmicu se odatle baš glasno navijalo za Partizan...
Kao četvrto, baš odatle su ljudi krenuli da odgovore na provokaciju Zvezdinog ,,kurca,,...
Kao peto, sa centra Zapada su onda na nas krenuli ,,cigani,, u želji da bude tuče...
Kao šesto, policija je razdvojila nas i njih, a nas poterala do ,,krova,, Zapada...

I, kao sedmo, zar nije sve ovo bilo dovoljno nekome da ,,ukapira,, da smo na sektoru Zapad do Juga bili mi Partizanovci i to u jedno 99% procenata...jeste, bio je tu i poneki Zvezdaš, jbg, seo zajedno sa drugarima Partizanovcima, itd, ali šta sad...

A šta se i ja čudim, valjda znam gde živim...
...boli nekoga kurac da li će nečim da razbije ili zapali glavu nekom drugom, važno mu je samo da baci nešto negde...
Pojedincima, naravno, ne kažem da su svi ili većina takvi, ali slaba je to uteha ako nastradaš...

Sećam se jednog derbija kada su naši navijači zasuli nekim kamenčinama gomilu pomešanih ljudi koja je išla ka Zvezdinom stadionu, samo zato jer su u gomili videli i par ljudi sa Zvezdinim obeležjima...moj sin tada bio mali, na sreću bila neka prikolica tu blizu pa smo se sklonili iza nje, a ono, samo čuješ bum, bum, bum, bum po njoj...da ne beše nje, možda bi nam i glava prsla...
I, ko nas je gađao? Navijači Partizana...
E, u pičku materinu!

A što se tiče fudbalera, trenera, Ilieva, uprave, nisam se ja ,,ohladio,, SVE što ste ih iskritikovali - u pravu ste!
Pičkast derbi i pičkaste igrače u derbiju ne može da opravda NIŠTA drugo tokom sezone!
Nije tu stvar ni titule ni rezultata ni pobede, poraza, stvar je u tome da u derbi mora da se uđe i iz njega izađe kao da je to NAJVAŽNIJA STVAR NA SVETU!!!
Za navijače Partizana je to tako!!!
Ko to ne može da nam obezbedi ili da tako igra u derbiju - MARŠ IZ PARTIZANA!!!
Ponavljam: NIJE najvažniji rezultat derbija iako je MNOGO važan, više od rezulata važno je KAKO se derbi odigra - pičkasto ili ne, moćno ili nemoćno, potentno ili impotentno...
Everton Luiz je primer kako se derbi igra, iako nije pobedio u svakom...
Everton Luiz je primer kakvog igrača u Partizanu naši navijači žele!
A ko u današnjem Partizanu danas liči na Evertona Luiza?!
Ko je u današnjem Partizanu odigrao protekli derbi kao Everton Luiz?!

Niko. Nema takvog u današnjem Partizanu.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Kako nam je bilo bitno i titula i kup u istoj situaciji kao sada prosle sezone a danas ne!? Koga ovaj Ilijev zamajava...ova izjava je dovoljna za sut kartu.Cuj Partizanu nije bitna titula...a da smo dobili bilo bi -3 i jos 6 kola dovoljno da cigani kiksnu...ja vise ne znam ko su ovi ljudi i sta rade sa nasim mozgovima kontradiktorno 100%
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.951
Reaction score
27.046
Everton Luiz je primer kako se derbi igra, iako nije pobedio u svakom...
Everton Luiz je primer kakvog igrača u Partizanu naši navijači žele!
A ko u današnjem Partizanu danas liči na Evertona Luiza?!
Ko je u današnjem Partizanu odigrao protekli derbi kao Everton Luiz?!

Niko. Nema takvog u današnjem Partizanu.

Ovo sam kvotovao, a ne ide kao odgovor ili slicno autoru teksta, vec kao podsecanje i pitanje pojedincima sa ovog foruma koji nisu imali nista protiv da Evi ode...
I da, da li bi danas neko ipak dao i milion evra Eviju, samo da ga i dalje imamo u Partizanu? Jel vredi Everton toliko? Ili je i dalje previse? Bolji su ovi koje imamo?
 
Последња измена од уредника:

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.105
Reaction score
15.895
Локација
Храм фудбала
Pa i ja mislim da je ovaj derbi (titula) izgubljen još prije više od mjesec dana i to samo u jednoj utakmici. Ušli smo u derbi sa -6 bodova i da smo dobili trebala bi nam još 2 kiksa cigana. Makar da smo ušli sa -5 u ovaj derbi siguran sam da bi druga priča bila. Ne možemo sad da plačemo za ovom slankom spasa kad je realno sve gotovo bilo još nakon poraza protiv Radničkog. Mada i X protiv Zemuna je bio dovoljan.

Ма титула је у свему овоме најмање битна, ало ми смо ушли у дерби са мишљу ма заболи нас како ћемо одиграти, дерби је небитан готово је све.
А то не смије да буде ни на +20 ни на -20, циганима треба јебати мајку у свакој прилици, али ево шта смо дочекали.
За следећу сезону можда појачамо СШ са Пепеом Имазом :pop
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top