Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Mlađe kategorije, FK Teleoptik

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Kako da ne, ma na Vembliju da se igra.

Nek igraju deca tu gde treniraju, ko jebe mandove, gazi samo, za titulu, a u omladinskoj ligi da je ne bi oni uzeli.

Kako mi je nekad krivo što ne igraju svi momci koji imaju pravo po godinama, da gazimo sve, ali jbg, naravno da je važnije da se napravi neki igrač...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.765
Reaction score
29.651
Локација
Beograd
Ko kaže da nema interesovanja za domaći fudbal?!
Partizan.rs piše da su karte za duele mlađih selekcija Partizana i C.Zvezde već podeljene i da mi koji ih nemamo i ne dolazimo u Zemunelo jer nećemo moći da uđemo...
E, pa, jbg, napravite onda veći Zemunelo...i po kom principu se dele te karte?!
partizan.rs/189600-tri-derbija-za-vikend-na-zemunelu/

Sve u svemu, crno-belim ,,klincima,, želim svu sreću i uspeh, naravno da se fudbal uvek igra na pobedu, ali glupo bi bilo dizati neke tenzije ČAK i na utakmici mlađih selekcija, tu naravno mislim na tribine...
Jbg, kad je nešto ,,in,, onda, ajmo svi, a kad nije...gužve baš i nema...a valjda se svoj klub voli i kad nije ,,in,, utakmica...pa i kad nije ,,pod obavezno,, da se mrzi rival koji je prekoputa...

Inače, Teleoptik je danas (i to u malo ,,prošaranom,, sastavu) završio svoju sezonu igravši ,,duplo golo,, tj. 0:0 sa Bežanijom...bilo je prilika na obe strane, ali utakmica bez golova baš i nije nešto...


Ja sam više ,,simbolično,, bio u Zemunelu, odgledavši samo prvo poluvreme, ali, brate mili, zar je uopšte moralo da se počinje u 17h, a ne bar nešto kasnije, kada se znalo da će biti i sunčano i toplo, i po temperaturi koja je nekada bila uobičajena za 31.jun, a ne 31.maj, i da je tih 17h, zbog glupog pomeranja časovnika izistinski ustvari tek 16h, dakle kad Sunce itekako još,,prži,,!



Tamo bre nema ni trunke hlada ni na tribini ni na terenu, a naravno niko se nije setio da se i to može bar malo nečim ublažiti, recimo da neka kompaktna (a ne montažna) tribina bude na Zapadu, da se posadi neko drveće, itd...



Bilo kako bilo, od 16 klubova u Prvoj ligi Srbije, Teleoptik je svoje takmičenje završio na osmom mestu, dakle u samoj sredini tabele, iako je jedno vreme bio i pri samom dnu...momci su se časno i pošteno borili, i, ako ništa drugo, bar su se UVEK trudili da igraju BRŽE nego Partizan...


Ostaje pitanje kakve su im ambicije za sledeću sezonu? U kakvom li će sastavu uopšte igrati?
Znam da se navijači Partizana nadaju da u Teleoptiku čuče neke ,,zveri,, od igrača koju je dovoljno samo ,,prebaciti, u Partizan, pa da nam svima srce bude na mestu...
No, to ne ide baš uvek tako...
Teleoptik je ,,razvojni klub,, gde momci polako sazrevaju...što je, kako rekosmo, bilo dovoljno da se bude osmi u PLS...a Partizan ima obavezu da bude PRVI, ili bar da ,,ganja,, tu poziciju do kraja...


A kako smo se proveli u upravo proteklom prvenstvu kad je Partizan u pitanju, ja bih VRLO rado poslao većinu igrača Partizana u Teleoptik na ,,doškolovavanje,, pa ako neki uspeju da se razviju kako treba, e tek ONDA nek nam se vrate...
Ne znam da li bi i Đukić uspeo da se nametne kao neki ,,razvojni trener,, daleko od prvog tima Partizana, ali se bar nadam...
A šta mi drugo preostaje?
 

Banovo Brdo

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
200
Reaction score
146
Локација
sveprisutan
Svaki Grobar koji će doći sigurno će biti pušten u Zemunelo.
Gani su mislili da organizovano dođu, da naprave kop.

Dobro je što je informacija provaljena mada može biti zanimljivo i dalje...
Svako ko je u blizini u subotu mogao bi da svrati...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.834
Da li je moguce da na derbiju mladjih selekcija, mentoli izazovu haos, opstu tucu, koriste baklje, topovske udare...da li je moguce da na derbiju mladjih selekcija mora da intervenise policija kako bi sprecila dalju tucu? Da li je moguce da vise dete ne mozes da odvedes na utakmicu mladjih selekcija, a da ne strepis da ti dete ne zadobije povrede zbog maloumnika?! To pravo ste nam oduzeli na derbijima seniora, doduse ne samo na derbijima...
Jebem vam sve da vam jebem mentoli maloumni...
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.751
Reaction score
11.453
Локација
.
Dobro jebeš ga, sad je stvarno specifična situacija. Iskreno, ja sam i očekivao da će biti nekih sranja ali daleko je to od toga da ne možeš dete da odvedeš na utakmicu mlađih kategorija gde realno budu samo roditelji i eventualno drugari tih klinaca (plus Goran Tomić :D).
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.834

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Je l se meni cini ili cigani djeluju fizicki znatno jace, vidim da su uglavnom '00 godiste kod nas, koja godista uopste mogu da igraju?
edit: 1:0 :D
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Mogu da igraju 99’ i mladji. Nasi su svi 00’. Mislim da oni imaju vise igraca 99’ nisam siguran.
Sada vec 3:0, Novic dva i Kokir majstorija za 3:0. Imate prenos na yt ko hoce...
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Ako Brodarac danas pobedi, cigani nikako ne mogu da osvoje titulu, imaju dva boda više od Brodarca. A svi znamo da Fk Slaviša Kokeza, sigurno pobeđuje danas Čukarički. Ciganima danas ne odgovara ni bod... Tako da ga sigurno puše...
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Odusevljen sam Kokirom sa kojom lakocom igra ali isto tako br. 2 i br 11 (Jankovic) mi djeluju slabo, dvojka preplasen a Jankovic ne djeluje da moze ozbiljnog fudbala igrati na ovoj poziciji, desno nikako nije za njega bar po ovome sto sam vidio. Svi ostali dobri za sada.
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Ovo sto igra ovaj momak sa brojem dva je skandal, nazalost, izgleda da koverte jos obezbjedjuju mjesta u nasem Partizanu... nista se nije promjenilo ..
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
ladno sam primili 4 gola na u drugom pouvremenu, na našem stadionu je sramota. Osim Kokira i 7 sve treba raspustiti, jer su loši igrači. Golman je tek posebna priča, dečko šta ti radiš, linijaš... Vještica dečko toliko je spor, da ga je svaki ciganin izvozao dva tri puta...
 

Milos doca

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
113
Reaction score
178
Локација
Hram
Jaooo bozeee... pokusali su roditelji da skandiraju ime naseg tima...pa picka ti materina i tebi i imenu vaseg tima
 
Top