Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Pa sto ne bi mogao, nije nikoga udario, tuce nije ni bilo, sprecena je, valjda zavisi i od izvestaja delegata, a valjda mi imamo ljude koji ce to srediti(mada realno nemaju sta ni da sredjuju, nego samo da se pobrinu da govna ne spletkare).
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Realno, ne znam kakva su pravila pa zato pitam. Reko' da nije iskljucenje u kosarci nesto kao crveni u fudbalu, pa zato...
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.547
Reaction score
2.592
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Sto bi rekao Dule Vujosevic "Rekao sam vam da ce g*vno da krade".

Pribojavao sam se ovakvih stvari od strane mladjih limenkara i znao sam da ce biti provokacija i spletkarenja. Patuljasti pinc iz zeleznika jos licno nadgleda situaciju i kao smiruje babuskaru u prvom redu. Hvala bogu da bar nisu povredili nikoga jer se i to moglo desiti.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.555
Reaction score
3.892
Локација
Beograd
Sledece utakmice moraju da se odigraju najbolje u citavoj sezoni da bismo imali sanse da prodjemo. To svi igraci moraju da shvate.

Verujem da to moze da se desi ali samo da se ne lozimo kako cemo mi nekoga da razvalimo,zatvorimo i slicno. Utakmicu po utakmicu, hrabro, borbeno pa sta bude. Igraci ne smeju da imaju pritisak moranja jer realno na papiru ostale ekipe su jace. Samo borba pa ce nam se to vratiti.

Sta god se u prvoj utakmici desilo sve ce biti otvoreno i dalje.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.897
Reaction score
10.078
Cekaj, ovo nije montaza?
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.445
Reaction score
12.006
Локација
Beograd
Naravno da jeste, ima dole potpis colovica:icon-biggrin:. Mada tako ih dobro radi da ne bi niko ni provalio a i nije daleko od pisanja tog bolesnika koji uređuje ovo smeće.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.897
Reaction score
10.078
Vidim potpis, ali sam mislio da je screenshot klipa. Zato pitam. Znaci bacio se i na photoshop postere i sprdnje :D
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Slična naslovna strana bi bila da novine uređuje npr. najveće od mnogobrojnih ciganskih govana - Darjan Nedeljković, samo što bi se fokusirao isključivo na Partizan, a manje na politiku, osim u kontekstu da država pomaže Partizanu.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Pored izjavi Trinkijerija o tome kako profesionalni sportista mora da iskulira provokaciju protivnika, voleo bih da cujem sta je imao da kaze Gagicu a, sigurno je imao. Na stranu covicevi indijanci koji provociraju ali sta je sa glavom kada zajunis kao junac a znas da te jedva cekaju na zicer, kaznu, suspenziju, cime te slabe pred plejof.. Neke glave se nikada nece promeniti. :banghead:
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.330
Reaction score
2.770
Nisam uspeo da gledam sve kako treba, koliko je realno da je Trinkijeri čuvao karte? Mislim, i malom detetu je jasno da bismo bili u skautingu limenih ma protiv koga da smo igrali, a posebno protiv njihovog rezervnog tima.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Na forumu a i kod mene osecaj kao da se ne igra najvazniji plej of u poslednjih 5 godina nismo imali ovako izgledne sanse. Opet sansu blagog favorita prepustam njima. Ja se iskreno nadam da ce Vanja kojeg sam toliko kritikovao tokom sezone sad proraditi kao i Pejdz da daju 10 plus poena pogode vazne trojke i prelome. Odza moramo uvesti u probleme sa licnama, nadam se da je Trinki cuvao najbolje za kraj. Nadam se takodje da Novica moze doprinuti svojom minutazom da ih namucimo. Necu pricati o ostalim igracima nadam se samo da ce Pejdza ili Vanju ici sut ovakve utakmice pokazuju od cega su satkani. Verujem da domaci igraci znaju o kakvim utakmicama je rec i da ce preneti na Renfra, Lendejla, Pejdza, Si vec zna o kakvim utakmicama je rec. Kod njih opet dosta stranaca mislim da preti najvise od Stratosa koji ako udje u seriju ne staje. Borba, tuca da se svaki poen namuce po mogucnosti naterati ih da udju u nervozu i da se ispucavaju za tri a u reketu Odza zaustaviti. Prizeljkujem brejk i onda pred nasom publikom da resimo pitanje to je onako navijacki a realnu prognozu ne mogu dati bice tesko, sudije samo da ne odigraju veliku ulogu Covic ce sigurno vrsiti pritisak..
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.330
Reaction score
2.770
Gledao sam pacova na Areni, ja do sada nisam ni shvatao sa čim se mi susrećemo. Blagi favoriti jer imaju neverovatne individualce, trener im je tipični ciganski debil. Šta ćemo i kako ćemo, ne znam, ali meni miriše da ćemo da forsiramo igru na Odža, jer spolja svako malo može neko da im bljesne. Nadam se da ćemo biti zdravi, a šanse uvek postoje.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.330
Reaction score
2.770
Novosti pišu da Gagića čeka suspenzija od bar 1 utakmice, ali ako znamo ko vodi glavnu reč u VN, ovo može lako da bude samo prazna priča.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Video sam i ja pacova na areni al nisam usao. Antipatican mi je od kad je seo na njihovu klupu. Nadmenosti i arogancije toliko nisam video, nadam se da je Trinki spremio neke akcije i da ce ih izvuci iz rukava da je spremao. Pa oni ako se raspucaju to je problem al zato ako im stane sut pocnu da divljaju. Odza zaustaviti, mislim da ce ovo biti prljavo polufinale jer igramo protiv cokicevaca, predigra je bila u zelezniku.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.764
Reaction score
6.365
Nadam se da od suspenzije nema nista ali ako cemo realno Gagic je zasluzio.
Kolko god te pudlicini igraci nervirali onako se ne ponasaju igraci KKP, bar ne na terenu.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.168
Reaction score
14.554
Локација
Brdo Banovo
Zvanicno, ponovo BEZ NAVIJACA PARTIZANA na ciganskom domacinstvu!
"Nas" deo i halu ce popuniti besplatnim kartama koje se preuzimaju na Malom Kalemegdanu.
Za revens, NE DOZVOLITI ni jednom pakistancu prilaz dvorani. Ni Covicima ( Filip i moze)!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top