Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.923
Frakcije i podele postoje zbog podele love i jos nekih medjusobnih razmirica a ne zbog Partizana. Kamo srece da su se delili pa takmicili ko vise voli Partizan. I jedni i drugi saradjuju sa policijom,ovi sa juga pogotovo,igrarija zestoka u pozadini.
Ne mislim na celokupne tribine,da se odmah ogradim,mislim na vodje tribina i tih 20ak ljudi oko njih.
Ostatak su klinci kojima se lako manipulise ili tako neki nesnadjeni i naravno normalci kojih je najmanje gde neki od njih sebe nadju na jugu a neki na istoku,sve zavisi od sile prilika.
Iskreno meni su i jedni i drugi gadni jer znam sta je pozadina njihovog bitisanja oko Partizana. Dobrih momaka ima i na jednoj i na drugoj tribini,ali najbolji i najiskreniji navijaci su van tih prica,mislim da skoro svako sa foruma ovde voli iskreno Partizan 10x vise od tih “organizovanih”.
Ne svih koji su tamo,ali vecine sigurno.
Prokleta lova,prokleta droga,prokleti kompleksi.
Cudo mora da se desi pa da se popravi situacija.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
frakcije i podele postoje zbog napredne stranke i drzavne bezbednosti ako cemo vec pravilno... znaju oni da su im ujedinjeni grobari najveca opasnost... u Rajkovom kolektoru mese torte sa brojem 1, nemaju oni vremena da se bakcu sa nebitnim stvarima...
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.923
To je samo deo price. Ostale delove sam spomenuo a da ulazim u detalje ne pada mi na pamet. O drogama,o tome ko je platio hrvate i zbog cega,ko je sedeo sa pandurima,ko uzima od kluba koliko a ko bi takodje da uzima,ko uzima od igraca,ko je uzimao od igraca,ko je ucestvovao u prodajama pojedinih igraca,o cinkarenju sa obe tribine i slicnim budalastinama ne zelim ni da pisem a kamoli da pricam.
Kad je grupa homogena i slozna ne moze da je razjebe niko i nista,ali posto je licni interes skoro svima tamo na prvom mestu onda se ovo desava.
I nemojte da se zanosite i mislite da su jedni dobri a drugi losi,losi su i jedni i drugi.
Cast izuzecima kojih ima na obe strane,ali takvi su u manjini.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.051
Reaction score
26.229
Локација
ante portas
frakcije i podele postoje zbog napredne stranke i drzavne bezbednosti ako cemo vec pravilno... znaju oni da su im ujedinjeni grobari najveca opasnost... u Rajkovom kolektoru mese torte sa brojem 1, nemaju oni vremena da se bakcu sa nebitnim stvarima...

Jasno ko dan.
Zna li neko od kad datiraju podele među grobarima tj. kad se to prvi put u istoriji i desilo?
Stari Jug je uvek bio jedinstven, iako je u okviru tog jedinstva vladala anarhija raznoraznih grupa .
Pitam upravo zbog državnog tretiranja "navijačkog problema" i stavljanja pod kontrolu jedne organizovane skupine od strane tajne policije-db.
Jasno je da je ova podela plod ozbiljne intervencije službi države i njene operative.
Ljubav prema Partizanu od strane podeljenih frakcija je samo lepa bajka.

Ovo je odrađeno ozbiljno profesionalno.
Počev od onog sranja sa Hrvatima i mnogo toga.

Mislim da su sve podele u vecini slucajeva vestacke.
Skrojene ili od uprave ili drzave da ne talasaju mnogo.
 
Последња измена:

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@duxpfc mislim da je 2002.. secam se tada, Partizan-Bajern (nek me neko ispravi ako gresim).. JF na severu, bakljada - krcat sever.. Agenti na jugu - krcat jug... naravno zapad i istok takodje,.

posle svake podele sve nas je manje.
 

Burgija

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2019
Порука
28
Reaction score
18
Локација
Beograd
frakcije i podele postoje zbog napredne stranke i drzavne bezbednosti ako cemo vec pravilno... znaju oni da su im ujedinjeni grobari najveca opasnost... u Rajkovom kolektoru mese torte sa brojem 1, nemaju oni vremena da se bakcu sa nebitnim stvarima...
U kolektoru su uradili jednu pametnu stvar pre x godina kad se jug podelio na agente i yf,a to su lova i povlastice koje su mladji dobili da ne bi bilo kao na jugu.na severu je taj kolac lepo razdeljen i zato "caruje drugarstvo" ,ali i tamo ima brdo likova koji su prestali da idu sto se i vidi po poseti
 

Koca97

Početnik
Учлањен(а)
12.07.2019
Порука
32
Reaction score
41
Локација
Tamo gde je Partizan
Prva podela je 99te, i generalno podela nema veze sa SNS, samo sa interesima ,,vodja'', to je kod nas duga tradicija, nazalost.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
551
Reaction score
1.023
Prva podela na 2 tribine bese derbi kod nas 0-3 za cigane. Dal Sale bese dobio crveni karton. Svi ocekivali pobedu, kad nas ubise cigani. Posle utakmice tuca na jugu sa murijom. Cvija skako u teren da juri nege ganere koji su nas provocirali preko terena.
A mogli bi mozda fudbaleri i strucni stab da apeluju javno da se frakcije izmire. To se verovatno nece desiti na taj nacin, ali bi ih sami igraci stavili u neku nezgodniju poziciju kada bi javno rekli da ovako i nije neka podrska. Ako vam je pfc na prvom mestu, zaista, ujedinite se, a mi cemo da ginemo na terenu za taj isti Partizan.
Izvinjavam se na off-u, ovim zadnjim sam pokusao da ga izbegnem totalno.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.718
Reaction score
23.248
Локација
Академија
Надам се да Саво неће превише мешати карте вечерас. Не смемо више да понављамо луксуз из прошлог кола и просипамо бодове.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.189
Reaction score
7.024
Локација
NbG
Pise se da ce Pesukic na desnog beka, kao i da ce Vujacic umesto Ostojica. Takodje sa Zdjelarom kao jedinim zadnjim veznim- umesto Scekica mali Pavlovic od pocetka, kao i Lutovac umesto Bambija. Najvaznija su 3 boda danas i da se niko ne povredi.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Nadam se da neću gledati Đorđa Ivanovića. Svi ostali mogu. Tri boda uz pobedu od tri razlike, za dizanje samopouzdanja.
 

NajboljiJeOn

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
245
Reaction score
351
Локација
Crna Gora
Zurnal i Mozzart najavljuju ovaj sastav
Stojkovic - Pesukic,Pavlovic,Vujacic,Urosevic - Zdjelar - Lutovac,Suma,Pavlovic,Asano - Sadik.
Ovdje je 5 stranaca?! Ako bude ovaj sastav bice utakmica 5+.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Najbolje bi bilo da izadjemo pa 5 stranaca, pa da se zavrsi 0:3 za Kokezinim stolom.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
Надам се да Саво неће превише мешати карте вечерас. Не смемо више да понављамо луксуз из прошлог кола и просипамо бодове.
A ne smemo ni da ne uđemo u LE...

Prvo, mi ne znamo u kakvom su nam stanju igrači, tj. njihove povrede, ili njihovo fizičko stanje...možda je Savo danas prinuđen da ,,meša karte,, više nego što bi to želeo, ili što ga je iskustvo iz Kruševca nečemu naučilo...

Drugo, ja volim više da gledam interesantnije igrače od onih za koje znam da im je maksimum negde dole, npr. radije bih večeras gledao Asana da vidim šta može, nego Ivanovića da vidim šta ne može...ovo drugo već odavno znam...verovatno dobar dečko, ali...dati nekome za njega 500000 evra?! :icon-rolleyes:

Treće, eh da je sreće da mi damo neki rani gol, pa ubrzo zatim još koji, i da se onda utakmica mirno privede kraju, a naši ,,starteri,, odmore za Molde...

Ali...

Hej živote, lutalico, šta li nam spremaš za večeras... :icon-rolleyes:

:napred-partizan:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top