Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Leo42

Početnik
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
151
Reaction score
444
Локација
Niš
Kondicionog trenera za pocetak..Ne znam u cemu uzivas mozda u prolazu u LE kao i ja ali u pobedi tesko jer smo igrali 1:1 protiv tima iz osrednje poluprofesionalne lige. Ulasku i LE svako od nas se raduje ali vidis mene ovakva igra ne raduje i ne uliva mi neki optimizam da cemo docekati prolece u evropi daj boze da gresim ali mislim da ce biti tako.
Zasto, pobogu, kondicionog trenera?
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.930
Jel neko gledao na Areni?

Kakav je bio dozivljaj, dajte bar gol da vidim na Areni da zaboravim strajnica.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Kondicionog trenera za pocetak..Ne znam u cemu uzivas mozda u prolazu u LE kao i ja ali u pobedi tesko jer smo igrali 1:1 protiv tima iz osrednje poluprofesionalne lige. Ulasku i LE svako od nas se raduje ali vidis mene ovakva igra ne raduje i ne uliva mi neki optimizam da cemo docekati prolece u evropi daj boze da gresim ali mislim da ce biti tako.
Al si se ti druze sad prosrao, za sva vremena
 

101st Airborne

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
70
Reaction score
77
Локација
Ne u Srbiji...
Svaka cast momci, trebalo se vratiti posle onog glupog gola (Asano vezuj ruke, samo noge da rade, si cuo...)

Celavi Miletic Air Jordan, Scekic Pipen zatvara blok:) Napad ne postoji, mora bolje za LE, ali tu je, grupe, tekme, tu je!
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.145
Reaction score
4.607
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Kondicionog trenera za pocetak..Ne znam u cemu uzivas mozda u prolazu u LE kao i ja ali u pobedi tesko jer smo igrali 1:1 protiv tima iz osrednje poluprofesionalne lige. Ulasku i LE svako od nas se raduje ali vidis mene ovakva igra ne raduje i ne uliva mi neki optimizam da cemo docekati prolece u evropi daj boze da gresim ali mislim da ce biti tako.
Za mene je prolaz pobeda iako si u pravu da je bilo nerešeno. Što se tiče slabe igre kondicioni trener je u ovom slučaju najmanje kriv a od kad je on(stručni štab) tu ja ne mogu da prepoznam igrače Partizana (mislim pozitivno). Sad nastavljam da uživam u pobedi (prolazu) a ti kako hoćeš
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Paok ispao :eek:
Koje su sve ekipe prosle, gledam i ne verujem. Mirise na prolece, samo jos spic jedan.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.764
Reaction score
6.362
Mancester ili Roma, Young boys i bilo ko samo ne grci iz cetvrtog.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.081
Reaction score
8.418
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Kondicionog trenera za pocetak..Ne znam u cemu uzivas mozda u prolazu u LE kao i ja ali u pobedi tesko jer smo igrali 1:1 protiv tima iz osrednje poluprofesionalne lige. Ulasku i LE svako od nas se raduje ali vidis mene ovakva igra ne raduje i ne uliva mi neki optimizam da cemo docekati prolece u evropi daj boze da gresim ali mislim da ce biti tako.

Sto se malo ne opustis druže? Uzivaj bar malo.
Kondicionog bi menjao?! Pa mi nismo bili spremniji zadnjih 10 godina. Nijedna nas ekipa nije nadigrala zbog lose fizicke spreme, vec više zbog taktike i mentaliteta... mada, upitno je i to, jer ako govorimo o Mataliji i Moldeu, mi smo njih prosli pa i to pada u vodu.
Dosta smo mi bili ti koji igramo, pa iz svoje gluposti i greske ni iz čega primimo golove i ispadnemo. Sad smo prošli i opet ne valja?!

Opet smo odigrali netipicno za nas. Trcimo do zadnjeg trenutka, nismo.mrtvi u 70.minutu. Digli se nakon gola i uspešno zavrsili dvomeč. Ako ništa, onda bar zbog te činjenice ekipa zaslužuje pohvale, makar večeras!
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Prvi sesir je jeziv.

Zamolio bih ovom prilikom upravu Rozenborga ako je ikako moguce da vode onog #51 lika, organizovati ako je potrebno i akciju skupljanja sredstava za transfer.

Cestitke svim ostalim igracima na prolasku u LE !
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.395
Reaction score
37.926
Ako nisam nešto ispustio, ovo bi trebalo da budu sastavi šešira:

I
Sevilja
Arsenal
Porto
Roma
Mančester
Dinamo K
Bešiktaš
Bazel
Sporting
CSKA
Volfsburg
Lacio​
II
PSV
Trabzon
Krasnodar
Seltik
Kopenhagen
Braga
Gent
Menhengladbah
Astana
Jang Bojs
Ludogorec
APOEL​
III
Ajntraht
Sent Etjen
Karabag
Fejenord
Hetafe
Espanjol
Malme
Partizan
Standard
Vulverhempton
Rendžers
Ren​
IV
Rozemborg
Bašekšir
AZ Alkmar
Gimaraeš
Oleksandrija
Dudelanž
LASK
Volfsberger
Slovan
Lugano
Ferencvaroš
Kluž​

P.S. Još se igra Gimaraeš - Steaua, ako ostane 1-0 preostalih par minuta, onda su ovakvi šeširi.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Први шешир да буде што јача екипа, а из друго треба и четвртог што слабија. Такође отворило се Србији као земљи јако велика шанса за 15 мјесто, од 13 до 18 мјеста једино Србија има 2 представника, тако да би добрим играма Партизан поред коефицијанта себи може у сезони 21-22 да обезбиједи квалификације за ЛШ чак и ако би били други.
 

Walt

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2019
Порука
154
Reaction score
200
Локација
Beograd
Ma možemo sa svima bre,zadnjih godina kao da smo oslobidili nekog straha koji smo imali u evropi,pogotovo kući će svakom osim možda ovim najvećim alama biti teško da izadje na kraj sa nama. Dobro smo se nosili sa klubovima tipa Jang Bojs,Plzenj,Bešiktaš ne verujem zašto i sad ne bi mogli. Ako tu uzmemo koji bod i da nam zapadne neko laganiji dole,svašta možemo da napravimo.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.438
Reaction score
11.951
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Статус
Затворена за писање одговора.
Top