Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Ovo odugovlacenje Stojkovica na kraju.....sta reci....pa jos za malo i da im pokloni pobedu.....a verovao sam da idemo tamo da pobedimo kad ono izgleda dosta i bod....kao da mi imamo +11, a ne oni....veliko razocarenje u pristup ovom derbiju od proteklih par dana pa do poslednjih minuta veceras.....
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Danas je bar 1000 dece u Srbiji batalilo fudbal. Nikada gori derbi nismo odigrali, pa cak i kada smo gubili.

Stojkovic se valja,zadrzava loptu i jos dade najbolju priliku ciganima nicim izazvan.

Sve ovo bi mi manje bilo krivo da ovi prekoputa znaju bar malo fudbala. Pa kazes sebi e imaju dobre igrace, ok igru(a oni retardi, ne znaju gde biju, poklanjaju lopte bez ikakvog pravog presinga).
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Sa mjeseca se vidilo da je samo trebalo pritisnuti njihovu sredinu i zadnju liniju, znači visoki presing, kako smo ih inače i uzeli na jesen, i da bi ih riješili lagano. Izgubili su u prvom par lopti na sredini pod pritiskom međutim sjebali smo kontre. Zato je trebalo da igra Šċekić umjesto Sume ili Natka od početka, a ovoj dvojici podijeliti minute. Uzeli bi ih garantujem.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Da se najebem majke sudiji ciganu, u prvo poluvreme rodic laktom u glavu nema zuti, sa ovim drugim to je crveni, onom degeneriku koji je napravio 20 faulova nije dao zuti i plus klasičan penal za nas nije svirao, ono igranje rukom je penal koji se svira uvek u svim ligama na svetu sem u ovoj.I desetine faulova nepostojećih koje svira za njih kao onaj kad Sadik sutira loptu a ovaj duva, naduvaš mi se kurca!
Sadik, jesi ti normalan?Idete ti i Suma dva na jedan i ti šutiraš od 30m?JESI NORMALAN?
Sava je luzer i ja bi ga menjao odmah sada zajedno sa upravom.
UPRAVA NAPOLJE!!!
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Ako je neko zanimao kad ce humanitarni derbi evo vam ga na docekali smo i to.
Gola mlitava kurcina od igre koja ne zasluzuje komentara.
Nemojte da talasate idu izbori
0-0 na kraju svi se lepo izljubise i izgrlise svi smo srbi samo napredno

Jebem vam mater svima
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ne znam sta ste ocekivali. Takodje ne znam cemu tolika pljuvacina. Savo je krenuo maximalno ofanzivno, najbolje sto imamo poslao je na teren. To sto nismo iskoristili par situacija gdje smo mogli bolje odigrati i uci u sanse to nije njegova krivica. Sto se tice Save on je svoje odradio. Trebala nam je pobjeda i svi smo je prizeljkivali ali nismo uspjeli.

Stojkovic ne treba da bude prvi golman, donosi lose procjene konstantno. Pukom srecom nismo primili glup gol.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.943
Reaction score
26.925
Ja bi komentarisao igru, ali smejace mi se Savo, jer jbg ne znam situaciju iznutra i ne razumem se u fudbal.
Trener koji sprema ekipu u derbiju za remi, nije trener za Partizan. Jebo te stankela, protiv njega spremas ekipu za remi. Bruka.
Sta se desi sa ekipom koja je jesenas igrala nesto sto se zove fudbal, sunce ti krvavo...
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Ja nisam komentarisao igru od kad je pocela ova polusezona.
U najmanju ruku sam ocekivao 30% bolji Partizan. Svi prosli pripreme, posle x godina nikoga nismo prodali, trebalo bi da su svi uigraniji.

O cemu se ovde radi, sve sto smo do sad odigrali, ukljucujuci i "derbi" ?
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Ne znam sta ste ocekivali. Takodje ne znam cemu tolika pljuvacina. Savo je krenuo maximalno ofanzivno, najbolje sto imamo poslao je na teren. To sto nismo iskoristili par situacija gdje smo mogli bolje odigrati i uci u sanse to nije njegova krivica. Sto se tice Save on je svoje odradio. Trebala nam je pobjeda i svi smo je prizeljkivali ali nismo uspjeli.

Stojkovic ne treba da bude prvi golman, donosi lose procjene konstantno. Pukom srecom nismo primili glup gol.

Krenuo maksimalno ofanzivno samo na tabli u svlacionici, mi sa tom maksimalnom ofanizvom odigrali najgore prvo poluvreme u derbijima ikada. Mogli da damo gol zato sto ovi invalidi kod cigana bacali dva ,tri puta nasima u noge loptu bez ikakvog razloga i pritiska.

Ocajna igra, takticka nepismenost, Savo pored terena laganeze ne dernja se da se drug Stankela ne naljuti na njega, sramota na sta smo mi licili veceras.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Uprava i Savo moraju da lete. Ovaj propali klub zanimaju samo transferi i prodaja igraca. Milosevic i njegova bulumenta od 10 pomocnika nema rezultatske ambicije, kao ni politicki korektan Vucelic, ispusena mustikla. Smucili ste mi se svi, jedva cekam ledja da vam vidim.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.463
Reaction score
2.238
Mizerija od fudbala, Savo umesto da budes djentlamen na press sa tvojim pajtasem, budi djentlamen i za nas daj igrajte fudbal na sta je danas nas Partizan licio. Sudija perfidan onog degenerika sa nosem nije dobio zuti a igrao na noz a olako se hvatao za kartona za nasih igraca. Sve u svemu jedna velika mierija od fudbala a oni igrali grupnu fazu ligu sampiona kakav uzas od derbija.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top