Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.466
Reaction score
5.835
Локација
beograd
"Krivi su oni pre nas", na kog li me ova recenica podseca?
Moćni Mesi iz Gvineje koji bira utakmice i koji nas je ukanalio u Holandiji, može samo da sanja karijeru koju je imao Natko. Te klubove može samo birati na fifi.

Holender će biti pojačanje, Obradović je danas odigrao solidnu utakmicu napred.

Sramota od igre, nema se šta drugo reći. Ne dešava se prvi put da primamo gol posle jednog šuta i prelaska centra protivnika..

Što se tiče Bajbeka polako, pljuvali ste ovde Sadika i razvlačili ga svakakvim imenima, nemojte dva put istu grešku praviti.
Vidis da vecina ljudi ima moc da zaboravi sta su pisali :D
Ali ne znaju da sve poruke ostaju, pa kada bi videli sta su pisali o sadiku, savi... Otvorili bi posebnu temu, kako draguljce predlozi pre neki dan.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Nama je tim sastavljen od nepismenih igrača, čast izuzecima Zdjelaru i Asanu. Ostatku tima može sutra da se raskine ugovor, neće se primetiti razlika.
Ovo. Vec godinama unazad me uzasava kad vidim da igrac, cim oseti cak i najmanji presing, odmah vraca loptu nazad ne zeleci nista da rizikuje. Pa majku mu, stani malo na loptu, napravi fintu telom, zagradi, oslobodi se igraca i napravi visak...Tih 5-10 sekundi sto si ustedeo mogu biti kljucni za neki dalji pas i potencijalnu gol sansu.

O pametnom trcanju da ne govorim. Nije cilj pretrcati 15 km po mecu i ne uraditi nista, vec pretrcati 10 i biti opasan po protivnika. Jel uopste pratite LS? Pogledajte npr. kako to radi Barsa. Presing u odbrani, uvek pravovremeno otvaranje igraca za pas, ali i ono najbitnije, samopouzdanje da sam povuces loptu ako nemas kome da dodas. Zasto je Cavi jedan od najboljih ikada? Onako sitne gradje, a sakrije loptu od tebe tako lako. Zato sto je covek uvek svestan svega oko sebe, pre nego sto dobije loptu zna gde su mu saigraci, ali i protivnik. Koristi glavu i pametno trosi svoju snagu. Ma ne morate da gledate Cavija, evo vam Sale i Moreira. Jos pre 10 godina su igrali na taj nacin, a vi i dalje ne znate.

Jedino kod Banjaka sam primetio da ne voli previse da ide unazad, vec samo kad mora. Gle cuda, ponikao u Barsi...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.383
Reaction score
37.818
Što se naših napadača tiče (kako bivših tako i sadašnjih), apsolutno mi ne pada na pamet da sudim o njihovim igrama kada su osuđeni na to da ih "hrane" loptama Lutovac i Miljković. Svako normalan bi sam batalio fudbal i pokušao sa nečim manje opasnim, tipa perač prozora u USA.

Edit: Evo i na ovom gifu se jasno vidi da se Bajbek trza, valjda je imao dovoljno treninga zajedno sa Miljkovićem (smorih i ja više sa njime, dobio je i previše prostora) da zna šta ga čeka.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.784
Reaction score
55.559
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Otvorili bi posebnu temu, kako draguljce predlozi pre neki dan.
Xexexe
“De ste pljuvači, samo podrška, svi na jug”
Svaki čovek koji bezuslovno daje podršku nečemu pa čak i iz ljubavi je ili običan bot ili polu do kompletan debil. Isto važi i za roditelje koji iz ljubavi opravdavaju svoju decu pa makar i bili kriminalci, komunalci ili novinari blica.
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
402
Reaction score
2.746
Локација
Novi Beograd
@Tomic11

Ne znam sta ja trcim pred rudu. Nigde ja nisam pisao da ce Sale da odvali Radnicki i slicno pa da trcim pred rudu.

Sve sto sam pisao je posveceno tome kako on urusava klub. Niko nije banovan od tih ljudi koji su to pisali, a i sad posle ove utakmice su takodje iskoristili priliku to da napisu. Ja i dalje stojim pri svemu sto sam pisao.

Covek je dosao da ozivi sebi karijeru i da udje u trku za titulu ali je napravio SRANJE. Ja sam prvi rekao da cu ga kritikovati na osnovu rezultata i to definitivno zasluzuje. U sred sezone je napravio radikalni rez i krenuo da menja igru na potpuno drugaciji nacin, rezultat je da su svi pogubljeni i da Partizan prosipa bodove. To je bio ogroman rizik, da je uspeo da pobedi Metalac (bese) i danas uz remi sa Zvezdom, ili mozda cak i Zvezdu da dobije onda bi mogao da razmislja o poboljsanju igre i o tome da se isplatio rizik. Ovako je unistio ekipu i napravio sramotan rezultat. Kao sto sam za Savu pisao, ostajem pri tome da Partizan u domacem prvenstvu mora da pokaze kontinuitet rezultata. Ovo je sramota. To ako on zategne ekipu od zime vise nikom ne treba, taj rizik koji je svesni preuzeo je morao sad da dokaze da se isplatio i da ima neki minimum rezultata uz losu igru (zbog neuigranosti) da bi sebi kupio vreme i mir za poboljsanje igre i vracanje u formu Jojica, Bajebeka i ostalih. Sad vise nema smisla.

Razlika je u tome da li je on dosao da sjebe klub namerno i u tome da je dosao da napravi rezultate ali ih neznanjem sjebao. Ako ovako ne bude islo, definitvno treba razmisljati o razlazu jer jedan iskusni trener za nase prilike ne sme ovakve rezove da pravi u sred sezone a da nema nikakvo pokrice u vidu igre i rezultata.

Ono sto bi me najvise razocaralo je da krene da se inati sada, posto su mi njegove izjave sada veoma diskutabilne. Iako ne bude rezultata ne sme sebi da dozvoli da padne nisko zbog svega sto je uradio u prvom mandatu.
 

aleksabor

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
37
Reaction score
93
Локација
Beograd

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Ja sam i za Sava i za Sadika pojeo govno, i baš mi je drago što je tako, ipak sam navijač Partizana.
cekajte ljudi
da li je sadik zasluzio kritike - kad ih je zasluzio = jeste
da li je savo zasluzio kritike - kad ih je zasluzio = jeste
u cemu je problem
ja sam vise puta ponovio da nije glavni problem u napadu sadik vec to sto nam je on jedini ali jedini napadac, ima on to nesto zbog cega ga je roma uzela ima i to nesto zbog cega je zavrsio kod nas, mesta za kritiku je bilo, kad je bilo za pohvaliti nije problem

isto vazi i za savu, ako covek izadje i kaze da nam pojacanja ne trebaju i da je tim dobar (a svima nam je jasno da to nije tacno) pa onda zamalo da primimo petardu od osmoplasiranog kluba druge lige ?! pa sta da mu kazes
da se razumemo, ja nisam terao savu iz vise razloga, ostavio bi ga na klupi

i sa sadikom i sa sumom i sa savom mi smo prosipali bodove, 30ak bodova po sezoni nama je postao standard !!!
postoje samo dve reci UPRAVA NAPOLJE !!!
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Neka prva stvar koja meni pada na pamet da smo izgubili tu startnu prednost da nas se plaše. Ulaze u meč sa mnogo više samopouzdanja jer znaju da mogu da nas dobiju. Nekad su mislili koliko će komada da prime. Niko nas se ne plaši više.

Чини ми се да то траје већ дуже време, сви верују да могу да нас добију, а није да немају разлога за то. Након дупле круне смо на 60% победа у лиги, за нешто мање од 3,5 сезоне смо скупили 23 пораза (10 различитих тимова од 22 против којих смо играли). Чисто ради неког поређења у периоду од 07/08. закључно са 16/17. (10 сезона) имамо 28 лигашких пораза.

По мени нека основа по којој би се ми требали разликовати од остатка лиге, с обзиром на значајно боље услове за рад, јесте вољни моменат, кондиција и концентрација. Прошле године смо то приказивали на моменте и исплатило нам се, Лутовац стиже лопту која иде у аут асистира Садику и ми отварамо Рад. Здјелар изводи прекид без одуговлачења и док је њихова одбрана окренута леђима лопти, и Асано даје гол да затворимо Сурдулицу. Асано стиже лопту која иде у аут, шпарта и асистира Матићу и ми отварамо Чукарички. Данас на негативан резултат лопта иде у аут Обрадовић може да је стигне + никог око њега + види да они спремају измену, али одлучује да је пусти и они краду још један минут.

Данашња утакмица је могла да оде и овамо и онамо, али је отишла онамо јер Холендер није ушао у дуел при њиховом шуту за гол. А што се тиче уништавања свега што ваља мене занима шта је то ваљало ове календарске године, сем евентуално полуфинала купа? Нас је ТСЦ одучио у Сенти, а против Ниша смо одиграли слабије у БГ-у него данас. Па финале купа, па Крушевац, па Нови Пазар...

Уз овакво пословање где нико ко потпише уговор са нашим СД-ом не може да очекује више од 80% новца који му је тим уговором обећан, и довођење повратника вучењем за рукав уз ,,Јави се брате ако ти све друго пропадне`` не знам чему би требали да се надамо. Повратници мисле да су Богом дани и да је ово њихова кућа, а не фудбалски клуб, странци вероватно у сваком моменту могу да нас туже и добију раскид па онда заузврат бирају утакмице на којима ће да се троше и ајде ти онда остави на противника утисак несавладивог тима. Риба од главе смрди али је тај смрад омогућио и претходном и тренутном тренеру да седну на клупу Партизана, иначе би обојица могли само да сањају борбу за трофеје са места тренера било где у свету. Сваки дан који ВВВ трио и њихов СД проводе у клубу је нови пораз за Партизан и сваког његовог навијача.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Kako nisam, momenat kad Rajko pokušava da pretrči igrača koji ga čuva ili ono lagovanje kod klizećeg ne znam šta mi je veća pobeda. U 3 lepe, tačno da napravimo glasanje za najgore momente utakmice ne bih znao šta da štikliram
To glasanje tj odabir i izdvajanje lošeg je instrument foruma. Koji inače za to i služi.
Komentari ,pohvale i kritike izdvojenih situacija u velikoj meri povećavaju kvalitet diskusije.
Ovde nažalost se prtvori cela diskusija u
"Gde ste sad pljuvači ..." pa posle toga "Gde ste sad pljuvači pljuvača"
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Evo svi mi, kao i uvek, medju sobom ćemo k***em da se napušimo ali problem nismo mi već ljudi koji vode Partizan. Više nije važno ko podržava Savu ko Stanoja, važno je sagledati situaciju. Ova uprava nam je jebala kevu. Spali smo kao što je abolirani iz rupe rekao, nivo Radničkog Niša. Nivo Hajduk Splita.

Da izvadimo ruke iz guzice, svi mi koji svoju decu vaspitavamo o pravim vrednostima i koje boje su prave, pa da se okupimo, dal kroz zvaničan stav Partizan.net foruma, dal kroz protest, dal kroz prisustvo na stadionu. Energija pravih grobara će ili da postoji, ili ćemo da pustimo Partizan niz vodu.

Ove debate ovde i individualna napušavanja ničemu ne vode. Sutra će nam bodove skinuti neko drugi. Pasivan smo narod i društvo, navikli su da nas jebu. Ovi se u našoj upravi igraju sa ugledom ovakvog kluba. Živimo u istoriji i postali smo sporedni, hteli da priznamo ili ne. A neko se dobrano potrudio da takvi budemo.

Zbogom Partizanštino i ljubav nekih novih naraštaja ako ne reagujemo kao masa....
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Da se nadovezem na momka par postova iznad ovog, ja nikad ne bi više dovodio naše isluzene igrače, sem ako nisu stvarno, ali stvarno dobri. Mi da oživljavamo karijere nekom Miljkovicu, Obradoviću...je previše. Još onog mamlaza Živkovića da vratimo i da platimo večeru njegovom ocu, idiotu.PS A o Upravi nema sta da se govori. Srpski Car ih je postavio, puše mu qrac, i niko ih neće promeniti. Sto da ih menja kad je cilj urušavanje našeg FK. I KK. I celog JSD Partizan. A zasto cute sve "Legende" naših klubova, e to zahteva analizu nekog ozbiljnog psihijatra. Uostalom, kao i za celu Srbiju koju "onaj" vozi već 10 godina.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.466
Reaction score
5.835
Локација
beograd
Статус
Затворена за писање одговора.
Top