Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Do juče to nismo bili, s druge strane se titule uzimaju pobedama u malim utakmicama. Nadam se da će ovi nizovi da se presele u sledeću sezonu a ne da nam se opet desi -6 do -10 već u septembru.
sledece sezone ce u tom slucaju da nas kidaju i kradu kao nikad do sad, a isto ce da vazi i za njihove protivnike (koji nisu kupljeni), bicemo na -4 pred Derbi, a ako bude manje svirace i 3 penala.. nije njima to problem.

Drugi, izgledniji scenario je ekipa bez skupih igraca malo jaca od Rada i Vojvodine.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.918
Reaction score
4.265
sledece sezone ce u tom slucaju da nas kidaju i kradu kao nikad do sad, a isto ce da vazi i za njihove protivnike (koji nisu kupljeni), bicemo na -4 pred Derbi, a ako bude manje svirace i 3 penala.. nije njima to problem.

Drugi, izgledniji scenario je ekipa bez skupih igraca malo jaca od Rada i Vojvodine.
Ako, nek kradu, nek im svira tri penala, kamo lepe srece da smo ovih sezona gubili titule u deribiju u kojem ciganima sviraju tri penala i davaju golove iz ofsajda a ne da prosipamo bodove po raznim brdima i surdulicama

Po meni u tome je sustina, da li partizan ima tim koji moze da osvoji titulu ili ne ako opet budemo prosipali po 30 pa i vise bodova po ovim nasim njivama tu se svaka prica zavrsava i ne intetesuje me sta rade musavi interesuje me zasto nemamo tim za titulu
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Lako nas prodje bijes zbog Asana. Sad ide ljetni prelazni rok, ovo sa Asanom je bio probni balon. Raskucice sve na ljeto. Kuga ih pobila da Bog da.
Pa vidi iskreno da ti kažem ove mrzim pa mrzim. Želim da vidim kako trunu u zatvoru. Asano je prošlost, hvala za sve, ali nije da ga podržavam za ovo. Njemu je Savo oživeo karijeru a kod Stanoja bio udarna igla. Mogao je da sačeka kraj i ode.

Da je nakon 25maja samo otisao rekao bi ako si sjebo govna iz uprave, ovako je sjebo tim koji ga je uzdigao i pokazao koliko ga boli uvo za sve njih na terenu uključujući trenera kod koga je imao podršku. Sad kad bi se preko noći nekim čudom promenila uprava i on bio slobodan da predje kod nas ja ga nikad više ne bi doveo.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.214
Reaction score
18.854
Локација
U Kinšasi
Ako je ova postava znak da je Urosevic na klupi u finalu kupa, onda... bolje da ne kunem.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Bravo momci. Kad kažem momci mislim na ove mlade nade.
Kraljevi malih utakmica nastavljaju da melju, ali se slažem da “jebeš Hajduk, jebeš Borac, jebeš i Čukarički, dobijte vi 25tog derbi nemojte nas brukati”!

Jović, Štulić, Baždar, lepo je videti nove bebe.

BaŽdar #14 = #14 KeŽman
Vreme je za novog umetnika u ljutice bogdana!
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Kamo ih stručnjaci što proglasiše Štulića da veze nema?
Dečko ima sve što treba moderan napadač da ima sem utakmica.
I dalje ne razumem zašto ne igra svaku u prvi 11 kad je rešeno prvenstvo(kad ako ne sad) i koji je fazon da krila i bekovi igraju špica?
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Kamo ih stručnjaci što proglasiše Štulića da veze nema?

Evo me, tu sam.

I dalje tvrdim da decko nije za fudbal.

A vjeruj mi da bih volio da postane novi Mitrovic. I naravno navijacu za njega dok god bude na terenu. Navijacu da da sto vise golova... Ali isto tako mislim da Partizanu treba mnogo bolji igrac od njega. Jer ce doci utakmice protiv profesionalnih timova. Necemo dovjeka igrati protiv ovakvih amatera. Pa ces ga onda vidjet kako igra i hoce li imati 10 sansi za gol. Ili samo jednu pa kad promasi ili zajebe sve, e onda ces vidjet jesam li u pravu ili ne.

Ti ako ne meljes ovakve ekipe kao sto je Vozdovac kako ces sad 25-og ili u kvalifikacijama?
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Stulicu treba jedna dobra pozajmica gdje će biti prvi špic jednu sezonu. Da nagura bar 30 mečeva, da fizički ojača, da radi spartanski, da zaboravi na sve, i da 24/7 bude posvecen sesnaestercu, pa da vidimo dokle je stigao.
I onako dolazi neki stranac, tu je Milovanovic, Bazdar i tako to...
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
@grobarani sa koju minutažu da melje?Da li je sastavio 2 utakmice ili bar jednu od 90 minuta?Da li je odigrao bar 3 utakmice u nizu po 45 minuta?
Nije.
Kada je rešio utakmicu golom, da li je narednu počeo u prvih 11?
Nije.
Kako bre da melje kad dete nema minutažu ni kad je prvenstvo rešeno?I tad nam krilo igra špica i kako se oseća jedini špic u timu tada?
Oseća se poniženim.
Ranije smo bar mlade igrače forsirali od dolaska Stanojevića taj trend je prekinut i mi nećemo preživeti kao klub.
Nemoj da se pravimo ludi, mi smo preživeli zahvaljujući prodaji mladih igrača i stranaca.Dolaskom sadašnjeg trenera mi nećemo forsirati mlade igrače i nećemo dovoditi kvalitetne strance.
Potrebno je široko gledati sve šta se dešava.Podanička uprava samo klima glavom.Klub jedino navijači mogu spasiti.
Želja maloumnika ima da se ispuni ubrzo, bićemo na nivou Čukaričkog ili cigana iz Novog Sada.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top