Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.107
Reaction score
5.113
Локација
vezenemam
Bravo Treneru diko naša!
Ne daj se mrskim neprijateljima, i ostani!
Dovrši posao ko čovek u naredna dva prelazna roka, dočekaj i odigraj kvalifikacije kako i priliči, pa naplati nesumnjivi trenersko-mernadžerski kvalitet u nekoj od najačih liga Tunguzije! Ili bar odradi dvonedeljni angažman u nekom klubu kao što je PAOK npr, referenca je referenca jbg.
Govna smo mi, nije do tebe, izdrži Trenerčino!
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
I vrlo moguce na prolece sa novim trenerom jer je Stanojevicu prekipelo ovoliko vredjanje sopstvenih navijaca i ne davanje podrske ovom timu.
Neće i ne može on nikud.
Tražio je da se secira Partizan kao žaba za biologiju u dosluhu sa ljudima koji ne bi da daju pare za plate igračima koji znaju da igraju fudbal ili ne daj Bože odbiju transfer u Avganistan.
Ili da lete svi u kurac ili da preuzmeš odgovornost i izmrcvariš ovo do kraja.
Što se mene tiče mi zaslužujemo 10 narednih sezona tim sa Miljkovićima,Jojićima,Obradovićima,Šćepovićima,Babovićima...

Pa onda kada posle 10 godina sa invalidskim kolicima jure travom gde su ginuli Ilić,Duljaj,Everton,Žuka,Dijara,Moreira...
onda da i tek onda da se prozovu navijači koji ne žele gledati to kao osnovni krivci za sabotiranje fudbala i sve lepote koja ide sa tim.
 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Neće i ne može on nikud.
Tražio je da se secira Partizan kao žaba za biologiju u dosluhu sa ljudima koji ne bida daju pare za igrače koji znaju da igraju fudbal.
Ili da lete svi u kurac ili da preuzmeš odgovornost i izmrcvariš ovo do kraja.
Što se mene tiče mi zaslužujemo 10 narednih sezona tim sa Miljkovićima,Jojićima,Obradovićima,Šćepovićima,Babovićima...

Pa onda kada posle 10 godina sa invalidskim kolicima jure travom gde su ginuli Ilić,Duljaj,Everton,Žuka,Dijara,Moreira...
onda da i tek onda da se prozovu navijači koji ne žele gledati to kao osnovni krivci za sabotiranje fudbala i sve lepote koja ide sa tim.
Mi kakvi smo navijaci postali zasluzujemo kurcinu jednu veliku sramota sta je postalo od navijaca partizana!!!!
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.272
Reaction score
7.016
Zaboravio sam da napisem, a isteklo vrijeme za edit. Muka mi je vise od fudbalera i trenera koji svoje karijere ozivljavaju preko Partizanovih ledja. Ti koji su lupali prozore na svlacionici trbeali su da polupaju prozore na drugom mjestu. To je sramotno. Dalje, sta i da budemo prvi? Milione evra necemo dobiti, u LS necemo uci, sa ovakvim timom i ovakvom igrom i ovom usranom upravom, nikad, a mozda ni tad. Stanojevic je samo kriv sto cuti na ovo sto uprava radi. Grobar je, veliki i zato ga postujem i cijenim (ne i njegovo trenersko umjece), ali neka lijepo kaze kako stvari stoje, a ne da krivi sve druge za svoje neuspjehe. Neko pise ”3-4 standardna igraca nisu igrala”, ok i? Partizan treba imati barem 14 konkurentnih igraca, mi imamo upravo samp ta 3-4. Ponavljam, mladi bez zelje i muda, prilika kao ma tacni, nije mi jasno. Znajuci sebe i svoj karakter, a da sam na njihovom mjestu, grizao bih, kidao, orao teren, za sveti klub, dres i grb na grudima.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.550
Reaction score
29.527
Локација
Novi Sad
Ako neko pita sto sam bio u Bg - Dosao da pokisnem malo sa zenom i detetom, potrosim malo para, da ubijem par sati pod kabanicom, smrznemo se, odgledamo neki fudbal...koji bre fudbal krv ti jebem! Gledam sranje na terenu, gledam sranje na tribinama, gledam gomilu govana u svecanoj lozi..... Razocaran igrom, posetom, skocila jos vise mrznja ka ovoj glupoj maloumnoj upravi. Na kraju UPRAVA NAPOLJE, a neki lik iz loze (prva loza do svecane) kenja masi kao sto to, pa prosli smo i jos se svadja sa nekim likovima?!?!
Uff bas sam besan i razocaran..... bolje spavati

Edit: e da, zaboravih da pohvalim sjajne navijace sa Kipra! Svaka cast momcima a nam ostaje da se sramimo sami nad sobom!
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Али који немач појма и зихераш се радује нерешеном у Београду, ја не могу да верује.
Па Киза је за овог лично Абдулах Гегић и то са све литром вињака у крви и још пола литре у џепу.
Одбрана не постоји. Мали Милановић одличан, али бојим се да ће да прође као Дуца.
Беда.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Krenulo je protiv Stanojevica vidim. Samo da kazem, on je jedini na planeti koji moze uzeti titulu u momentu kad su cigani mnogo jaci. Ali zelim da ode jer ga ne zasluzujemo, neka cigani uzmu jos 10 titula da bi neki na forumu mogli da kazu 'rekao sam ja'.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Odjavljujem se sa fudbala do daljneg. Hvala Bogu na košarkaškoj sekciji.
Isto. Pod Savom sam još i gledao FK, gubili smo ali smo i dobijali, igrali smo neki fudbal ili smo bar pokušavali da ga igramo... Asano, Sadik, nismo bili bog zna šta ali je bilo žara, energije, borbe... Od kako su nas pretvorili u dom penzionera ja to ne mogu da gledam, iskreno... Ravnodušan sam. Hvala Bogu na Željku Obradoviću u ovim vremenima...
 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Isto. Pod Savom sam još i gledao FK, gubili smo ali smo i dobijali, igrali smo neki fudbal ili smo bar pokušavali da ga igramo... Asano, Sadik, nismo bili bog zna šta ali je bilo žara, energije, borbe... Od kako su nas pretvorili u dom penzionera ja to ne mogu da gledam, iskreno... Ravnodušan sam. Hvala Bogu na Željku Obradoviću u ovim vremenima...
Jebote Savo ,eno postao trenercina vodi Donji Miljakovac....
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.114
Reaction score
4.041
Локација
Београд
Večita rasprava Savo vs Stanojević a zapravo se ne zna ko je gori, možda ovaj prvi za nijansu.

Što apsolutno nije ni bitno, ligu možemo da uzmemo samo ukoliko nam se to dozvoli, pa naprednjački "mister" uzima titule levo i desno, ako neko zaista misli da je on neki trener, onda stvarno..

edit: sad sam video ovu njegovu reakciju, sramota iz političke kuhinje, krivi narod/navijače umesto sebe i svoje dovedene penzionere povratnike.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Igra nam je kurac. To se svi slažemo. Izbaci iz svake generacije prethodne 3 najbitnija igrača i dobićeš hrpu amatera kao što smo dobili večeras. Bez Rikarda, Markovića i Natka smo izborili proleće. I nije Stanojević ruke dizao zbog slavlja remija već zbog prolaska, isto kao što su se igrači radovali na centru, bili su osmesi na licu. Barem sam na tv-u video osmeh malog Terzića.

A koliko smo bedan klub govori i to što navijači plaču za "igračem" kao što je Suma, to govori dosta i ovim amaterima koji ga menjaju. Radovao sam se kad je Suma napustio Partizan, a vala ću se radovati i kad napusti Jojić. Davno fizički slabiji igrač nije igrao za naš klub.

Šta je pogrešno rekao Stanojević za navijače? Navijači fk-a su statistička greška i nisu nikakva podrška momcima.

Stanojeviću pošto znam da čitaš forum, ne zajebavaj se i ne inati se. Imaš prelazni rok, ojačaj sastav. Titula me zanima, a ona će se ova godina osvojiti u derbi utakmicama. Mi smo trenutno slabiji od državnog projekta. Dovedi Fejsu, Stojanovića, kvalitetnog štopera. Pogledaj Nguena iz Ferencvaroša, 6 meseci mu ostalo ugovora i dovedi čoveka, ma dovedi bilo koga samo ojačaj ovaj sastav da imamo kakvu takvu šansu za titulom!
 
Последња измена:

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Igra nam je kurac. To se svi slažemo. Izbaci iz svake generacije prethodne 3 najbitnija igrača i dobićeš hrpu amatera kao što smo dobili večeras. Bez Rikarda, Markovića i Natka smo izborili proleće. I nije Stanojević ruke dizao zbog slavlja remija već zbog prolaska, isto kao što su se igrači radovali na centru, bili su osmesi na licu.

A koliko smo bedan klub govori i to što navijači plaču za "igračem" kao što je Suma, to govori dosta i ovim amaterima koji ga menjaju. Radovao sam se kad je Suma napustio Partizan, a vala ću se radovati i kad napusti Jojić. Davno fizički slabiji igrač nije igrao za naš klub.

Šta je pogrešno rekao Stanojević za navijače? Navijači fk-a su statistička greška i nisu nikakva podrška momcima.
Mi smo nebitan fk u evropi po većini parametara.

Stanojeviću pošto znam da čitaš forum, ne zajebavaj se i ne inati se. Imaš prelazni rok, ojačaj sastav. Titula me zanima, a ona će se ova godina osvojiti u derbi utakmicama. Mi smo trenutno slabiji od državnog projekta. Dovedi Fejsu, Stojanovića, kvalitetnog štopera. Pogledaj Nguena iz Ferencvaroša i dovedi čoveka, ma dovedi bilo koga samo ojačaj ovaj sastav da imamo kakvu takvu šansu za titulom!
Bravo brate slazem se sa tobom,Stanoje ako citas ovo zbog nas navijaca Partizana koji podrzavamo klub i kad je dobro i kad je lose ostani ojacaj kadar i zapusi usta ovim nevernim Tomama
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top