Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Залад

Форумски курсаџија
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.234
Reaction score
28.368
Локација
Ljubuški
Јест да не играмо тако леп, допадљив и резултатски успешан фудбал као претходних (а посебно прошле) сезоне, али ипак подршка момцима и Станоју.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
818
Reaction score
4.323
Локација
Beograd
Pre svega, jedna velika kofa govana za smradove iz uprave. Oni su glavni krivci za ovo sto se desava, ne Stanojevic ili igraci, i to se mora da se naglasi uvek i u svakoj prilici.
Sve sto je trener uradio veceras, od jajarenja i cuvanja neresenog rezultata protiv ekipe koja je osma u kiparskom prvenstvu, preko izjava kako je taj rezultat veliki uspeh, je jedan ogroman samar svima nama koji volimo ovaj klub. Mogu da predjem preko lose igre, ali preko toga da se ta losa igra naziva dobrom i uspehom ne mogu, jer to znaci da se ta losa igra nece poboljsati. Da u upravi ne sedi gamad koja bi u slucaju Stanojevicevog odlaska verovatno dovela Lalatovica za trenera mozda bih i zeleo ostavku, ovako se nadam da cemo izvuci tu titulu i da se rastajemo u lepim odnosima. Samo se nadam da nas vise nece praviti budalama sa ovakvim izjavama.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Žao mi je što će Stanojević, u čiju partizanštinu nikad niko nije sumnjao, ostati upamćen kao saučesnik ovim rušiteljima našeg kluba. Žao mi je, ali niko mu nije za to kriv. Kad je vidio da stvari ne idu, a i ne mogu da idu kako je zamislio, poštenije je bilo da je otišao. Ja ne mogu da se osvijestim, ne mogu da vjerujem ko nosi naš dres. Ne pamtim lošiji tim.
Upravo tako! A ne, naprotiv, bio je saučesnik. Nakrcao tim sa kojom robom? Polovnom, užasnom. Ljudi ovo neće da gledaju. Neće da dodju na stadion. Ljudi ne žele Vucelica, Vazuru, vise ciganski, nego grobarski Jug. Dosta foliranja. Pošteno mu je rečeno, ne radujem se nedelji i utakmici u Milanovcu. Ovo je postalo nepodnosljivo i najmanje se radi o Stanojevicu.
On ako nece da shvati u cemu je problem, neka ide slobodno. A problem je sto je aminovao i stajao iza javasluka i amaterizma koji se godinama sprovodi nad Partizanom. Nemoj da mi neko govori kako smo bili oslabljeni! Jesmo, izostankom Rikarda. Kakav izostanak Natka i Markovica, koji inace nisu vise profesionalni igrači, nemaju snage za postenih 45min.
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.674
Reaction score
9.258
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Bez tri najbolja igrača, sa troje dece napred, apsolutno nije moglo bolje i više večeras. A da Pop nije napravio onu glupost, verovatno bi ovo mirno priveli kraju. Već duže vreme smo u ogromnom padu forme, tako da je ovo trenutno naš maksimum. Rešiti ove dve utakmice do kraja, pa da se ekipa odmori i konsoliduje, a i ojača do proleća.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
577
Reaction score
2.285
Stanoje u pravu si, navijac i treba da bude podrska, ali malo je ljudima pun kurac ovde svih uprava i unistavanja kluba decenijama unazad.
Ostali su najtvrdji, tih 1000-2000 ljudi, malo prslih sa zivcima, ali podjednako vole klub kao i ti. Mozda i malo vise.
Hocemo linglong titulu i lester da jebemo.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.115
Reaction score
4.048
Локација
Београд
Moje neko misljenje od kad je pocela ova mrznja navijaca Partizana prema Stanoju,od onih spin emisija onog konja sa Tv Partizana e od tad.

Govorim isključivo u svoje ime, ali ja epizodu tog lika sa TV Partizan nisam gledao niti čitao neke izjave niti gledao neke klipove, meni niko ne mora da govori šta da mislim o mom klubu.

Ja sam samo, kao navijač Partizana, već godinama nezadovoljan i igrom i igračima koji su dovedeni jer nisu imali gde i sad od mene traže neku podršku jer smo prvi u ligi za koju provereno znamo da je osvaja onaj kome se to dozvoli na ovaj ili onaj način. Da ne govorim o igračima koji su oterani od Moreire i Dijare do danas.

Ne znam da li je istina da je BIA uticala na dovođenje Smiljanića recimo, ali kad razmislim, pa to je jedini razlog da se dovedu on, Jojić, Miljković i još 75% ove ekipe.
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Sto da rade onda navijaci 2od3 najbolja kluba takmicenja koji su ispali u grupi? (Totenhem i Union Berlin)

Svi znamo da igra nije bila dobra.. Ali isto tako smo ih poklonjenim penalom vratili u igru i NAJBITNIJE je bilo veceras proci!!

I ima dosta "navijaca" Partizana koji su pod uticajem one budaletine sa youtuba!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.825
Reaction score
29.849
Локација
Beograd
Ej, stvarno se kuca pokakila na sred terena pre utakmice, ali nisam imao foto-aparat sa teleobjektivom pa da to snimim...
Da...hm...tja...

Selo gori a baba se češlja, Partizan propada a čičetina Goran Tomić opet o kišobranima - malo nas na JNA?
Pa PRE utakmice sam napisao ko je LUD da dođe i dovede nekoga da kisne 90+ minuta?

Jeste svesni da neki od nas treba da dođu do busa, pa do stadiona, pa da budu na utakmici, pa posle od stadiona do busa, pa od busa do kuće...po kiši, bez kišobrana? Zato što je ZABRANJENO da ga uneseš na stadion.
Po kom to zakonu?! Gde to piše u Ustavu RS?! U pravilima UEFE?!

A guzonje iz počasne lože, oni i ne znaju da je kiša...njih dovezu i odvezu kolima dotle i odatle...
A jel znate odakle je Moca Vukotić gledao utakmice Partizana u poslednje vreme? Jel imao svoje mesto u počasnoj loži? Nije, a? Što, nije zaslužio?
Aha.

Dobro smo počeli, onaj ,,mali,, Marko od 2m visine ga opet ,,zbiberio,, u mrežu...o.k. posle je Pop pogrešio, mislio sam da će da ,,skine,, penal, ali...nije - oni izjednačili, ali...nema veze, idemo dalje...

Ali kad sam video da naš trener pravi izmenu Pavlović-Šćekić, odmah mi je bilo jasno da ON ide na nerešeno?!
O.k. nije Laki odigrao ništa posebno, ali je bar ofanzivni a ne defanzivni igrač.
Šta tek reći za izmenu Jojić-Miletić i žuti karton za Popa koji zadržava igru da sačuvamo bod.
Šta reći?

Sramota, sramno, eto šta reći.

Nije Stanojević imao glavne igrače na raspolaganju? Pa šta! Imao je ove koje je takođe sam birao, zadržao, ili doveo!
Čemu služi Menig? Gde mu je Bajabek? Šta igraju Holander i Lutovac? Zašto je Suma morao da ode? Jesmo mu svi govorili da će Rikardo od napora da ,,rikne,, do kraja polusezone?

U redu, prošao je grupu, svaka čast, :clap ali on se uvek zadovoljava manjim a ne većim: da mu (teorijski) kažeš, prolaziš dalje ako pobediš, odigraš nerešeno ili izgubiš npr. dva razlike - on bi išao na opciju da izgubi sa dva razlike.

Izvini, brate, ali Suma je igračina na kub za tvoje vedete, igra na potez i na 20 metara, ali bar ima taj potez i zajeban je u tih 20 metara.
NIJE FUDBAL da svi trčkaraju svih 90 minuta, a nema veze ni gde, ni zašto, ni šta time dobijamo!
,,Mali,, Marko koji cele polusezone igra za omladince ti je u tri utakmice pokazao koliko grešiš što mu nisi davao još neki minut ranije i da se dete navikava na veći rang i seniorski fudbal, a i da malo odmoriš Rikija.
Zeka Jojić ima znanja, ima asistenciju, ali nema više telo za ozbiljniji fudbal, pa čovek je ,,disao na škrge,, poslednjih pola sata, i nije mogao ni jednu loptu da primiri, dohvati, ili šutne ka golu, fizička sprema klinaca iz Teleoptika ja na višem nivou od njegove.

To su činjenice.

Nije to ja volim ovog, ne volim onog, to se vidi na terenu.
Kao što se vidi da Partizan spušta kriterijume. I spušta, i spušta, i spušta.
Da se radujemo što smo ,,izvukli,, bod od tima sa Kipra koji je tamo...koji na tabeli?

Pa mi njih treba da pobedimo sa 4:0 na primer...
Ako smo Partizan.
Nismo imali sve igrače na raspolaganju?
Pa što dovodiš ili selektiraš grače koji su skloni povredama?
Zašto na klupi nemaš solidne zamene?

Evo, nisu Kiprani, ali su Grci:


A evo ih i Kiprani:



A inače, da li smo mi nekad prošli Kiprane ili nismo, da li smo Grcima davali više golova, itd...šta je bilo bilo je, ali ovo od večeras, a i inače u grupi...moglo je to mnogo, mnogo bolje...

Da, u titulu verujem, ali tokom zime treba PONOVO selektirati i poraviti ovaj tim pa da izgleda MNOGO MNOGO BOLJE nego sad!

Pitam se da li je to Stanojeviću uopšte jasno, ili stvarno misli da su navijači što lupaju po prozorima samo neke budale koje ništa ne vide?
Ja nisam noćas čuo čoveka koji je izlazio sa JNA, a da je oduševljen večerašnjom taktikom, igrom, igračima, trenerom.
Mi smo igrali na ovom stadionu nerešeno sa Interom iz Milana, Realom iz Madrida, ali Anortozis...ma daj...
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
600
Reaction score
855
Локација
Beograd
Ova trenerova reakcija pokazuje sledece..on je presrecan sto smo prosli ovu bednu grupu sa timom koji imamo i on je sam svestan koliko nam je losa ekipa i sa punim pravom je srecan sto smo prosli jer zna da je ovo maksimum igracima koje imamo,plus sto su falili par bitnih igraca markec,natko,ricardo...ali jbg mi hocemo vise,hocemo bolji partizan ne shvatamo da pavlovic nije natho,da milovanovic nije ricardo,da jovic nije markovic...ali cim sam video ulazak scekica umesto pavlovica nisam imao motivaciju da gledam utakmicu dalje jer posao trenera je da nauci ove mladje a ne da igra kukavicki i da se izvlaci protiv ovih klubova...cesto se povlace paralele izmedju stanojevica i nekih ranijih klubova ali treba uzeti u obzir da smo se borili u ligi evrope i igrali konkurentno sa ovim timom i igrom pitanje da li bi u tom takmicenju imali bod ukupno...
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Stanoje u pravu si, navijac i treba da bude podrska, ali malo je ljudima pun kurac ovde svih uprava i unistavanja kluba decenijama unazad.
Ostali su najtvrdji, tih 1000-2000 ljudi, malo prslih sa zivcima, ali podjednako vole klub kao i ti. Mozda i malo vise.
Hocemo linglong titulu i lester da jebemo.
Sta ce nam ta titula? Da se Iliev i Vazura kite sa njom i da nas pokake krajem maja? I da nastave da se ugradjuju u svakog drugog igrača i njihove plate? Dosta više. Svi napolje iz Partizana. Najbolji je momenat.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.516
Reaction score
5.168
Prvi smo i prosli smo dalje, dali smo najvise i primili najmanje golova u prenstvu, do prije par nedelja smo i igrali jako dobro, stvarali sanse, davali po 3-4 gola...

Ali to nije to dovoljno, nije dostojno renomea slavnog kluba!
Mora da se gazi, da se pobjedjuje, da se igra dopadljivo i da se svakom trpa po 5 komada. To je stav slavne armije uvijek vijernih i uvijek odanih navijaca koja je i veceras svojim standardni pljuvackim performansom gurala momke naprijed, dok su im kolege, navijaci nekog kiparskog kluba, drzali lekcije...
 

kon šoneri

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
36
Reaction score
51
Локација
Pale,RS
Igraci ne znaju,uprava izdajnicka,stanojevic pokazao jos jednom da je trener samo za nase njive,drugi koji dodje moze biti samo jos gori,tako da kuku se nama.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.303
Reaction score
18.696
Локација
Kej Republika
Sto lepo i lagano, kad moze ruzno i tesko. To nam je sto nam je.
To je nas Partizan. Decenijama unazad.
Dokle god u klub ne bude usao privatni kapital, ovako ce biti.
Seci usi krpi pedu!


Stanoje mozda nije trener za velika dela, ali je svakako Partizanovac. Voli i oseca klub sigurno.
Siguran sam da nema lose namere.
Da ima jaci igracki kadar i da mi odigramo lose, pa i da mu zamerim. Ovako. Koja je poenta?
Prvih 11 danas tesko da bi dobili Metalac.

I nemojte ono, cim je dosao u klub aminovao je i Upravu.
Tom logikom svi koji su kupili sezonsku ili kartu za utakmicu, saucesnici u zlu sa mrtvom Upravom.


Odlazak Stanoja i dolazak Marka, Jokana, Ilica Kapitena, ne menjaju nista sustinski.
Samo gamadi iz loze zapada kupuju jos vremena i produzuju staz.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.825
Reaction score
29.849
Локација
Beograd
Moje neko misljenje od kad je pocela ova mrznja navijaca Partizana prema Stanoju,od onih spin emisija onog konja sa Tv Partizana e od tad.
I ima dosta "navijaca" Partizana koji su pod uticajem one budaletine sa youtuba!
Ha, ha, ha...kojih navijača? Ovde na forumu?
Jebo Jutjub, ja sam fudbal pratio dok još ni personalni kompjuteri nisu postojali, a kamoli Jutjub, znalo se oduvek ko igra ,,muški,, ko igra ,,ziheraški,, a ko igra ,,pičkasto,, i to nema veze sa Jutjubom ili konjem sa Tv-a jer sam ja mnogo matoriji konj od njega i duže uz Partizan nego Stanojević ili Vazura, ili Iliev, ili Savo, itd...

Dakle, moje mišljenje je je mišljenje većine navijača Partizana i jedino ispravno kada je NAŠ Klub u pitanju, a to mišljenje je:

NAPADAJ, NAPADAJ, PARTIZANE NAPADAJ!

Koji trener bude poštovao to naše mišljenje, imaće i našu podršku, a koji trener to ne poštuje - žalim slučaj...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top