Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.003
Reaction score
3.748
Локација
Ne znam kako su uspeli, ali svaka čast za potpis.

Yam Madar (2000);
Gregor Glas (2001);
Uroš Trifunović (2000);
Alen Smailagić (2000);
Tristan Vukčević (2003);
Balša Koprivica (2000).

Plus Kuruc 1998, zaboravljate da je i on još mlad, iako stavom i izgledom deluje kao da ima 30-ak. :D

Izuzetno ozbiljan skup mladih i talentovanih igrača, uživaću da ih gledam ovih godina u našem dresu.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Svaka cast za pojacanje.

Ne bi me zacudilo da procitam da je Zajon dosao, jer zeli da Zeljko od njega napravi novog Lebrona.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
817
Reaction score
4.313
Локација
Beograd
Tesko da ce dati ozbiljan doprinos ove sezone, ali kad se ukaze prilika da se dovede ovakav talenat to se ne propusta. Fantasticno pojacanje.
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
205
Reaction score
1.480
Локација
Beograd
Meni je ovo ozbiljan signal da se napad EL ali tek za dve godine, sto apsolutno podržavam! Ne treba očekivati ne znam kakve rezultate ove sezone pa ni sledeće. Ako ovaj kor mladih igrača bude napredovao kako se ocekuje mi za dve godine pisamo po svima!
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.189
Reaction score
7.018
Локација
NbG
Ne znam kako su uspeli, ali svaka čast za potpis.

Yam Madar (2000);
Gregor Glas (2001);
Uroš Trifunović (2000);
Alen Smailagić (2000);
Tristan Vukčević (2003);
Balša Koprivica (2000).

Plus Kuruc 1998, zaboravljate da je i on još mlad, iako stavom i izgledom deluje kao da ima 30-ak. :D

Izuzetno ozbiljan skup mladih i talentovanih igrača, uživaću da ih gledam ovih godina u našem dresu.
Ako su ruže procvetaće...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top