Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Čisto da bi malo govance dočekali na nož u slučaju povratka ili sledeće posete.

Interesantno je da je među najglasnijima u slavlju bio bivši desni bek Partizana, Periša Pešukić, koji je pre nekoliko sezona nosio crno-beli dres, ali nije dobio pravu priliku i posle godinu dana je napustio crno-bele.
 

Snickers

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
26
Reaction score
70
Локација
Trinidad and Tobago
Ako Savo bude dovoljno lud da se vrati, treba mu dati 2 sezone bez bukvalnog ikakvog rezultatskog pritiska.

Da izbunari strance, dovede Marka Stojanovica i preko evrope i prodaje igraca proba da nas bar malo vrati u zivot.

Trenutna fizicka sprema igraca je skandalozna.

Mada mislim da je ovo ili patka, ili namera da mu se kroz sabotazu, i 3 puta jacu ekipu ciganstura vrati za ono sto ih je silovao u derbijima.

Cak je i Iliev otisao od ovih, jedini koji je imao bar malo grobarstva u sebi, tako da ne verujem da bi Savo bio lud da prihvati ovo.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Psovanje i provociranje članova
Najvažnije pitanje: Hoćemo li na JNA 6.08 i 11.08? Da se ne svađamo i ne prepiremo između sebe.
Ne treba ni da se bunimo, ni da vičemo protiv bilo koga. Treba da dođemo i budemo tu. Ako nas je mnogo i ćutimo, mislim da neće biti svejedno nikome.
Da li bismo pratili Partizan i da ga u drugu ligu izbace?
Psihologija moćnika slabog intelekta je takva da u toj situaciji ne bi znali šta je i kako je.
Treba da nam pusis kurac govnaru smecarski, i ti i tvoja napredno udbasko dilerska ekipa cigana koja je okupirala jug. Jesmo mozda nekad krali govna musava, drzali smo sudije, organizaciju, ali vas nikad nismo ovako ponizavali, nismo vam dirali tribinu i dolazili na stadion da vam bijemo navijace. Sedece vam grobari sa dna kace na smrdljivom severu, zapamti.
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Promena trenera bez odlaska tandema vv iz kluba nista ne bi doneo.Vreme je da tandemu vv vidimo ledja.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.035
Reaction score
14.657
A ovi pišu...

---------------------

Partizan planira smenu Stolice: Kandidati su Nađ i Duljaj

1659194436915_295877589_1424920301319872_546597578815018572_n.jpg
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
300
Reaction score
2.663
Локација
Beograd
Treba da nam pusis kurac govnaru smecarski, i ti i tvoja napredno udbasko dilerska ekipa cigana koja je okupirala jug. Jesmo mozda nekad krali govna musava, drzali smo sudije, organizaciju, ali vas nikad nismo ovako ponizavali, nismo vam dirali tribinu i dolazili na stadion da vam bijemo navijace. Sedece vam grobari sa dna kace na smrdljivom severu, zapamti.
Nešto si pobrkao prijatelju, ali dobro. Ja ni ne pričam o jugu jer na isti nijesam 10 godina išao.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.471
Reaction score
2.249
Psi laju a karavan vrvi ili ide i ova smena uprave i trenera zavrsice se na to. Cudna stvar da nema kriticna masa javnosti da dodje do promene vreme nam ne ide u prilog.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
@LazarP

nisi valjda stvarno mislio da cu da dolazim i da sam ti stvarno dao rec :D sumnjam ja da si ti tako naivan.
a mikrob jesam, to si u pravu... potpuno

Hteodoh da ti sinoć pošaljem private message, samo to ti je nešto disejblovano, jbg ne može bilo ko da te cima.....
Ja sam apsolutno ZA ANGAŽMAN, i da se iscimam, ali ljudski, ne samo da bi praznili muda i drali se sebi u bradu.

a ako ti se stvarno organizuje protest, ajmo da napravimo ovde temu i da to uradimo ljudski po mogućstvu u nekoj poluzatvorenoj varijanti, uz blagoslov uredništva... ja sam za to skroz, pominjem to već pola godine. To tvoje od danas je bzvz, ali ako bi se u napred dogovorili, definisali ciljeve i zahteve (uprava napolje nije definisan cilj) i skontati koliko ljudi može potencijalno da se animira, to je već akcija vrenda cimanja. AL onda bez vređanja, napušavanja i izdrkavanja, nego lepo da vidimo da li se može na tako nečemu zajednički raditi.

Vi se ovde svi nešto znate, stariji aktivniji članovi... konatate se i imate svoje neke priče, pa mi je bilo realnije da odatle pođe inicijativa za pravim protestom, jer ja lično, sam ovde na forumu vrlo izolovana pojava, svojom zaslugom i namerom u najvećoj meri.

Predlažem da se napravi tema, da se probere ko može da je čita i ko može da piše u njoj i da se razmene mišljenja na temu protesta, da bi se procenile realne mogućnosti. Ako bi uredništvo tako nešto podržalo, što apsolutno ne mora, i ima svako pravo da u tome ne želi da učestvuje. Onda organizovanje tako nečega ovde ne bi bilo ok, moralo bi da se komunicira negde drugde.

Ako zaista želiš da se nekakv protest organizuje, a na ovo što sam ti sad napisao kažeš nešto tipa: ti si morlana nula jer nisi došao danas, kad se meni diglo, i sa tobom nema šta da se priča... Ili nešto kao: kakva tema na forumu, kakva rasprava, kakvo čekanje, kakvo formulisanje zahteva... idemo, bre, sad, da jebemo kevu.... Onda si, dečko... ajda ne kažem debil, ali nedobronameran.... I onda me stvarno boli kurac za to šta misliš o bilo čemu od gore navedenog...

Ovo je jaaaako dobronamerno sa moje strane, imajući simaptije za sinoćni impuls koji si mi dao, jer mi je malo falilo da dodjem, al sam se setio da sam odrasto čovek i da imam život i da se detinjarije te vrste jednostavno NE RADE... Nemam vremna za izdrkavanje, al imam vremana i želje za pravo cimanje.

I sve ovo pišem bez da izrazim sumnju da li si ti u opšte bio ili samo pišeš, što je vid poverenja... Tako da ono... Šta znam, ajde da se organizujemo!

Ovo nije post za ovu temu, ovo je za privatnu prepisku, al nisma mogao da dodjem do čoveka i ako sam pokušao. Izvinjavam se za off i privatizaciju resprave.
 
Последња измена:

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Ih, koliko bezvrednih reci, kad si mogao jednostavno da napises da si beskicmenjak, kao i velika vecina ovde koja samo ume da pise kako niko nista ne radi, a kad se dogovoris sa nekim za nesto konkretno bude salio sam se
 

rasimPFC

Grobar
Учлањен(а)
09.12.2008
Порука
560
Reaction score
1.673
Локација
Vranje
@LazarP

nisi valjda stvarno mislio da cu da dolazim i da sam ti stvarno dao rec :D sumnjam ja da si ti tako naivan.
a mikrob jesam, to si u pravu... potpuno

Hteodoh da ti sinoć pošaljem private message, samo to ti je nešto disejblovano, jbg ne može bilo ko da te cima.....
Ja sam apsolutno ZA ANGAŽMAN, i da se iscimam, ali ljudski, ne samo da bi praznili muda i drali se sebi u bradu.

a ako ti se stvarno organizuje protest, ajmo da napravimo ovde temu i da to uradimo ljudski po mogućstvu u nekoj poluzatvorenoj varijanti, uz blagoslov uredništva... ja sam za to skroz, pominjem to već pola godine. To tvoje od danas je bzvz, ali ako bi se u napred dogovorili, definisali ciljeve i zahteve (uprava napolje nije definisan cilj) i skontati koliko ljudi može potencijalno da se animira, to je već akcija vrenda cimanja. AL onda bez vređanja, napušavanja i izdrkavanja, nego lepo da vidimo da li se može na tako nečemu zajednički raditi.

Vi se ovde svi nešto znate, stariji aktivniji članovi... konatate se i imate svoje neke priče, pa mi je bilo realnije da odatle pođe inicijativa za pravim protestom, jer ja lično, sam ovde na forumu vrlo izolovana pojava, svojom zaslugom i namerom u najvećoj meri.

Predlažem da se napravi tema, da se probere ko može da je čita i ko može da piše u njoj i da se razmene mišljenja na temu protesta, da bi se procenile realne mogućnosti. Ako bi uredništvo tako nešto podržalo, što apsolutno ne mora, i ima svako pravo da u tome ne želi da učestvuje. Onda organizovanje tako nečega ovde ne bi bilo ok, moralo bi da se komunicira negde drugde.

Ako zaista želiš da se nekakv protest organizuje, a na ovo što sam ti sad napisao kažeš nešto tipa: ti si morlana nula jer nisi došao danas, kad se meni diglo, i sa tobom nema šta da se priča... Ili nešto kao: kakva tema na forumu, kakva rasprava, kakvo čekanje, kakvo formulisanje zahteva... idemo, bre, sad, da jebemo kevu.... Onda si, dečko... ajda ne kažem debil, ali nedobronameran.... I onda me stvarno boli kurac za to šta misliš o bilo čemu od gore navedenog...

Ovo je jaaaako dobronamerno sa moje strane, imajući simaptije za sinoćni impuls koji si mi dao, jer mi je malo falilo da dodjem, al sam se setio da sam odrasto čovek i da imam život i da se detinjarije te vrste jednostavno NE RADE... Nemam vremna za izdrkavanje, al imam vremana i želje za pravo cimanje.

I sve ovo pišem bez da izrazim sumnju da li si ti u opšte bio ili samo pišeš, što je vid poverenja... Tako da ono... Šta znam, ajde da se organizujemo!

Ovo nije post za ovu temu, ovo je za privatnu prepisku, al nisma mogao da dodjem do čoveka i ako sam pokušao. Izvinjavam se za off i privatizaciju resprave.
Koji moj se sinoć javljaš na negov post kad nisi smeo danas da dođeš???
Ako imaš malo časti, samobanuj se...
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
ja sam dao konkretan predlog šta JA mislim da trebada se URADI... To danas u 11 je neozbiljno, ne slažem se sa tim pristupom, zato sam se i sinoc sprdao na račun toga...
To ko kakvu kičmu ima teško ovde može da se presudi... Tako da to moralisanje, izigravenje pravih grobara i stavljanje na mesto beskičmenjaka i ostalih, batilete. Ako mislite da se zajedno nešto uradi....

Ima ko da me banuje... Sam ne moram...
 

kozzanostra

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2008
Порука
208
Reaction score
238
ljudi a sa kojim klubom/repkom je to Stolica imao zapazen,tj. bilo kakav rezultat, pa da je iznenadjenje ovo sto nam se desava? kao da pricate o Murinju jbt..
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.477
Reaction score
5.906
Локација
beograd
Iz Olimpiji su ga isto oterali posle loseg početka.
Ne vidim sta bi dobili ukoliko bi angazovali Nadja kao trenera. Imam postovanje prema njemu kao velikom igraču, ali mislim da nije dorastao za ulogu trenera Partizana.
Sa druge strane Duljaj mi je bio logičan zamenik Saleta Stanojevica i cudno mi je da nije odmah angazovan.
I za kraj, ako postoji mogućnost da se vrati Savo, odmah dižem obe ruke. Mislim da bi njemu ovaj igracki kadar odgovarao i da mi mogao da ponovi prolece u evropi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top