Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.055
Reaction score
26.271
Локација
ante portas
Beliću pokaži se!
Uzdam se najviše u Dijabatea i Rikarda ,a mislim da Menig može biti x faktor.
 

allucard

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2022
Порука
152
Reaction score
448
Локација
Nis
Samo da udjemo maksimalno koncentrisano i verujem u pobedu. Cigani su smesni, u raspadu su isto koliko i mi. Rikardo i Menig, Dijabate dve asistencije.
 

El Patron

Grobarčina
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
1.018
Reaction score
4.639
Локација
Nis
Dali je moguce da ce doci 10-12000 grobara na derbiju?! Znaci svi cekaju da vide sta ce biti posle derbija...ako izgubimo idemo do dna...ako pobedimo opet ce se svi paliti da mozemo do titule...ja predvidjam da kurvetinu natezemo veceras i gazimo do kraja u inat svima!
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
599
Reaction score
854
Локација
Beograd
Sramotna poseta,za derbi 16000 ljudi ...jes da je radni dan,ali vecernji termin bi trebalo da bude bar 25.000
nekada i pored mizerne posete u prvenstvu derbi i evropa su bili puni stadioni..
Mislim da bi za povratak ljudi na stadion bilo najbolje da se ukinu prenosi ili da arena naplacuje cenu karte za prenos na tv
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
354
Reaction score
1.387
Локација
Novi Sad
Sve osim poraza je dobar rezultat za nas, nazalost. Sretno crno beli!
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
374
Reaction score
1.537
Zvalavi psihopa sve pa i derbi rezira, upravi mrtvo i zivo...menjam sve za SUMU- Natka, Rikarda za Sadika, Diabatea za Asana, 100 Traorera i Fejsi za kap. ZDJELARA....
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.391
Reaction score
5.177
Локација
Beograd


7 godina neporaženi protiv cigana na JNA.

da budem potpuno iskren, očekivao sam poraz.

Džabe vam, titule, duplo veći budžet, fudbalski savez, vučić, budžet od četrdeset miliona…

PUŠITE K. PIČKE CIGANSKE!!!
 

CH3COOH

Početnik
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
83
Reaction score
166
Локација
Novi Sad
rikardo ocajan kao i menih, smucili su mi se

belic i natko najvise odskakali

jovic ne moze duel da dobije, 5 lopti izgubio..

UPRAVA NAPOLJE !!
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.632
Reaction score
8.500
Локација
Македонија
Tragicari Menig i Rikardo (i za primljenog gola ni jedan nije ni probao da podigne nogu da blokira) i zbog toga sto su propustili napred
Mogli smo da dobijemo ali Deja Vu

P.S jebem mater upavi, onom latentnom cigana sa pistaljkom, naprednim ciganima iz arene i vrhovnom picoustog vladara
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
354
Reaction score
1.387
Локација
Novi Sad
Baceno prvo poluvreme. Drugo dosta bolje. Sa obzirom na situaciju nije tako lose. Areni mamu jebem na reprizama snimaka, kod prvog nedosudjenog penala (igra rukom), drugog jedva dosudjenog, menjanju zvuka na prozivanje firera. Sudija, koliko je mogao navlacio je za njih.

Ja sam zadovoljan pristupom, posle duzeg vremena videla se zelja, nadam se da ce tako nastaviti i ne sekiram se za rezultate.
Imajte na umu samo koliko cigani vise para ulazu i da smo izgubili na izborima.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top