Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.344
Локација
Brèko, BIH
Onda ispade za očekivati 22.000 gledalaca, malo manje nego protiv Nice i Kelna ukupno.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Verujem da su Gordan i ekipa spremni sutra da igraju tako kao da i Slovackom treba za prolaz. Jer meni Slovacko deluje kao ekipa koja igra fudbal i cisto sumnjam da ce sutra doci na izlet. Ovaj broj dece je neverovatan. Nadam se da cete ih vi stariji animirati da to bude prava podrska, tj. ne sumnjam u to.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
772
Reaction score
1.898
Ne svidja mi se sto se na konferenciji za stampu previse potencira da nam odgovara i X.
Mora se ici na pobedu, time vrv prvo mesto i 178 finala-
Ujedno bi se osvojila 2 boda za pobedu i 2 za prvo mesto tj ukupno 4 boda za kojeficijent Partizana više.
Imali bi za 4 boda uvećan klupski koefivijent za narednih 5 sezona.
Samo na pobedu, jako.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.756
Какве су то фаце Гробарске :D
Свака сличност (ни)је случајна
rZ1fGbb.jpg


Само победа вечерас. Дајте гооол !
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.720
Nešto razmišljam, da li je realno da klub nije našao za shodno da se oglasi o propalim kartama za današnju utakmicu? Lošom organizacijom tog istog kluba smo pre svega uskraćeni za prisustvo utakmici, nije nikakva viša sila u pitanju. A pride sto smo dali pare za nešto što nećemo dobiti.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
157
Reaction score
938
Локација
Београд
Nešto razmišljam, da li je realno da klub nije našao za shodno da se oglasi o propalim kartama za današnju utakmicu? Lošom organizacijom tog istog kluba smo pre svega uskraćeni za prisustvo utakmici, nije nikakva viša sila u pitanju. A pride sto smo dali pare za nešto što nećemo dobiti.
Било би лепо да с том картом можеш на следећи меч, дакле у елиминационој фази, тако би било најправедније, мада ме не би чудило да избаце обавештење да можеш да је искористиш за следећу утакмицу на нашем стадиону у овој нашој домаћој љиги.


Замислите сцену да Дијабате даје гол, прославља га онако због свог млађег брата који рано леже да спава, док неколико година старији клинци на стадиону урлају и вриште. Једва чекам :)
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
630
Reaction score
2.054
Ne bih mračio ali (nerado) se sećam mnogih utakmica gde su nas razni šiptarski,češki,irski,izraelski šalabajzeri sjebavali...
Našim igračima bih ceo dan puštao skraćene snimke tih utakmica...
Kakav kurac x? El ste normalni..
Mora se ići na tri data u prvom poluvremenu. Ježim se pomisli da tražimo gol za prilaz posle 60tog minuta,ili da ostanemo na golu razlike do kraja..
Mora od prvog sekunda da se igra kao da je poslednji. Ne sme se ,po našem lošem običaju iz prošlih vremena,prosipati prvo poluvreme...
Zajebi taktiku: strpljivo , strpljivo...
Napad samo priznajem danas
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Mi ćemo danas upravo i pobediti zbog te dece koja su veći motiv igračima nego mi matori. Sreća pa su nas zatvorili jer smo mi matori teški baksuzi, deca danas donose prevagu i 3 poena za prvo mesto u grupi.

Nek grmi sa svih strana na na na na na
Za decu Partizana nananananana
 

Milan Pa80

Početnik
Учлањен(а)
04.08.2018
Порука
98
Reaction score
292
Локација
Pancevo
Posta ja necu moci na stadion moja dva klinca dolaze....Klinci,Petricu,Partizane razbite ove neznalice....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top