Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Veceras smo shvatili zasto je dobro imati Novicu ili Kecmana u ekipi. Zato sto se povampire kao Ljulj, kad je najpotrebnije. Mi to vise nemamo, zahvaljujuci zvalavoj pedercini na vlasti, koja nam je unistila celu deceniju postojanja i imanja Lucica i slicnih u ekipi.

Dobro, to je to. Hajmo sad na ABA. Panter posle ovoga da se zapita i da ostane jos jednu sezonu da se iskupi. Ako nam se bude dalo da mu damo sansu...

A sad cu subsrciption off za usranu EL TV gde svi igraju ali Real mora biti u F4. Govnari. Sledece godine, ako je uopste bude, ne uzimam njihov EL TV. Zato sto su govnari.

Zeljko, hvala ti. Nastavljamo dalje.
 

Buki

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
5
Reaction score
16
Локација
Zemun
Nemam kome u timu i strucno stabu rec da zamerim. Hvala veliko svima. Uzivanje je bilo gledati Vas nakon toliko gofina u EL

Jedino kome imam sta da zamerim su oni koji se na brojke odusevljavaju, onima kojima su blicevi na prozivanju graca super fora, onima kojima u cetvroj utakmici iza klupe smrdljivog reala stoje 4 kineza, onima kojima pred 20.000 ljudi moze da dodje bilo koje kopile i da sudi kako mu se digne....

Oni nisu smeli da pomisle da pobede u Beogradu. Beograd je za njih trebao da bude grobnica. Sta su dobili? Zvizduke.

Veci pritisak pokojnom Riziku stvore babe i dede iz Madrida.

Niko nas se ne plasi i to je sramota svakog od nas.

Hvala ti, hvala ti!
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.511
Reaction score
23.407
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Više mi je žao igrača i Željka, nego propuštene prilike za f4, otpisani su bili još na početku, a okrenuli su sezonu u onu iz snova, zajedno i svi ko jedan, šteta, velika šteta za momke.

Ponosan sam na svoj Partizan i ovaj tim, i oni bi trebali biti ponosni na sve ono što su uradili ove sezone, a uradili su mnogo.

Glavu gore, ponosno!

Hvala vam
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.293
Reaction score
18.498
Локација
Kej Republika
Crno i belo.

Danas je nažalost prebacilo na crno. I stalo.
I tu će stajati dok opet ne okrene na belo.

Smeh i suze.
Sreća i bol.
Ponos.

Da ne lažem sebe, prebacili smo očekivanja sa početka EL sezone. Izgleda da ni sami nismo znali koliko zaista možemo.

Isto tako smo podbacili da ovu sezonu učinimo epskom, vanvremenskom. Najboljom ikad.

Ove 2023. nismo uspeli. Da li ćemo neke sledeće? Ne znam. Od jednog čoveka zavisi. Želim(ir) mu da ostvari svoje, ali i naše snove.
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
329
Reaction score
2.295
Локација
Novi Sad
Da li su se Panter i Ledej zasitili Partizana posle 2 godine? Da li Exum zeli da ostane ili ce traziti neki drugi izazov? Da li Lesor zeli vise? Naneli sta zeli? Da li Papa ima motiva da ostane itd... Nije vreme za ova pitanja, steta samo sto ova ekipa nece imati priliku da igra u Kaunasu. Osim para koje nemamo da pariramo bogatijima, nadam se da su Zeljko i navijaci dovoljan motiv prilikom razmisljanja sta dalje.
Uzeti ABA pa cemo videti. Ziv nisam do sledeceg maja da ovo ispravimo.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.636
Reaction score
13.779
Локација
Yaoundé
U materinu...
Ne mogu da spavam... sve mi se i dalje svodi na epilog one druge utakmice u Madridu kojom smo praktično izgubili ovu seriju van terena. Jednostavno, nema šanse da sa Panterom i Lesorom ne bismo dobili bar jednu kod kuće.

Ponosan sam, a opet ostaje osećaj gorčine...

Realu želim da bude, ne poražen, već pregažen u Kaunasu. Bila bi epska nepravda da osvoje EL...
 

bojan-pfc

Grobar
Учлањен(а)
09.05.2008
Порука
930
Reaction score
33
Локација
РС
Zašto je ovaj klub toliko uklet, pitam se evo već 30 godina i nikako da shvatim... al' bez obzira na sve, volim ga još više!
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.214
Reaction score
7.055
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Panter posle ovoga da se zapita i da ostane jos jednu sezonu da se iskupi. Ako nam se bude dalo da mu damo sansu...
Brate, znam da si kivan, razočaran (kao i svi mi), besan ili šta god, ali jednostavno ne možeš ovo iznova i iznova potencirati.
Jako je nepravedno ovako nešto pisati za kapitenčinu Pantera, koji je večeras dušu dao za pobedu, ali jednostavno nije se ostvarilo.
Pokazao je da je pravi lider, on je taj koji drži maltene sve konce naše igre.
Ne znam da li si video sliku na kraju meča, njemu je bilo najteže. Najboljem igraču na terenu, večeras, kao i mnogo puta do sada.


Kapitenčina!
 
Последња измена:

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Brate, znam da si kivan, razočaran (kao i svi mi), besan ili šta god, ali jednostavno ne možeš ovo iznova i iznova potencirati.
Jako je nepravedno ovako nešto pisati za kapitenčinu Pantera, koji je večeras sve dao za pobedu, ali jednostavno nije se ostvarilo.
Pogledaj unazad i videces da sam ga ja branio. Dok god je bilo sanse da nemamo stete od njegove gluposti. Ali sad vise nema sanse da se njegova glupost sanira. Nepovratna steta je napravljena njegovom gluposcu u drugoj utakmici (pogledaj moje upise tada i videces da sam ga branio pokusavajuci da promenim opsti narativ u najbolju mogucu stranu), i sad je vreme da podvucemo crtu i vidimo vredi li nam krava koja prospe svo mleko koje da.

Odigrao je i veceras maestralno. Ali to je 3 od 5 utakmica u seriji. Koliko sam ga branio i zalagao se dok je serija trajala, toliko sam sad realan da zaista pogledamo ko je koliki doprinos (ili stetu) napravio.

Obrni, okreni... istorijska sansa je propustena.
 
Последња измена:

KomandoS

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
67
Reaction score
159
Локација
Српска
Ljudi tezak poraz u pm, lakse bih podnio da smo izgubili 20 razlike. Ali mi smo definicija kosarke i ova serija sa Realom to opisuje. Ljubav, sreca, ponos, pa zatim tuga, bes, ljutnja. E kad se to sve pomjesa dobije se Partizan, ali ta ljubav i dalje preovladava.

Sezona za ponos, nije nas bilo tolike godine, a sada nas se svako plasi. Sada se nije ostvario nas dugo sanjani san, ali budite sigurni da jednog dana hoce. Nase je da i dalje silno bodrimo Partizan i docekamo taj momenat zajedno sa velikim Zeljkom!
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.022
Reaction score
3.226
Локација
GG 1978
Ispali smo gospoda, a od toga sto smo ispali gospoda imamo ispadanje iz EL.

Odlučio je podli Ljuljev potez i komisija Evrolige jer da smo u trećem meču imali Lesora i Pantera počistili bi ih sa 20 razlike.
Ovako sve se okrenulo ali vratiće nam se .
Hvala Željko , hvala igračima , glave gore i u rat sa mutant klubom.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.214
Reaction score
7.055
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Pogledaj unazad i videces da sam ga ja branio. Dok god je bilo sanse da nemamo stete od njegove gluposti. Ali sad vise nema sanse da se njegova glupost sanira. Nepovratna steta je napravljena njegovom gluposcu u drugoj utakmici (pogledaj moje upise tada i videces da sam ga branio pokusavajuci da promenim opsti narativ u najbolju mogucu stranu), i sad je vreme da podvucemo crtu i vidimo vredi li nam krava koja prospe svo mleko koje da.

Odigrao je i veceras maestralno. Ali to je 3 od 5 utakmica u seriji. Koliko sam ga branio i zalagao se dok je serija trajala, toliko sam sad realan da zaista pogledamo ko je koliko doprinos (ili stetu) napravio.

Obrni, okreni... istorijska sansa je propustena.
Neverovatno mi je da neko posle svega krivi Pantera za one sramne scene, na kraju druge utakmice.
Nemam snage nakon ovog svega da se bilo šta prepirem, jednostavno mislim da nisi u pravu, najblaže rečeno.
Ovu seriju su, pre svega, odlučile špansko-ciganske smicalice kojih smo se nagledali dosta puta, u više sportova, a nakon toga i neke kurčeve disciplinske sudije, sa nepravednim kaznama.
Svakom ko iole normalno rezonuje, ne pada na pamet da krivi Pantera za onako nešto. To je to od mene.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Mozda si i u pravu, ali kome se uopste sad da raspravljati? Forum jeste za rasprave, ali meni je vise zelja upisa nego sto mi je zelja da zovem nekoga na diskusiju. Ne da mi se posle svega ovoga raspravljati. Ovo mi je vise kao rupa u koju vrisnem. Ne treba mi neko da mi vrisne sa druge strane ambisa.

Laku noc.
 
  • Like
Reactions: BaX

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
ko je koliko doprinos (ili stetu) napravio.
Onada najpre proceniti štetu koju je EL nanela kažnjavajući ga DVE UTAKMICE, a ne možda samo jednu? Drastična kazna u odnosu na Deka recimo. Jabusele dobio 5 tekmi a uporedi prekršaje i sve "krave" pa ćeš lako uočiti da je najveća krava disciplinski sudija.

Drugo, recimo da je kriv i da je kazna OK (a nije), svoju grešku nije napravio kroz igru košarke. Puk'o mu živac... Možda nije trebao i to sada sigurno zna, pri čemu to i nije teško popraviti zar ne? Bilo bi tačno sve što kažeš da on "daje puno mleka, pa prosipa" u košarkaškom smislu... Ovako, mislim da nisi u pravu.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.764
Reaction score
6.365
Reci bilo sta protiv Pantera je suludo. Ne brukajte se molim vas.
Jedina dobra stvar iz ove apsolutne katastrofe koja nas je zadesila je da se videlo da smo mi bez njega duplo slabiji.
Sve se videlo u trećoj i četvrtoj. Da je igrao bar jedni rutinirali bi ih već u Bgu.
Ima bar 10 igrača koji su podbacili ovu seriju vise nego on .
Trifa i Andjusa ubedljivo najgori.
I Naneli kad je trebao da da zajebo je.
U suštini niko nije Panteru ni blizu.

Željko ako ih posle ove utakmice vrati psihički je zreo za Nobela za neke ozbiljnije stvari od košarke.

I svaka čast za sve vas koji na ovo gledate se
,,vedrije” strane. Sto rekoše neki rana koja neće skoro zarasti. Ovo je bila ta sezona…
I da osvojimo dogodine ovu desetodnevnu patnju necu nikad da zaboravim . Rolekoster od neverovatne sreće i ekstaze gde smo već birali Monako ili Makabi za Kaunas( oko 22:30 )zbog karata. Sad razmišljam kako jebeno da preguram sutra dan a da ne mislim na ovu katastrofu.

Po mom mišljenju jedino resenje da bi malo podigli glavu je 20k ljudi na preostale 4 utakmice do kraja. Time bi pokazali da stvarno volimo klub i kad nije protivnik real. I mislim da bi obostrano nekako lakše prebrodili ovu epsku katastrofu.

P.s Ostoja, puši ga zbog karata. Videcemo sad za vikend da li će opet da stavi 5000 najjeftiniji kartu ili će mu tada trebati i oni navijači sa plićim dzepom.
 

Partizan321

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2022
Порука
184
Reaction score
1.045
Локација
Banja Luka
Ti za pocetak da napunis dovoljno godina da budes krivicno gonjen, a to je po novom diktatorskom zakonu zvalave pedercine 12 godina, pa onda da mi se javis.

Sad ti je kasno, idi na spavanje.
Imam toliko godina da sam te vjreovatno mogao napraviti,a tebe još jednom da sram bude tvojih izjava.Sta misliš kakvo Želimir ima misljenje o Panteru ? Ma ko je Želimir ustvari što kaže Čovke najbolji samoproglašeni trener Evrope.Još jednom,sram te bilo !
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top