Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

preldžija

Početnik
Учлањен(а)
21.10.2022
Порука
64
Reaction score
522
Iako sad mediji naveliko nagadjaju da smo mi i limenke glavni favoriti za Mirotića, mislim da je njegova izglednija opcija grčki cigani, Olimpija ili čak u nekom scenariju Valensija, s obzirom da su se sa Dubijem rastali. Mislim da je neko ko Dubljević realnija opcija sad, ali da ne nagađam i da ne popušim poene, neka vreme pokaže.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
826
Reaction score
2.854
Nesto se vodim logikom da Kevin i ove sezone jednostavno mora biti glavni igrac. Samim tim mi Mirotic nije nesto realan,svakako to nije moja briga ali eto razmisljam naglas.
Mirotic mi ne deluje kao neko ko trazi da sve ide preko njega. Mozda gresim, ali on mi bukvalno deluje kao skolski primer onoga "...ali se ne sme pogresiti kakav je covek".
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.766
Reaction score
6.373
Tristan izgleda da ostaje . On je po meni i dalje no limit potencijal. Ako provede leto u teretani eto naslednika Jama na mestu El Rising star.
Gde ćemo onda Mirotica, gužva :D
Samo da dodje neki crnac na 5 koji razgrće i skače . Ništa vise… prangijace Smajli ako treba.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.555
Reaction score
3.892
Локација
Beograd
Mozda je Kevin cuo pre svih ko dolazi, pa prelomio da ostane
Ovo je sto posto sigurno kao i prvi put kad je dolazio. Sigurno mu je receno da se gradi tim za F4 sto je Ostoja javno sad i izjavio.

Ali delim misljenje da nece dovoditi drugu bombu tipa Mirotic jer je Kevinu obecana liderska pozicija kao i prvi put.

Sigurno dolaze dobri igraci ali lider ostaje Kevin.
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Ovo je sto posto sigurno kao i prvi put kad je dolazio. Sigurno mu je receno da se gradi tim za F4 sto je Ostoja javno sad i izjavio.

Ali delim misljenje da nece dovoditi drugu bombu tipa Mirotic jer je Kevinu obecana liderska pozicija kao i prvi put.

Sigurno dolaze dobri igraci ali lider ostaje Kevin.
Ovako nekako i ja imam osecaj, ali s druge strane news napisa "strpite se, verujte da je vredno cekanja", tako da neka bombetina mora biti u pitanju...
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.433
Reaction score
4.184
Локација
127.0.0.1
Ovo je sto posto sigurno kao i prvi put kad je dolazio. Sigurno mu je receno da se gradi tim za F4 sto je Ostoja javno sad i izjavio.

Ali delim misljenje da nece dovoditi drugu bombu tipa Mirotic jer je Kevinu obecana liderska pozicija kao i prvi put.

Sigurno dolaze dobri igraci ali lider ostaje Kevin.
Evo vec nekoliko upisa koji kazu da Kevin i Mirotic ne mogu zajedno. Kao borba za alfa prevlast i glavnu ulogu. Ne znam, to mi ne pije vode. Ja mogu da razumem tu pricu da je Mirotic ista pozicija kao Kevin, a nije. Mogu da razumem i da je Mirotic los covek pa ce razvaliti svlacionicu, a nije. Na kraju krajeva imamo u toj svlacionici nekoga ko je veci autoritet od svih njih, a to je Zoc. Tako da sumnjam u bilo sta od toga.

Jedino sto verujem je da prosto nemamo para za njega. Mislim da je to realno. Makar nemamo para za onaj ugovor koji mu drugi nude. Nas je navijac, nema sumnje, ali da bi igrao za nas morace da pristane za dosta manje pare. Da li to ima smisla ocekivati od nekoga, nemam pojma. Ja da sam na njegovom mestu i da sam uzeo tolike novce peske bih dosao da igram za dzaba u Partizanu. Ali to sam ja, i pricam iz ugla kad nisam u poziciji kao ono (prica o gloginjama). On ako odluci da ode za novcem skroz je ok. Mada ce propustiti priliku koja se javlja jednom u zivotu.

E da, ne vidim nikakav problem da su u istom rosteru Zek i Mirotic. Stavise, Zek bi napokon malo odmorio, mogao da ide i na peticu ponekad. Bilo bi to odlicno.

Nego, sta je sa peticom? To nam je vazno. Smajli ce imati najbolju sezonu, Balsu jedva cekam da se vrati u ritam. Ali ne treba se igrati sa pozicijom pet. Treba neka zver...
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.673
Reaction score
5.630
Mirotic mi ne deluje kao neko ko trazi da sve ide preko njega. Mozda gresim, ali on mi bukvalno deluje kao skolski primer onoga "...ali se ne sme pogresiti kakav je covek".
Slazem se ali teren je druga prica,treba sve to uklopiti. Dolazi navodno igrac koji je imao najjaci ugovor u Evropi. Lider ili ne od njega cemo puno ocekivati,ako ne isporuci ono sto se ocekuje od njega zna se sta sledi,a to je i Panter doziveo u jednom delu sezone. Opet to nije moja briga,znace doktor kako ce to da uklopi ako tako bude. A moram da priznam da bih voleo da tako bude.
 
Последња измена:

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.104
Reaction score
4.134
Локација
Beograd
Tristan izgleda da ostaje . On je po meni i dalje no limit potencijal. Ako provede leto u teretani eto naslednika Jama na mestu El Rising star.
Gde ćemo onda Mirotica, gužva :D
Samo da dodje neki crnac na 5 koji razgrće i skače . Ništa vise… prangijace Smajli ako treba.

Ja sam npr ubeđen da je ovo što Tristan nije igrao samo i isključivo do njega. Jam, Smajli, Balša, pa i Trifa, svi oni su minute zaslužili na treningu kod Željka... Tristan, očigledno nije.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.720
Mozda je Panter baš rešio ovog leta da igra sa Mirotićem, krenuo za Barselonu, onda dobio dojavu i samo lagano polukružno napravio.
Elem, totalno mi je nerealno da i razmišljamo na ovu temu, ali bilo je i većih čuda u kk, npr. pre tačno dve godine i dva dana.
 

Sekula1986

Početnik
Учлањен(а)
24.11.2019
Порука
22
Reaction score
42
Локација
Beograd
Статус
Затворена за писање одговора.
Top