Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.474
Reaction score
5.886
Локација
beograd
Ono kada su Miljković i Saničanin doktori za celu našu odbrambenu liniju.
Miljkovic je najbolji desni bek koji je igrao ovu raspalu ligu zadnjih 7 8 godina.
Odbrana nam je kriminalna. Mora to mnogo sigurnije. Ovo danas smo morali da pregazimo 4 5 razlike, a ne da ih lomimo u finišu meca.
Sabah ce biti mnogo organizovaniji i nece smeti ovoliko da se mase šanse.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
Taktika je i dalje goli kurac.

Imamo neku želju, ali dzaba to kada je fizička sprema jako loša (izuzimajući Duljaja koji ima dobro kretanje kraj aut linije).

Meni ova igra nema neki dobar nagovještaj.

Nejasno mi je da Duljaj ne vidi da nama trebaju dva standardna štopera i lijevi bek prije svega, da li je moguće da toliko ne vidi i da forsira ove kamikaze u zadnjoj liniji...

Iskreno, drago mi je zbog pobjede jer vidim koliko je svima njima stalo, ali mislim da će nas Sabah vrlo brzo vratiti u surovu realnost.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.229
Reaction score
4.051
Локација
Uvek uz Partizan
Zaslužena teško izvojevana pobeda, jesmo ušli slabo u utakmicu, ali jebiga protiv nas se svakome i zalomi da pogodi iz prve šanse. Stvarali smo šanse, lopta nije htela u gol, u nekim normalnim vremenima bi rekli ovako se osvaja titula. Nadam se da smo povratili neki mir za utakmicu u četvrtak i da možemo da prođemo dalje.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.351
Reaction score
1.345
Meni je Stojković lošiji od Filipovića.
Šta mislite u četvrtak Kalulu po levoj strani umesto Meniga?
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.104
Reaction score
4.134
Локација
Beograd
Iako nisam želeo, dete me bukvalno nateralo da idemo na utakmicu. Ja sam zaista nageo ka bojkotu, jer je i ovo danas nažalost dokaz da klub propada.

Utisak večeri, klinci koji na kraju tekme jebaše redare samo tako.
Ako njih 50 nije probalo i većina uspelo da uđu na teren, nije nijedan.

Ima Partizan budućnost kada su navijači u pitanju.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.168
Reaction score
4.368
Prošli put sam kritikovao Severinu kao i većina kolega sa foruma, večeras nas je sve demantovao. Neka tako nastavi...
Nije ovo bilo loše večeras, mora ranije da se osigura pobeda protiv ovakvih krš timova.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Још једна јако лоша наша утакмица, на срећу побједа али утисак ми лош. Ако мислимо да имамо било какву шансу против Сабаха, игра мора бити другачија много много боља иначе ако буде као вечерас биће резултат као у Бакуу. Мора се играти макар ова лига са два нападача а не два задња везна.
УПРАВА НАПОЉЕ, ДУЉАЈ ОДЛАЗИ
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.468
Reaction score
2.246
Cestitke na pobedu mora i moze bolje ruzno je na tvoj stadion kada se cuju gostijuci takozvani navijaci. Ajde u cetvrtak petarda u golu Sabaha nazalost tesko cemo zastititi svoju mrezu.
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
351
Reaction score
2.519
Локација
Vukovar
Uz velike muke ali drago mi je da smo pobedili u inat ciganskoj žgadiji.
Tinja neki bes u meni , bez obzira što sam se dosta distancirao od FK Partizana ušlo je to u krv i ne pušta tako lako koliko god se ja trudio.

Duljaj je bio pravi borac dok je bio fudbaler, nije bio jajara išao je u meso i do koske, ako je ikako moguće Igore objasni našim igračima čiji dres nose i kako treba da se ponašaju na terenu, pa koliko znaju znaju ali odnos i pristup su presudni.
Dok čekaš Sabah sa šejtanom.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.953
Reaction score
21.904
Ja ne znam kakvu igru neko očekuje, prvo što realno imamo kvalitet kakav imamo, a drugo što smo igrali protiv ovog ogavnog kluba koji parkira autobus i krade vreme svaki put protiv nas.
Samo ću da kažem da ima nešto u ovoj ekipi što me tera da gledam i da jedva čekam svaku utakmicu, a nije u pitanju kvalitet :pop
To nije baš uvek bio slučaj ranijih sezona.
 
Top