Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.195
Reaction score
28.260
Локација
ZATUCANA CIGANJSKA SMRDIJA
Прилично сам сигуран да је овај прелазни рок требао изгледати потпуно другачије...уосталом тако се и кренуло, али онда су нацоши сели и рекли ''ало, неможе то тако''. Наша титула у АБА била је кап која је прелила чашу и размере тог лудила код њих у тој ноћи можемо само да претпоставимо. Све ово што се дешава након тога резултат је те ситуације.
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Прилично сам сигуран да је овај прелазни рок требао изгледати потпуно другачије...уосталом тако се и кренуло, али онда су нацоши сели и рекли ''ало, неможе то тако''. Наша титула у АБА била је кап која је прелила чашу и размере тог лудила код њих у тој ноћи можемо само да претпоставимо. Све ово што се дешава након тога резултат је те ситуације.
Kad ja napisem da je sredina prelaznog roka odradjena katastrofa, pocne pljuvacina, "ti znas bolje od Zeljka u Zorana", hejter si, a par balkanskih spijuna mi traze cuganski gen. Ja nisam rekao da je iko od svima nama voljenih ljudi kriv, ali trenutno tim ne izgleda konkurentno, bar ne za EL. Ako se nesto popravi, super, ako ne, ja cu i dalje navijati za Partizan. Ne znam zasto je spotno kritikovati desavanja, a o uzroku mozemo posebno. Mada mislim da si sustinu rekao.
 

nikola1970

Grobarčina
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
1.005
Reaction score
2.095
Локација
BGD
Ne znam zašto se etiketiraju ljudi ciganima ako iznesu svoje mišljenje? Ja ne mogu da zamislim nekog cigana koji je došao na forum da kaže da je sredina prelaznog roka loše odrađena, previše je to blago i poprilično bezazleno za jedan ciganski mozak. To kažem ja koji mrzim govna ciganska iz dna duše... Malo manje paranoje. Ne branim čoveka ali baš smaraju postovi kao ovaj iznad moga sada.

Napred Partizan! Biće sve dobro siguran sam. Ajmo Grobari!
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.189
Reaction score
7.024
Локација
NbG
@Zalad
...i ne samo titula koja je došla kao šlag na celu sezonu (šteta što nije i f4) već kako bi mladi rekli celokupan hajp oko našeg košarkaškog kluba. Kompleks iz predgrađa je proradio mnogo ranije, još sezona nije ni završena kada su objavili da se i oni sele u arenu. Bolela ih je svaka prodata sezonska, svaki navijač, tekst, intervju, svaka slika sa naših utakmica i ne samo u Areni već i u Bolonji, Milanu, Minhenu, Kaunasu... Boleo ih je i skupljeni novac za klub jer govna ciganska su navikla da se sipa u njih, kakvo crni prilozi navijača. Zato sada verovatno i nema "države" da ispuni svoj deo oko tog famoznog poreza.
I možda smo mogli da naslutimo da će krenuti saplitanje sa svih strana prilikom priprema za novu sezonu ali jbg, onaj ko treba da radi taj deo nije svoj i samostalan već drug član bibliotekeee, a sportski deo kluba iz dana u dan dobija saznanja sa kakvim zlom se mi u stvari susrećemo i da je tu najmanje sporta u stvari. Uglavnom siguran sam da im je ovo odlična škola i u slučaju PJ se pokazalo da se radi na drugi način. Gledam jadne portale kako se trude da nešto iskopaju, zakotrljaju neku novu sapunicu al džaba im bilo. Sladili ste se dok je trajalo jebo vas i patrijarh i predsednik najveći vernik nedelitelj mirotoĆivi, sad čekajte i gledajte šta će da vas snađe.
@Zeka
ček bre druže, opet neke krupne reči samo na malo umilatiji način. Prelazni rok za sada odlično odrađen, produženi najbolji igrači Panter i Zek, što smo samo mogli da maštamo na kraju sezone, stigli Jare, Ponitka, PJ... a čeka se još bar 2 igrača koji neće biti Luka Božić, Beslać i sl već neko ko će svojom reputacijom i igrom moći da doprinese da tim bude još konkurentiji i da ima veću širinu. Opusti se, registruj za sezonsku ako već nisi i uživaj u letu. Prelazni rok je još u toku, a mi nismo državna mezimica da za nedelju dana dovedemo 9 igrača (ili koliko god)- to što se tako dovede istom brzinom se i raspadne. Živi bili pa videli.
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
211
Reaction score
1.321
Malo smo se mi zaigrali i razmazili.
Kako ja razmisljam prelazni rok je za sada odlicno odradjen. To sto smo ocekivali da tim bude kompletiran do 15 Jula je sasvim druga prica.
Najvece pojacanje je odradjeno neocekivano, a to je ostanak Pantera u klubu, i mislim da je to cak jace nego da je Mirotic dosao.
Ostao je Zek, i to je isto mega uspeh.
Madar je otisao i to je iznenadjenje, ali je dosao Jare koji je trenutno jaci igrac od Madara. Istina, Madar ce za par godina biti mnogo bolji, ali to nama nista ne znaci jer svakako ne bi igrao u Partizanu.
Dosao je Ponitka umesto Papapetrua, i mislim da smo sa tom zamenom ubedljivo na dobitku.
Exum je imao ugovor na godinu dana i bilo je ocekivano da ce otici i da ce ga neki NBA klub potpisati. Dosao je Dozier i za njega ne znam sta da kazem jer ga nikada nisam gledao, a i prva mu je sezona van SAD.
Imamo Koprivicu koji je u odnosu na proteklu sezonu novi igrac u rosteru i koji ce, nadam se, uci u sezonu 100% spreman, a to je velika stvar.
Nama je jezgro tima ostalo sacuvano, a to je od neprocenjive vaznosti i garantuje neki kontinuitet i garantuje da ce se novi igraci morati prilagodjavati timu, a ne tim njima.
Cekamo 4 i 5 i mozda, kako pisu, jos jednog igraca spolja. Ni malo ne brinem i siguran sam da cemo biti jaci nego prosle sezone.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.195
Reaction score
28.260
Локација
ZATUCANA CIGANJSKA SMRDIJA
@BiP Upravo tako kako si napisao...nego me mrzilo da pišem predhistoriju svega. I nije mi cilj "paljenje vatre" nego čisto da još jednom ukažem na naci tretman prema nama. Naši se u datim (ili bolje rečeno nedatim) okolnostima bore i snalaze koliko mogu. Saznaćemo, ja se bar nadam, jednog dana kako je sve to išlo.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
340
Reaction score
1.776
Локација
Панчево
Ne znam zašto se etiketiraju ljudi ciganima ako iznesu svoje mišljenje? Ja ne mogu da zamislim nekog cigana koji je došao na forum da kaže da je sredina prelaznog roka loše odrađena, previše je to blago i poprilično bezazleno za jedan ciganski mozak. To kažem ja koji mrzim govna ciganska iz dna duše... Malo manje paranoje. Ne branim čoveka ali baš smaraju postovi kao ovaj iznad moga sada.

Napred Partizan! Biće sve dobro siguran sam. Ajmo Grobari!
Zato što i na forumu postoje privilegovani, idoli, bezgrešni i vladajuća kasta.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
Kad ja napisem da je sredina prelaznog roka odradjena katastrofa, pocne pljuvacina, "ti znas bolje od Zeljka u Zorana", hejter si, a par balkanskih spijuna mi traze cuganski gen. Ja nisam rekao da je iko od svima nama voljenih ljudi kriv, ali trenutno tim ne izgleda konkurentno, bar ne za EL. Ako se nesto popravi, super, ako ne, ja cu i dalje navijati za Partizan. Ne znam zasto je spotno kritikovati desavanja, a o uzroku mozemo posebno. Mada mislim da si sustinu rekao.

Tvoje kritike su bas legitimne i konstruktivne.
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
296
Reaction score
1.387
Локација
Čačak
Kad ja napisem da je sredina prelaznog roka odradjena katastrofa, pocne pljuvacina, "ti znas bolje od Zeljka u Zorana", hejter si, a par balkanskih spijuna mi traze cuganski gen. Ja nisam rekao da je iko od svima nama voljenih ljudi kriv, ali trenutno tim ne izgleda konkurentno, bar ne za EL. Ako se nesto popravi, super, ako ne, ja cu i dalje navijati za Partizan. Ne znam zasto je spotno kritikovati desavanja, a o uzroku mozemo posebno. Mada mislim da si sustinu rekao.
Prošlogodišnji tim izgleda konkurentno a ovaj ne? U čemu je razlika osim što trenutno nemamo prvog centra? Dantea ne računam jer za njega ne postoji zamena... Sve ostalo što je promenjeno je bolje nego prošle godine, a tu uključujem i ostanke igrača koji će sigurno igrati bolje nego pre (duži rad sa Željkom). Na čemu zasnivaš svoje pretpostavke bar ih objasni?
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Mišljenje je kritika i uvek samo korak ka prosvetljenju i blagovremenu pravu reakciju Željka dok još nije kasno poslata pod poveljom slobode mišljenja.
Mišljenje o mojim akcijama drugog stadiuma mlaćenja prazne slame je atak na moju slobodu mišljenja i molio bih moderaciju da kazni počinioce gnusnog zločina.

Ala vi jebete ovaj forum.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top