Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.162
Reaction score
2.140
Локација
u srcu šesnaesterca
Koliko je ova baskonija ciganski klub, Marinkovic je jos i dobar. Sa Milutinovim i olimpijakosom je isto, samo par nivoa ciganskije. Ja bih obe ruke digao za Vanju sledece sezone umesto Andjusica kome istice ugovor
 

Free Partizan

Početnik
Учлањен(а)
07.11.2019
Порука
86
Reaction score
284
Локација
Republika Srpska
Ljudi opušteno, svejedno prava borba kreće tek u plejofu, kako ovde tako i u ABA. Ovo su sve samo pripreme za plejof. Skoro da je svejedno protiv koga budemo igrali, jer možemo i moramo sa svima da se nosimo ako hoćemo da ostvarimo još jedan davni san.

Željko je na klupi, treba li drugi argument?
Samo Bože zdravlja i ne sumnjam da će to sve biti cakum pakum. I ne treba da smo sad u vrhunskoj formi, nego tamo mart, april, maj ...
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.277
Reaction score
34.145
Локација
vaginamandibularia
pošto si mnogo pametan pa se posle 6 odigranih kola od 34 javno opraštaš od top8 i širiš defetizam, jel prihvataš da te moderacija pošalje na večno hladjenje sa foruma ukoliko se plasiramo na top8?
Zasto tako ostro, nije realno da svi uvek budu optimisti. Vazno je da tamo gde treba pokazu najvise, odnosno ko ide na utakmice da pruzi sto glasniju podrsku timu i strucnom stabu bez obzira na rezultat. Uostalom post mu nije defetisticki u poredjenju sa mnogim kakvi osvanu posle poraza u EL.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.891
Reaction score
10.020
Pocecu da banujem za ove varijante komentarisanja radovanja raznih igraca i pljuvanja besomucnog. Kao da niko nije uzeo loptu u ruke u zivotu.

Kad se takmicim, ne gubim ni u dominama. Ko ostane skroz hladan bez gestikulacije u odlucujucem momentu, njemu svaka cast. Covek proslavio odbranu na nereseno, minut do kraja. I?

Rodjaka sopstvenog sam odvalio po ruci na ziceru, 2 nedelje modro bilo pola bicepsa :D Dam kos za pobedu na basketu, namerno stegnem ruku kao Nadal i zapalacam jezikom, da popizde za sledeci :D

Da igram protiv Partizana nekom slucajnoscu, isto bih. To je sportska borba. Jos bi me sigurno brat Ledej bar triput u prolazu podbio pod vito rebro. Onda nakon odlucujuceg poteza svakako gestikuliras.

Tako da zavrsimo sa tim. Sportista zakucao i, zamisli, proslavio to.

Da li su cigani ili nisu, nebitno je, informacije su da jesu. Svejedno. Navodno je i Aleksa. Ni prvi ni poslednji koji su igrali na ,,drugoj'' strani.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.891
Reaction score
10.020
Da, bio je Sale miran totalno svakako, a uvek merodavna javnost mu psovala sve u Pioniru.

Nisam rekao da se gestikulira kao sto se Ledej zagreva :D
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
376
Reaction score
2.177
Локација
Trstenik
Ja ne gotivim Marinkovića još od vremena kad je igrao za nas i načina na koji je igrao, tako da ovo njegovo ponašanje samo pojačava moju mržnju prema njemu. Prema igračima koji su mi ostavili pozitivan utisak za vreme provedeno u Partizanu, doduše ne mogu da osetim mržnju.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.277
Reaction score
34.145
Локација
vaginamandibularia
Jbg, umorih se tokom decenija od poistovecivanja vecine navijaca Partizana sa mongoloidima koji su zvizdali Saletu Đorđeviću, zvali Duleta Vujoševića svinjom debelom i slicno. Odbijam da prihvatim kao normalno takvo ponasanje koje daleko vise pristoji navijacima jednog/nekih drugih klubova, ali kapiram da od mentaliteta ovih prostora ne moze covek da ocekuje drasticno bolje, bar ne u doglednom periodu.
Borbu cu uvek da cenim, smatram da je najveci izraz postovanja prema jednom klubu da grizes kad igras protiv njega, ali ciganjsko prigradsko mutantske reakcije nisu nesto sto smatram borbom vec necim sto bi mladi zvali krindz. Jadnost valjda, ciganluk, jbm li ga
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.338
Reaction score
11.045
Локација
underground
Opusteno ljudi. Nije prijatno kad se izgubi ali na ovom broju utakmica i ritma nema tima u Evropi koji izgubi manje od 25 utakmica u sezoni. Ko nije u stanju to da podnese ne treba ni da prati jer to mu je 1/1.
Na kraju balade i da se izgubi 20 ili 30, opet se sve svodi na to da dobijes onu zadnju.
I ako neko prodje kroz sezonu sa manjim brojem poraza , taj po nepisanom pravilu izgubi onu najvazniju.
Zato uzivajte u evroligi i navijajte da dobijemo a licencu jer to je mnogo vaznije od toga da li cemo u novembru dobiti Baskoniju u gostima.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.891
Reaction score
10.020
Sa svim ovim sam saglasan potpuno.

ALi je poenta da se preteruje u kritikama ikakve reakcije, pa je onda bolje spreciti, nego da se svi medjusobno nerviramo.
Jbg, umorih se tokom decenija od poistovecivanja vecine navijaca Partizana sa mongoloidima koji su zvizdali Saletu Đorđeviću, zvali Duleta Vujoševića svinjom debelom i slicno. Odbijam da prihvatim kao normalno takvo ponasanje koje daleko vise pristoji navijacima jednog/nekih drugih klubova, ali kapiram da od mentaliteta ovih prostora ne moze covek da ocekuje drasticno bolje, bar ne u doglednom periodu.
Borbu cu uvek da cenim, smatram da je najveci izraz postovanja prema jednom klubu da grizes kad igras protiv njega, ali ciganjsko prigradsko mutantske reakcije nisu nesto sto smatram borbom vec necim sto bi mladi zvali krindz. Jadnost valjda, ciganluk, jbm li ga
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
485
Reaction score
2.670
Moderatori, šta se sikirate. Isti ovi koji pljuju Marinkovića i Milutinova sutra bi ih u dupe poljubili (pogotovo Milutinova) kad bi odlučili da se vrate kod nas. Sve je to u afektu emocija, ljudi smo. Meni, lično, njih dvojica nit smrde nit mirišu. Igrali kod nas, lijepo, ali teško da su nas baš toliko zadužili kao, recimo, Sale Đorđević. Ali takođe ne mislim da su se nešto previše nekorektno ponašali. Radovali se kod poena svog tima kad se utakmica lomi? Tražili u odsudnim momentima da se lopta dijeli njihovom timu? Baš čudno...

Uostalom, ako ćemo da tražimo dlake u jajetu, mogo bi neko da se zapita zašto se Naneli i Ledej onako veselo smiju i prijateljski ćaskaju sa Monekeom tri sekunde nakon što je ovaj uhvatio loptu i napadu i prije nego što treba da izvede slobodna bacanja za pobjedu. Ko je bezgrešan, neka baci prvi kamen
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.891
Reaction score
10.020
Uostalom, ako ćemo da tražimo dlake u jajetu, mogo bi neko da se zapita zašto se Naneli i Ledej onako veselo smiju i prijateljski ćaskaju sa Monekeom tri sekunde nakon što je ovaj uhvatio loptu i napadu i prije nego što treba da izvede slobodna bacanja za pobjedu. Ko je bezgrešan, neka baci prvi kamen
Ovo me sinoc vise iznerviralo. Marinkovica nisam ni primetio. Umesto da ga ostave sa svojim mislima, oni kao da mu udju u glavu, opustise ga. Dade ciglas oba bacanja.

Nije poenta u vredjanju igraca. Nego imas 15 postova kako se psuje neko jer je podigao ruku vise od 45 stepeni u odnosu na trup pri proslavi kosa/auta, sto je jasan znak nepostovanja, za razliku od toga kad podigne ruku do 45 stepeni.

I onda o tome imas 2 strane ispisane forumske. Nadrealno.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.165
Reaction score
3.693
Vjerujem daje svaki grobar podjednako tuzan ili ljut. Problem je u tome sto se uzroci poraza obrazlazu shodno svom razumjevanju. Neko zna bolje, neko zna vise, ali to svakako nije razlog da jedni "ujedamo".
Medjutim, neke stvari ne mogu da precutim jer ta pretjerana tolerancije unistava drustvo dovodeci u istu ravan znanje i ne znanje. Koristicu najblazu metaforu.. Oni koji se oprastaju od TOP 8 su smjesni i nije im opravdanje to sto su jos prije dva kola bili jos smjesniji. Na kaznjavanje nasih igraca smanjenjem plate grohotom se smijem.
O Vanji bi trebalo nastaviti na temi bivsi igraci.

Sto se tice same utakmice, rezultat nije nikakvo iznenadjenje. Oni koji su najavljivali oslabljenu Baskoniju trebali bi da znaju da mi idemo tamo sa 9 igraca i bez Pantera. Super je to sto smo bili egal, ali nas sistemski problem je defanzivni skok. Dule tvrdi da je to stvar volje, ali ne mogu se potpuno sloziti jer postoje momenti umora i neugranosti. Npr. Tristan ne moze da sjedi dvije utakmice i onda da prelomi Baskoniju.. Za to trebas biti klasa, a ne talenat.

Spance mrzimo zato sto imaju taj neki ciganski gen, ali za razliku od ovdasnjih cigana igraju najbolju kosarku. Zeljko i Partizan razmisljaju dugorocno. Kaminskog i Douzera treba cekati i od njih se ocekuje da svoj doprinost imaju u drugom djelu sezone. Ako se uspiju navici.
Sto se tice Tristana, primjetio sam njegovu reakciju krajem prvog poluvremena kada je Aleksa imao zavrsni sut. Tristan jeste bio u pravu ali onako ljutito reagovati je bas bezveze. Moguce je da to zbog njegove mladosti.

EDIT: Rade, Holandija nadam se da se zezate. Pa poslednje sto treba omoguciti covjeku koji izvodi slobodna bacanja je da se koncentrise na miru. U jednom momentu Naneli i kao vristi pored njega.. I sada treba neko reci da su oni odgovorni sto je onaj ubacio oba bacanja.. :banghead:
 
Последња измена:

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.891
Reaction score
10.020
Apsolutno. Ne samo oni, tako se poklopilo. Ali bi mu veci pritisak bio da u tom momentu minut se hladi dok ovi vecaju i razmislja o ta dva poena koja mora da da.
 

Steff

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
130
Reaction score
478
Локација
Beograd
Ja samo ne znam o kojim Špancima vi pričate kad nijednog maltene nemaju , niti su ih nešto imali i kad su bili bolji:D
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
485
Reaction score
2.670
Naravno da niko ne tvrdi da su oni krivi zato što je on pogodio oba bacanja. Samo kažem, ako stavljamo pod lupu ponašanje svakog igrača na terenu, pa i to za koliko stepeni je ko podigao ruku kad je slavio koš, onda bi se moglo i o tom detalju diskutovati, jer ja se ne sjećam da sam vidio u nekoj utakmici da se igrači tima protiv kojeg se izvode slobodna bacanja za pobjedu smiju i zezaju zajedno sa igračem koji izvodi slobodna bacanja i tako ga relaksiraju. I on pogodi dva slobodna bacanja ko kap. Zato je najbolje da se okanemo detaljisanja oko reakcija igrača ovog ili onog tima koje nam se ne sviđaju.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.623
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
jer ja se ne sjećam da sam vidio u nekoj utakmici da se igrači tima protiv kojeg se izvode slobodna bacanja za pobjedu smiju i zezaju zajedno sa igračem koji izvodi slobodna bacanja i tako ga relaksiraju
To je bio klasičan trash talk i ne mogu da verujem šta čitam. Naneli i Ledej su naši najprljaviji igrači u tom smislu. To što su se smejali ne znači ništa, smejao se i Garnet pa je jebavao mrtve i nemrtve.
To što je Moneke odreagovao kako je odreagovao kapa dole.
Na stranu amerikanci, kod nas je uvek običaj da u takvim trenutcima prođeš i kažeš “ma nema šanse ovaj ovo uvek pogađa” ili obrnuto u zavisnosti kakav je igrač.
Mislim ne mogu da verujem i da pišem ovo.
 
Top