Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

princTejgo

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
78
Reaction score
408
Локација
Beograd
Par utisaka iz arene:

-Novi spiker je potpuni promašaj

-Fino osveženje sa balonima

-Potrebno je uvesti neke zaboravljene pesme za dozivanje sa severom i jugom (najbolji tim-to svako zna, nananana crno beli - šampioni, i grmi sa svih strananana…), volim ga i ima jedan tim polako postaju izlizane i pevaju se svaku moguću utakmicu

-Konačno da vidimo bar neke emocije kod Frenka
 

Steff

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
130
Reaction score
478
Локација
Beograd
Evo dokaz da skok nije samo do centra, Fener ima tri put jače centre of Baskonije pa smo iskontrolisali skok.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Pritom iskritikovase covjeka za onaj zadnji posjed…a koliko se on “sporo” otvorio prema kosu, pas je jos gori bio od PJ-a.

Uz to FK ih isfintirao ka na termin u fudbalu. Nisam siguran da je Zeljko tacno to nacrtao, mozda i jeste…
 

Прилози

  • IMG_9032.jpeg
    IMG_9032.jpeg
    312,5 KB · Прегледа: 154
  • IMG_9028.png
    IMG_9028.png
    3,2 MB · Прегледа: 156

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.039
Reaction score
26.191
Локација
ante portas
Par utisaka iz arene:

-Novi spiker je potpuni promašaj

-Fino osveženje sa balonima

-Potrebno je uvesti neke zaboravljene pesme za dozivanje sa severom i jugom (najbolji tim-to svako zna, nananana crno beli - šampioni, i grmi sa svih strananana…), volim ga i ima jedan tim polako postaju izlizane i pevaju se svaku moguću utakmicu
Vratio si me u dane "pokojnog" foruma južnog fronta :D
 

GraveDigger88

Početnik
Учлањен(а)
04.04.2023
Порука
120
Reaction score
596
Локација
Netherlands
Kakva utakmica i kakva pobeda za jubilej našeg Žoca. Vrhunska odbrana u drugom poluvremenu, timska igra do kraja sto je uvek krasilo Partizan.
Živce mi odavno nemamo i uvek smo na ivici nervnog sloma ali u tome je lepota voleti Partizan.
Ne mogu da verujem da ljudi i dalje pljuju nase igrace, ne zasluzuju ovo sto imamo priliku da gledamo.
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
406
Reaction score
725
bio sam na dosta utakmica prosle i ove sezone,ali ovo navijanje mi je najbolje do sada...nosili smo tim celu utakmicu i pomogli im da preokrenu.
samo da smo kompletni i mislim da ce to biti sve u redu...vidi se da i dalje imamo problem sa organizacijom napada jer nemamo prvog pleja,ali to nekako sredimo...fali nam neko ko probija prvu liniju ali cim budemo kompletni bice to sila
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.081
Reaction score
8.416
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Jel sve u redu sa Kraljevom, da nije bio neki zemljotres, daleko bilo? Zeljno iscekujemo tu emociju, nemoguce da ga jos nema, sekiram se. Mi jedva pretekosmo, kako li je njima :D

And 12 points goes to.... :buhaha :cool:

Kakva lupetanja oko Kaminskog, neralno jbt. Podsete me pojedini postovi zasto tokom sezone vrlo retko citam KK teme. I to sve nakon pobede jedne ovakve azdaje gde svi sem Motlija sibaju trojke!
Kao da je covek bio top defanzivac tokom karijere pa sad nesto nema motivacije da igra odbranu i ne ispunjava ocekivanja... Takav je, znali smo da ima mnogo mana, da je spor, trom i da nije nikad bio dobar u odbrani, narocito je izrazeno sve jos vise nakon povrede, i pored toga je odabran od strane Zeljka. Ko sam ja da sumnjam u njegov sud i viziju!

Kako smo dobili.. pa na Zeljka i strucni stab. Timska pobeda u utakmici gde smo realno u vecem delu bili krs. Pobeda ekipe u kojoj je svaki igrac selektovan iz niza razloga, i svako je dao neki doprinos i povukao kad je trebalo, i Naneli kao najiskuniji koji vuce kad je Zek van utakmice a kapiten povredjen, i Dozer koji je podelio u 4/4 3,4 vrh asistencije, i osporavani Andjusic, a prelomio Ponitka svojim ulaskom i velikom energijom i agresivnoscu. Kakva odluka Zeljka da ga nakon duge pauze uvede u onakvom trenutku i resi utakmicu. Mnogo covek zna, previse... i onda se nadju ljudi koji znaju bolje od njega da je Tristan korisniji od skolovanog inteleginetnog Kaminskog.

Bravo za pobedu, za sve u hali.
Idemo dalje, bez nervoze i presije, uzivajmo u igri i gledanju kako tim raste i napreduje iz nedelje u nedelju.
Jeste nam Ostoja nagruvao svima nerealna ocekivanja, ali ovakva EL je toliko ujednacena da ce bukvalno 80% utakmica biti ovakvo, jedna lopta prevagne na stranu pobednika.
Podrska i poverenje!
 
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
278
Reaction score
2.565
Локација
Subotica
bio sam na dosta utakmica prosle i ove sezone,ali ovo navijanje mi je najbolje do sada
Sem dela gde 80% hale (gde se velika vecina nije ni oznojila prvo poluvreme) skandira momcima sa juga cigani cigani, po ustaljenom principu, a ljudi nisu stali sa navijanjem celu utakmicu(nevezano kakve pesme idu, o tome mozemo raspravljati). Tuca, boze moj, ni prva ni poslednja…
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
323
Reaction score
2.056
Локација
Beograd
Utakmica sinoc jako teska za preziveti, a izgleda da ce ovakvih utakmica biti bas puno ove sezone. Po mom misljenju mi jos nismo poceli da igramo...Igra se bez Pantera, sa pojacanjima koja nemaju kontinuitet dobrih igara, sa dosta nekonstantnim domacim igracima, ali dobijamo i svima pariramo. Publike ima ali navijanje kada ne ide je jezivo lose, sinoc na granici zvizdanja igracima. Od fijaska do apsolutnog tremensa u momentima kada resavamo utakmicu. Prosle godine sam prizeljkivao stajanje na jednoj nozi, mnogi su me ubedjivali da nece biti pustanja vise karata nego sto ima mesta...Ove godine stojim na prolazu nivoa 400, na jednoj nozi iako imam sezonsku jer do svog mesta ne mogu doci jer imam dvojnika. Zvanicni podaci o 20 hiljada prisutnih su prica za malu decu jer sinoc ako nije bilo 30 hiljada onda sam ja apsolutno slep.
Sta hocu da kazem?
Nismo u formi ni mi navijaci ni nasi kosarkasi, barem oni koji su predvidjeni da budu npsioci igre. Sve mi govori da cemo, kad se kockice sloze, biti prvaci Evrope i to ce se desiti bas ove godine! Napred Partizan!
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.663
Reaction score
5.545
Do juce na ovom forumu su ti sto pevali "cigani cigani" bili tik tokeri instagrameri i platise,fenseri sto dovode devojke na utakmice. E sada nisu, sada su dobri. Tuca ko tuca kao da je prvi put pa se odjednom svi zacudili. Mada u areni je vecina to prvi put i videla.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
666
Reaction score
5.337
Локација
Nis
Gledam pre situaciju gde Madar gubi loptu pred kraj i lika boli kurac da trci nazad u odbranu i onda dajemo lake poene. Ne mogu reci da je to namerno uradio, ali videlo da se da mu nije svejedno i da mu je vredjanje jako tesko palo (jbg, zasluzio je), procitah na nekim portalima da je plakao na klupi ( ne znam da li je istina).
 

pfc4ever

Grobar
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
285
Reaction score
636
Ova ekipa ima ozbiljan potencijal, kad mi svi cemo se složiti, ne igramo dobro trenutno a svakom damo 85 90 poena. Najviše mi je krivo zbog PJ i laik vidi da je to pismen igrac, pametan, prati igru kako je presekao onaj pas kroz reket, al ga nesto jebe. Ne znam kako ga onakva atmosfera ne napali da bude agresivniji, da napada kos, kao da se i on i mnogi plase reakcije na greske. Zato bih u ABI davao samo njima prostora pa nek divljaju i grese, nikakav trening ne moze da popravi igraca koliko utakmica. To vazi i za tristana jedino sto se on ne plasi da sutne, ne postujem igrace koji ne igraju odbranu, ali ova 2 meca za 5 min sto je odigrao, odigrao je savršeno u napadu, da mu se moze oprostiti neka greska u odbrani, ispade sad da svaki nas igrac igra savršeno odbranu bez greske, a sto ne igra tristan pa prosao mu je igrac onda lagano, kao da ostale ne prolazi. Jedino se slazem da treba malo crvsce pa kad ga prodje igrac da ne stedi faulove nego malo jace da udari.
Sto se tice atmosfere, i pesama sto neku pomenu, cinjenica je da nije to na nivou, i zbog karata i fensera i stranaca, sve je manje i manje navijaca, al na 20000 sigurno ima 10000 koji oce da navijaju, samo ih treba probuditi kao sinoc u drugom poluvremenu, kad su po meni navijači okrenuli mec. Nek uzmu vodje snimke 2008 09 10 nek pogledaju kako je to izgledalo, koje pesme su dizale masu, skidanje majica pa bacanje uvis cele hale, pa cela hala na na na na na ruke, pa milion stvari ne mogu ja da ih ucim, sve je dostupno na jedan klik, jer ovo navijanje kurca ne valja. Sto se tice koreografije voleli ili ne u danasnjoj eri društvenih mreža onakve slike obidju svet, ogroman marketing za male pare, ljudi se loze na to, snime izbacuju, klincima je to vrh, atmosfera, panterova trojka protiv reala, neko zakucavanje to su stvari zbog kojih neki klinac od 5 godina kad gleda prelama u mozgu za koga ce da navija
 
Top