Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.949
Reaction score
26.998
Bilo bi najbolje odloziti derbi, na neodredjeno.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar
Nenad Minakovic glavni sudija
Pomocnici: Nikola Borovic i Atila Harmat
Cetvrti sudija: Pavle Ilic
 

Zbunjen

Početnik
Учлањен(а)
10.11.2007
Порука
193
Reaction score
548
Kako javljaju i kladionice su nas otpisale:
"...Веровали или не, али у историји се није догодило да квота на победу Партизана у вечитом дербију, и то као домаћина, буде невероватних и огромних 4,45, док је квота на нерешен резултат 3,70, а тријумф Црвене звезде износи 1,62."
izvor
Svi su nas otpisali, dakle, čudo je moguće!
Ovo bi mi verovatno bila jedna od najdražih pobeda, iako baš ništa ne odlučuje.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
323
Reaction score
2.056
Локација
Beograd
Nisam se oglasavao u toku i posle ove serije losih rezultata koji su mi neverovatno tesko pali...Mozemo u ovoj situaciji biti realni ili nerealni. Ja realan nikada nisam bio, ocekujem sigurnu pobedu Partizana i jesenju titulu koliko god da ista ne znaci nista. Znam ko sudi, znam da je pravi derbi izgubljen sinoc, znam ko vodi FSS, znam ko vodi FK Partizan i znam sta su nam spremili, a nase je da uradimo sve da to ne dozvolimo... vidimo se na derbiju! Napred Partizan!!!!
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.278
Reaction score
34.153
Локација
vaginamandibularia
Mozda bi trebalo zameniti domacinstvo pa da se slucajno otkljucaju sve kapije severnog dela sengrupa cisto da opet malo biju igrace i strucni stab FKP kao u stara dobra vremena. Posle moze informer i kurir da objasne kako je u pitanju velika navijacka pobeda u pitanju, mogu eto i tenk na teren da uvezu ili da u juris krenu na dijanama oklopljeni u bakar
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Kako javljaju i kladionice su nas otpisale:
"...Веровали или не, али у историји се није догодило да квота на победу Партизана у вечитом дербију, и то као домаћина, буде невероватних и огромних 4,45, док је квота на нерешен резултат 3,70, а тријумф Црвене звезде износи 1,62."
izvor
Svi su nas otpisali, dakle, čudo je moguće!
Ovo bi mi verovatno bila jedna od najdražih pobeda, iako baš ništa ne odlučuje.
Dobili su izbore.
Dobijaju i derbi, naravno.
Tu se mi najmanje pitamo.
Mora da se proslavi to.
Pa na šta bi ličilo da sad izgube?
Možda padne opet neka slavljenička torta, kao Bajko onomad :puke:
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.214
Reaction score
7.062
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
“Očekujem pobedu, ali nadam se ne bilo kakvu, već sa nekoliko golova razlike, po kvalitetu to zaslužujemo, 3:0, 4:0, zašto da ne?" rekao je Bukari.

Čuj, oni zaslužuju 3:0, 4:0.
Treba im jebati mater sutra, prvenstveno prebiti gamad kako niko do sada nije.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
817
Reaction score
4.317
Локација
Beograd
“Očekujem pobedu, ali nadam se ne bilo kakvu, već sa nekoliko golova razlike, po kvalitetu to zaslužujemo, 3:0, 4:0, zašto da ne?" rekao je Bukari.

Čuj, oni zaslužuju 3:0, 4:0.
Treba im jebati mater sutra, prvenstveno prebiti gamad kako niko do sada nije.

“Partizan ima kvalitetan tim, prilično je napredovao u odnosu na prošlu sezonu. Međutim, naš večiti rival ima priličnu pomoć sudija ove jeseni. Nadam se da će arbitraža na derbiju biti onakva kakva treba da bude i da ćemo na terenu videti ko je bolji“, rekao je Stamenić i izvesno raspalio navijačku polemiku.

Najodvratniji klub na kugli zemaljskoj, neverovatno je koliko obraza nemaju, srecom pa im se svaki put obilo o glavu kad su davali ovakve izjave, valjda ce biti takav slucaj sutra. U svakom slucaju, od tima zahtevam samo ovo sto si ti rekao, da ih ubijemo od batina, a za rezultat kako bude bice.
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
524
Reaction score
3.310
Локација
Nis
Izgleda da su ovi njihovi igraci veci degenerici od njihovih navijaca

Pomoc sudija iz saveza koji ceo ciganski.Ovo je ono tipa kokeza je grobar,oce da nam ukrade titulu

Motkama ih juriti

Sramotan dan za FK a i za navijace Partizana zbog praznog juga sutra.Gde se pritom ne odlaskom nista ne dobija
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.467
Reaction score
2.243
Raspala upravooo citas li ciganske komentare kako nas potcenuju koj bre 3 ili 4 nula za vas? Koj ste qurac uradili u ligu evropsku koju ste igrali usrali ste se za taj jedan bod koji ste osvojili. Sutra Igore treba da motivises ekipu da igra sa 200 % svojih mogucnosti da ispravis sve nepravde koju pisu protiv tvoje ekipe i da dokazes da si zreo da vodis klub koji ga zajedno volimo. Titula u naredne 4 godine tesko da cemo videti neka ih osvajaju i tako prvenstvo koji se igra je neregularno i nerespektabilno, sutra pobeda i samo pobedaaaaaa.
 
Top