Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Dr. Okltis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2021
Порука
69
Reaction score
133
Локација
Srbija
Kad pet puta ti igrač pobegne i ostane sam na polaganju pri ubacivanju lopte protivnika iz auta to je nedostatak volje,želje da igraš odbranu,a imaš i primer Avramovića koji ne zna bukvalno koga čuva,tu sam već popizdeo,igrač nam otišao na polaganje zato što se Avramović pogubio,stao na pet metara od koša i ne zna šta će,sjebao nam celu odbranu tog napada,niti je preuzeo niti čuvao igrača i onda naravno da nam prave višak,bitno da je stalno Obradoviću Vukčević kriv.
 

Dr. Okltis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2021
Порука
69
Reaction score
133
Локација
Srbija
Ne znam za Žeravicu,bio je već senilan kad je bio u Partizanu,gledao sam i dobru i vrhunsku košarku ali ovakvo nezalaganje i haos u odbrani Partizana nikad nisam video i siguran sam da nije do trenera nego do politike kluba,kupuj što više Amera kojima je NBA mera svega,sve je u statistici,jebeš odbranu. Zato naklon do poda za one prave Amere koji su se bacali na glavu za Partizan Hausa,Mekejleba,Robertsa,od današnjih samo Nanelija cenim.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.330
Reaction score
10.974
Локација
underground
Ne znam za Žeravicu,bio je već senilan kad je bio u Partizanu,gledao sam i dobru i vrhunsku košarku ali ovakvo nezalaganje i haos u odbrani Partizana nikad nisam video i siguran sam da nije do trenera nego do politike kluba,kupuj što više Amera kojima je NBA mera svega,sve je u statistici,jebeš odbranu. Zato naklon do poda za one prave Amere koji su se bacali na glavu za Partizan Hausa,Mekejleba,Robertsa,od današnjih samo Nanelija cenim.
Mogao bi i neki transparent u vezi toga , jel tako ? Zeravica je bio trener Partizana sa 40 godina, slabo ti ide istorija Partizana za nekog ko toliko dugo prati i voli Partizan
 

Dr. Okltis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2021
Порука
69
Reaction score
133
Локација
Srbija
Partizan treba da nose naši igrači,nisu se ni Tepić,Tripković,Peković,Veličković,Rašić,Avdalović,Bogdanović...rodili kao evroligaški igrači ali su to postali u Partizanu i igrali su dobru košarku za naše uslove uz pomoć dva tri stranca,a sad su naši igrači ispomoć Amerima a i prihvatili su taj njihov mentalitet boli nas uvo za odbranu. Da mi nemamo talenta za košarku pa ajde pravi tim od Amera,takve može i u onoj razvojnoj ligi da trenira.
 

Dr. Okltis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2021
Порука
69
Reaction score
133
Локација
Srbija
Sve bih ja to progutao i 12 Amera da vidim da se oni bore za Partizan ali oni su izgleda ovde samo došli po lovu,nemaju pojma šta predstavlja Partizan,koliko je košarkaških legendi dao Evropi i toj NBA ligi.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.662
Reaction score
5.534
Ma tralala prica sad su krivi ameri sto nam domaci igraci sem Avrama eventualno nekad Trife i Smajlija stagniraju nema ih nigde. Domaci talneti kao Zagorac i Jaramaz. Bolji mi je onakav Zek nego 6 Tristana. Ko da mi nosi igru Jaramaz ???
 

Dr. Okltis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2021
Порука
69
Reaction score
133
Локација
Srbija
Nisam ja mogao Žeravicu da gledam sedamdesetih,pamtim ga iz devedesetih kad nas je vodio protiv Benfike.
 

Primorac

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
66
Reaction score
181
Hoces da igras Evroligu u ovim uslovima gdje koristis mjesto ruskih timova i da pokazes da igracki,publikom i atmosferom oko Partizana zasluzujes mjesto a trazis domace igrace kao nosioce..Tesko,mozda Fiba Ligu sampiona..Poredjenje sadasnjeg vremena i Vujosevica nema smisla.I ja pratim Partizan jos od Kice i Praje ali kao sve u zivotu velike promjene su se desile u kosarci.Gledajuci ovaj tim nisam primijetio ni jednog igraca koji se ne bori,koji ne osjeca onaj duh sa tribina.E sada sto smo ove godine izgubili zavrsnice za najmanje dvije sezone,drugo je pitanje.Da uzmemo mjesto u plej inu i da odigramo plej off utakmice i posaljemo najljepsu sliku Evro ligi da je Partizanu mjesto u njoj.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
815
Reaction score
4.305
Локација
Beograd
Prica o borbi vazi za poraze od Igokee, Mege, Zadra gde smo potcenili protivnike i izasli sa stavom lako cemo, ne vazi za poraze u Evroligi, a pogotovo ne za ovaj veceras gde moze da se zameri gomila stvari, ali je borba bila na vrhunskom nivou.
 
Top