Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

dado PFC

Grobar
Учлањен(а)
09.05.2008
Порука
212
Reaction score
2
Локација
Нови Београд
Eto zavrsismo i sa tim za ovu godinu.....sad za cast i obraz protiv Reala (u verovatno polu praznoj areni, al sta da se radi) i protiv Efesa u Turskoj....
Sto se utakmice tice, konacno smo odigrali jednu dobru utakmicu, konacno su postojale neke akcije neka kretnja, Dzerels koji je sve bolji, sjajni Veseli u prvom poluvremenu......ALI Dzavaj...ono je tuga....kad je on bio na terenu mi kao da smo igrali sa 4 igraca.... sve u svemu ovom timu, koji je predvodjen veoma mladim trenerom ovo je maximum u Evroligi....sad NLB i nasa liga valjda jos 2 titule pa da opet slavimo tri komada u basketu :)
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
dado PFC "u verovatno polupraznoj areni.." zavisi kako gledas na to, sto se mene tice arena ce biti puna, jer ce u njoj biti SAMO oni koji zaista vole svoj klub, i koji na utakmice dolaze da bi podrzali svoje igrace, a ne da bi se slikali za jebeni facebook...
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Čestitke momcima na odličnoj igri i ogromnoj borbenosti.Posebne čestitke Vladi koji je odlično pripremio meč.U prvom poluvremenu Sijena 3 puta nije šutnula na koš što samo dokazuje da smo igrali odličnu odbranu.Igru i suđenje neću ni da komentarišem,već ste sve rekli.Utakmicu smo izgubili u momentu kad su Katić i Kecman izašli zbog 5 penala.

Milosavljević:banghead.8 minuta,3 faula i 3 izgubljene.Dešava se,ali teško na način na koji je on to ostvario.Faulovi su mu bili uz koš a jedan je bio pri šutu za 3!Izgubljene lopte u momentima kad je bez problema mogao da postigne poene.Rekao sam nekoliko puta ponoviću i sada:MILOSAVLJEVIĆU ISKLJUČI MOZAK!!!ČIM RAZMIŠLJAŠ, GREŠIŠ!!!

Gist je bio veoma loš,posebno u poslednjoj četvrtini.Promašena 2 bacanja,2 kontre loše rešio + trojka Stonkruka.
Kurtis,Veseli,Kecman,Katić-veoma dobri,pogotovo Kurtis.
Ukoliko ovako odigramo pašće Real i mi ćemo se bar upisati.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ja se plasim kako ce sad ovaj poraz uticati na nase igrace,pogotovu sto se desio na ovakav nacin...
Ovakvi porazi nisu demorališući. Teški su za podneti pola sata ili sat posle utakmice. Kako vreme dalje prolazi - ovakvi porazi više donose za ubuduće nego što odnose - zato što smo pružili kvalitetnu partiju i što smo sa njom naterali favorizovane žabare na veću nervozu ( = ciganiju, kako na terenu tako i na tribinama) nego što to inače čine kad igraju kući, protiv BILO KOGA! Ja sam juče kod njih video jasan strah, i na tribinama, i na terenu. Taj silni strah je bio razlog da su protestvovali i kod i više nego očiglednih dosuđenih stvari protiv njih...Strah, strah, strah. Nisu očekivali onoliku muku i onakvu našu partiju...Ni najmanje.
Nego kako sezona odmice, izgleda da ce mnogi od nas da gutaju ono sto su govorili za Kurtisa!Ja Boga mi ponajvise:D!
Ja sam zbog svojih komentara oslobođen "jedenja" :D govana na ovu temu, pisao sam upravo u fazonu kako se situacija sa Džerelskom i razvija u praksi, ali...nekako i dalje napreduje previše sitnim koračićima...Činjenica je da poslednjih 5-6-7 utakmica igra svaku narednu malo bolje od prethodne, ali svaki put je taj napredak nekako minimalan...jebiga, da je došao taj 1 mesec ranije nego što je došao...gotovo je sad...
...Sudije jesu muljele i to otvoreno, ali glavni krivci za poraz smo mi! Napravili smio previše gluposti...
Pogrešan rezon gazda, veruj mi...nešto slično su ovde posle tebe i neki drugi napisali, ali...Ja TVRDIM da mi sinoć i sa upola manje izgubljenih lopti i sa svim realizovanim penalima koje smo promašili u 4/4 (Kecman, Gist, Džavai, Veseli...) ne bi dobili utakmicu! Lopovska tendencija je pokazana još u prvom poluvremenu - jasno i nedvosmisleno. Posle je u drugom poluvremenu nastupilo prividno poštenje jedno 5-6 minuta (da se malo "izbriše" ono iz prvih 20 minuta), ali pošto se Partizan nije dao i predao, pošto je vrag odneo šalu...krenuše pilićari u petoj brzini da otimaju...seme im se zatrlo, majku im jebem da im jebem...
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Ma šta nisu mnogo krali,to je bila oružana pljačka.
Najveća koju sam video,a vi ponovo pogledajte utakmicu pa razmislite.
Ovo je bilo mnogo gore od krađe protiv CSKA iLi Taukeramike,ili ti finala Eurolige između CSKA i Panatenaikosa kad su navlačili za Ruse i još ranije kada je Makabiju u vreme njihovih osvajanja Evrolige bilo dozvoljeno da biju nenormalno.

Oni sinoć su toliko tukli da je to prosto meni delovalo nemoguće.Na sve to su se konstantno bunili.Sudije ne samo da su se pravile lude na njihovu tuču,dok su nama svirali svaki kontakt(uglavnom,jedno vreme su i nama pustili neke stvari) već su izmišljale faulove za njih.

Samo da podsetim na neke stvari.
Prvo Kaukenas,ono zaista još nisam video,čovek desnom rukom vodi loptu a levom udara čuvara nekoliko puta dok sudija ne svira faul,smešno.
Njihovi igrači su nekoliko puta išli direktno u naše igrače ramenom da bi inicirali kontakt i to su im svirali kao faulove nad njima,to u Evroligi nije bilo.
Zatim koraci Gistu umesto faula,pa izmišljanje faula Dzavaiu kad ga je Stounruk faulirao ispala mu lopta svi počeli da je jure,Dzavai ništa nije uradio,kad lopta dolazi do našeg igrača oni mu izmišljaju faul.Faul Gistu umesto Zizisu u napadu,pogledati kako sudije prvo diže ruke kao nema ništa,tj. ni faula od nijedne strane a zatim kad lopta Zizisu beži u aut svira faul Gistu.
Bilo je tu zaista mnogo stvari tako da je teško nabrojati.
Da je bilo realno suđenje,bez obzira na sve naše greške minimum 15 za nas.
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Ja mislim da bi sad kljucni potez (ukoliko je to ikako ali ikako moguce) bio da se pokusa da se Dzerels i Gist ili bar jedan od njih zadrze za sledecu sezonu i da to budu ta 2 amerikanca koja ce igrati...
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
posto juce nisam bio u prilici da odgledam ceo mec,sad odgledah reprizu i jos mi je vise izrazeniji utisak uticaj sudijske trojke na ishod meca :puke

ono je stvarno nevidjeni bezobrazluk koji je kriterijum bio na jednoj a koliko drugaciji na drugoj cstrani terena ... sramota !!!!!

koliko smo dobro igrali,pogotovo u odbrani,govori i to,da su i pored njihove jacine domaceg terena,i sudijskog navlacenja jedva dobili utakmicu ... to ipak govori pozitivno o nama ... nije bas normalno da se bude zadovoljan porazom,pogotovo kad je KK u pitanju,ali je ovo jedan od onih kad nisam besan i razocaran uprkos porazu...
 

Dr.Hofmann

Guest
Napisao sam to na poluvremenu i oped ću neviđena pljačka, krađa nazovite to kako hoćete, kad smo mi u napadu svaki kontakt njihov je faul ali svaki, naprave po 4 ili 5 faulova u odbrani niti jedan se ne svira, nama se nasuprot toga izmišljaju razni faulovi, pa treba to izdržati psihički kad te neko tako jebe u mozak non stop.

I još nešto što sam takođe napisao odmah posle utakmice , i čudi me da niko nije prokomentarisao, ovde ima ljudi koji se mnogo više razumeju u košarku od mene, ali ja kao košarkaški laik sam primetio jednu stvar koju zameram Vladi Jovanoviću ,a to je period u trećoj četvrtini na semaforu +6 za nas prošla su prva 3 minuta drugog poluvremena i u ta 3 minuta (ali samo u ta 3 minuta sudije za divno čudo sude normalno) i Montepaschi izlazi iz bonusa, a mi imamo 1 faul,ostaje 7 minuta do kraja 3 četvrtine po mom mišljenju Vlada jovanović je tu morao da uzme tajm-aut i da objasni i uputi igrače da maksimalno koriste to što su oni izašli iz bonusa, da se forsira kontakt igra, da se ide na centre i njihova igra leđima itd.itd.
Reći će mnogi u takvom klubu kao što je Partizan takve akcije su uigrane i igrači znaju šta treba da rade, ali ja mislim da je tu ipak trener presudan u ovakvim prelomnim momentima i da je morao da zove tajm -aut tada...
 

Loki85

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
851
Reaction score
876
Локација
Wien
Po meni je tragicar utakmice Dzerels, onaj alley up pas za Veselog je bilo mozda i najgore moguce resenje, a lomila se utakmica. Plus je imao i 2-3 ishitrena suta, sve u svemu, bolji je nego kad je dosao, ali to jos nije ono sto on moze da pruzi. Samo se plasim da ce sav svoj raskos pokazati kad ode od nas. On i Gist bi morali jos minimum jednu sezonu da provedu kod nekog trenera-radnika, koji ce ih nauciti i napraviti od njih prave zveri.
 

kezman mateja

Grobar
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
623
Reaction score
6
Било је у Сијени неких дешавања о којима не бих жeлео да причам. Конкретно, по што су ме питали после утакмице да прокоментаришем суђење, рекао сам им да ја то не желим. Јер, Партизан је ипак Партизан, није ФМП да после сваког пораза окривљује судије.



jedan jedini Dragan Todoric

Stavi izvor i pisi normalnim fontom!

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

el comandante

Grobar
Учлањен(а)
22.12.2010
Порука
319
Reaction score
73
Локација
Sierra Maestra
Stigao tek veceras sa puta pa cisto da malo podelim utisak sa vama.
Da ne pisem puno o igri,jer ste to koliko vidim opsirno obradili.
Definitivno sam siguran da bi dobili i pored kriterijuma na kraju da nismo napravili par gluposti u poslednjim minutima i da nismo pravili one glupe faulove kada smo izasli iz bonusa i slali ih na liniju bacanja na lagane poene kada nisu imali put do kosa. Tako da je Zorica potpuno u pravu...
Sto se tice sudjenja,niste videli sta se desavalo na tribinama u prvih 15min a to je Mnogo uticalo na kriterijum u drugom poluvremenu...
Imali su par sudiskih odluka na njihovu stetu prvom pol. i par sitvacija koje su bile tu i tamo(da se sviraju) a oni nisu,jer su hteli da puste ostru i prljavu igru koja njima odgovara i da im ne sviraju nista. Sledi,ali bukvalno, kolektivno ludilo i nervoza u hali,strahovit pritisak na sudije koji nisam video ni u jednoj hali do sada na gostovanjima. Skakali su na svaku odluku i vristali,lupali su iza njihove klupe neki likovi u ogradu i hteli da je preskoce,jedan je preko zapisnickog stola dok je sudija pokazivao faul mahao sa parama ispred njegovog nosa(kao mi smo ih potkupili :D),odlazak na poluvreme slican kao u Pioniru kada sudije idu ka onom sudiskom tunelu...
Bas su bili poludeli pa je bilo evidentno da ce sve to vratiti sa kamatom na kraju...
Sto se tice ostalih stvari mislim da gresite,jer ako se oni time sto se bore za svoj klub i zele pobedu(a iz njihove percepcije sudije navlace protih njih) "ciganisu",pa sta onda mi radimo kada gadjamo sudije...
Prelep grad,hala spolja kao balon za fudbal ali skladna unutra i odlicna atmosfera,ljudi se razumeju u kosarku i obozavaju je,prate ceo tok meca i reaguju na svaku odluku kako i treba kada bodris svoj tim,organizovano navijanje im je daleko iza naseg hiljadama milja ali ispred mnogih i rastu dalje.
Jebali smo ih sa remix-om: Ti volis nju,a tebe ja o dali to ona zna...(celu pesmu u dva glasa pa svi zajedno celu) i na kraju Siena,siena Va fa culo... Bukvalno su odlepljivali od besa svaki put... Bilo je do jaja zezanje....
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Sinoć se kod Tegija javila neka budala da kaže kako je bio obe u Areni i kako je još i ženu poveo, koja se ne razume u basket i koja je verovatno bila u krizi jer je propustila "Gumuš".Kaže čovek da je sramota što se klub nije ogradio od navijača koji su pevali "sramne":bangheadpesme podrške "ubicama":banghead i kačili sramotne parole,još jednom:banghead.Hvala Bogu,čovek je rešio da ne ide na sledeću utakmicu i dao karte drugim ljudima.Nadam se da će tako postupiti svaka budala koju je bilo sramota što neko sme da kaže nešto protiv režima.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Provokator 100%. Verovatno pandur,ili neki partijac.

Kada je završio rečenicu, i Tegi hteo da popriča sa njim,čovek je samo spustio slušalicu bez dovidjenja.
 

Zagor

Guest
Ех и тај Теги, свакога живога прекида на пола реченице, а овога решио да прво саслуша... :D
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Provokator 100%. Verovatno pandur,ili neki partijac.

Kada je završio rečenicu, i Tegi hteo da popriča sa njim,čovek je samo spustio slušalicu bez dovidjenja.

Slažem se, lik je ili provokator ili neko po zadatku. Dobro zna da bi ga Tegi zakopao sa argumentima i zato je odmah prekinuo vezu. Ne treba da obraćamo pažnju na takve izrode,takvi treba samo da nas motivišu da se još jače borimo za Pravdu za utamničenu Braću.

Nadam se da naši igrači imaju kao i mi ogromnu želju za pobedom... Realnost je bila da ne prođemo u TOP 8 ali mislim da realnost nije skor 0-6,što ne znači da tako neće i biti.
Neka me niko ne shvati sada pogrešno,svestan sam i ja nedostataka i limita koje naš ovogodišnji tim ima i pisao sam i ovde o tome,ali za mene je strašno poražavajuće da imamo skor 0-6. Igrači imaju obavezu da učine sve što je u njihovom domenu mogućnosti da pobede Real Madrid i da nam daruju tu,tako željenu pobedu. Indoletnost i smušenost sa protekla 2 meča u Areni i igra "demonstrirana" u nedelju u Pioniru su apsolutno neprihvatljive stvari!!!
Ako i izgubimo u četvrtak,a igrači se budu borili na nivou iz prethodnih sezona, retko ko će im zameriti.

Borba bre ljudi,borba!!!
 

Marija

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
687
Reaction score
5
Локација
Tamo gde si ti
Ne samo da bi bilo porazavujuce(taj skor od 0/6),nego jednostavno mi kao klub koji je tri godine igrao cetvrtfinale i prosle bio na f4,ne smemo sebi da dopustimo da nemamo nijednu pobedu u ovoj fazi...I zbog ugleda kluba, ali ono sto je po meni mozda mnogo bitnije i vaznije, je da moramo koliko toliko da zadrzimo respekt drugih ekipa za neredne sezone..
Jer da se ne lazemo, mi smo u ovu top16 fazu prosli upravo na taj "respekt", jer dok su svi oni shvatili da ovo vise nije Partizan od prosle godine bilo je kasno..

Zajebano jeste sto igramo sa Realom,koji ce doci totalno rastereceni a i onaj smrad Mesina je covek koji nas cita kao bukvar i uvek ima igru protiv nas...

Plasim se i posete u Areni, ali bez obzira na sve zelim od nasih igraca takvo zalaganje i borbu kao da igramo finale...SAMO TO ZELIM!
http://www.youtube.com/watch?v=8xyeiG9_3N4:BB
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Real pod takmičarskim pritiskom, mi nismo!

Da pođem od meča Sijena - Efes. Ko tamo pobedi - taj je prošao u četvrtfinale. OK, Sijeni treba 3 razlike, ali...ja i očekujem da Sijena pobedi sa potrebnom razlikom...

Real je u tom slučaju pod pritiskom protiv nas. Pukne li, onda ima zajeban zadatak u poslednjem kolu kući protiv Sijene. Onda mu stiže protivnik koji je sa jedne strane miran i opušten jer je već izborio četvrtfinale, a sa druge strane takva Sijena može da se "napali" da proba da dobije 10 i više razlike u Madridu, da čak izbori i 1. mesto u grupi (što je sve samo ne nebitno). Iako će mnogi reći da je skroz nerealan takav rasplet da Sijena završi kao 1. u grupi - ja nisam taj. Sijena ima kvalitet za tako nešto. Sijena je i kući protiv Reala imala 10 razlike pa je onda izgubila zadnju četvrtinu čak 6:26 :)shock:) što se tad desilo Sijeni i verovatno neće nikad više. A Real je i protiv Efesa u Madridu pokazao da je "sposoban" da kiksne. Uz veliku dozu sreće se protiv Turaka spasio poraza u Madridu...

Zato očekujem sutra protiv nas jedan Real koji će biti pod punim takmičarskim nabojem. Oni će sve živo učiniti da 1. mesto u grupi obezbede već sutra. A to može da ih i sputa, da budu u grču...

Mi sa druge strane nemamo nikakav pritisak i zato očekujem jednu makar toliko kvalitetnu našu partiju kao u Sijeni, ako ne i još bolju.

Biće dobra utakmica. Biće i dobra atmosfera jer će sutra na tribinama da prevagnu oni koji zaista vole naš KK - i u dobru, i u zlu. Ako se TOP 16 i ništa preko toga uopšte može smatrati "zlom". Ne može naravno. Samo je izreka takva.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top