Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Po poslednji put: prekinite sa aluzijama kako je neko "ciganin" samo zato što se ne slaže sa vama! Član Stefanstanko90 je banovan, pošto na lep način više nije moglo.

Neverovatna je vaša sklonost da nekog diskvalifikujete na taj način čim vam se ne sviđa kako piše. Da li je Dirigente ustvari Teglica sa nekog drugog foruma - ne zanima nas, ne znamo jer druge forume ne pratimo. Čak i da znamo, da nećete možda da vam odajemo podatke o korisnicima?

Ja se, na primer, slažem sa mnogim konstatacijama Dirigentea, jesam li i ja ciganin? Jako retko pišem na ovim temama vezanim za KK upravo zbog klime koja je stvorena, da se svaka kritika Vujoševića, Danilovića ili načina organizacije kluba posmatra kao bogohuljenje.

Nema problema, svako ima pravo na svoj stav, ali znajte da će nazivanje nekog "ciganinom" zbog različitog mišljenja biti sankcionisano i dalje!


 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Nisam imao živaca da čitam romane i rasprave.

Daj da se vratimo na teren. 7.septembar je, mi nemamo ni blizu formiran tim.
Ovo se nije desilo ni prošle godine.

Ko je objavio za Murića? Gde?
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.995
Reaction score
8.135
Meni je realno Edo odlicno pojacanje,jako sam ga zeleo u ovom timu:D:

@Nadrealista

Brate da li nam je to strasno pojacanje koje smo ocekivali ili ima jos neki cije se ime krije za sada?Ajde obraduj nas:ziveli
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Citiracu kolegu Pekarskog, tacnije njegov zakljucak vezan za raspravu sa drugog dela foruma:

Odavno nisam citao besmisleniju diskusiju.
 

Nadrealista89

Grobar
Учлањен(а)
13.08.2012
Порука
421
Reaction score
12
Meni je realno Edo odlicno pojacanje,jako sam ga zeleo u ovom timu:D:

@Nadrealista

Brate da li nam je to strasno pojacanje koje smo ocekivali ili ima jos neki cije se ime krije za sada?Ajde obraduj nas:ziveli
Ne, ne, za Eda se znalo obzirom da su evroligasi popunili roster, tako da ga zalizani nije imao kome uvaliti...bolji igrac od Eda svakako:ziveli
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Sa Edom je sve bilo dogovoreno pre 2 nedelje, t.j. pre pocetka SP samo se cekalo da se Slovenci vrate iz Spanije i da on potpise i zvanicno sa nama. Da su juce Slovenci ispali, on bi vec sada bio na treningu kod Duleta, ali su mu Dragici i Slokar produzili prestoj u Spaniju.
A ovaj o kome prica brat Nadrealni je sasvim drugi, strpite se, pa videcete.

Edo dobro nam dosao!:D:
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Nemam privilegiju da pišem privatne poruke te ću napisati ukratko ogovor na tvoju poentu ne na svaku pretpostavku pojedinačno.

Imamo samo jedan klub koji funkcioniše ustaljenim metodama a plan i program bazirao na pretpostavku da nešto može pošto je i kod njih moglo.
Nije neki plan...Ali i Partizan ima neke stanovnike u ovoj Srbiji i pretpostavka da nije sve jedno kada odstupiš od šablona i počneš da praviš zakonik po potrebi.
-Imamo opciju da kao instrumenti odbrane budemo štit ili violina da svirmo kurcu.
Naravno da treba postojati arena u kojoj bi svoje greške sagledali i izravnali,kao što je recimo ovaj forum. Problem je kada se produbi bukvalno u bespotrebnu mržnju (brigu) koja za rezultat ima otpor od strane ljudi kojima je primarna stvar- odbrana Partizana .

Recimo ti misliš da si odbranio Partizan što si izneo svoj stav i rekao da ti Dule gura igle u neki deo režnja...I to je OK.
Ali ako ga ponoviš 100 puta pitam te kako si odbranio Partizan, kako si pomogao Partizanu.
Moje mišljenje je da si više pomogao,još više zagrejao temperaturu na kojoj se nalazi ta podrška koja se topi.
Partizana koji je ovakav jadan nekom draži od Partizana sa 2 pomoćne hale i šarolikog pulta .Nekom ni LŠ ni Teleoptik nije bio garant da ga ne stave na krstaču.
Poenta je da smo veoma obrazovani , agresivni i šampioni u debatama kada napadamo nešto što je naše...Kakvi smo kada ga branimo?
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.097
Reaction score
8.473
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Tesko stojance :D
makedonska veza samo drma,svi makedonci na forumu insajderi :D

odlicna vest za murica. Prilicno dobro pojacanje s obzirom koliko se mracilo i najavljivao potop, pre mesec,dva
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.024
Reaction score
3.254
Локација
GG 1978
Odlicna vest za Eda..
On se idealno fizikalijama,odnosom prema treningu uklapa u Duletov koncept ratnickog Partizana..super je sto je i ugovor 2+1..
Uvek bolja opcija od Amera koji u 99% slucajeva ostanu godinu..
Eh kad bi Sasa ostao..
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.799
Reaction score
55.948
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Druze nemoj da se uvredis, ali lepo je to sve sa insajderskim informacijama, ali dok ne potpise ne verujem ni u sta, pogotovo kad se radi o miskovim igracima.
Mada ne znam ni sta bih pisao, bio nam je svima pred ocima najbolji igrac Dziletove Krke.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Tamn posla brate, ni najmanje...

Gledali smo ga svi, ali uvek je lepo da se procita vidjenje igraca od nekog ko se ipak bolje razume u kosarku, tako da ocekujem tvoj post, dali sutra ili za par dana kada bude potpisao, svejedn.. :wink:

I jos nesto da bude jasno, posto su mi par osoba pisali misleci da imam insajd informacije, ja to sve pokupim sa neta, sto prateci ljude koji imaju dobre informacije, sto po kosarkaskim forumima. Znajuci pravila, prenesem ono sto je sigurno, cisto zbog ljudi koji citaju samo ovaj forum i nemaju bas informacije spolja. Da su stari clanovi tu koji su dobro informisani (je-ne-a, Talicni, Munja itd..) ja to ne bih radio, da ne ispadne da sebe promoviram u nekog insajdera..
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
jes, pa da Zoka ili MVP naostru sekirce i posalju me po burek.. ne padam na provokacije.. :D
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Edo je naspanovan do maksimuma i posle sprdanja sa amerikancima docice pod Duletov dril :)

Salu na stranu, mislim da smo dobili odlicnog igraca koji svoj kvalitet mozda nece pokazati odmah ali ce biti najbolji kada bude najvaznije.

Verujem da sada nece biti u mogucnosti da posecuje diskoteke :D da ne bude zabune nije ih ni do sada nesto previse.

Sve u svemu, odlicno pojacanje!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.972
Reaction score
27.381
Sjajna vest! Dobrodosao Edo!:clap

Dok je nama na klupi Dule, nema sekirancije!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top