Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.918
Reaction score
4.265

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.003
Reaction score
8.144
Kada sam procitao prvo nadam se ovu nebulozu Pick-a,pogledao u racunaru i video da nije 1 april i odmah mi se uvukla neka panika.
Samo znam da je jutros trening bio u 6,ej 6 ujutru!?
Pavlovic mi ne deluje kao problematican covek,naprotiv i mislim da je ovo samo izmisljotina,al opet i Tegi je bio sumnjiv u emisiji.
Jedno je sigurno,spavanja nema,ko nas je kleo,nije dangubio:banghead
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
841
Reaction score
2.912
Gledam sad sta pise taj David Pick, covek je ispod toga vec promovisao Marjanovica kao novog kosarkasa Barselone.Mirise mi na klasicnog jedaca govana.Niko od nasih medija nista ne objavljuje, ali su direktno iz svlacionice dojavili Izraelcu.

Setite se samo Sasine poruke upucene Gagicu, setite se revijalne utakmice od skoro, setite se svega sto je ucinio za nas.I da ode nakon svega toga, a dva dana pred utakmicu poslednjeg kola u kojoj nas pobeda maltene direktno vodi u Evroligu?To nije Pavlovic kojeg znamo, a sutra ce nas biti sramota samih sebe sto smo uopste sumnjali.Al' ajde da sacekamo, cisto 'nako....
 

071

Grobar
Учлањен(а)
30.05.2007
Порука
273
Reaction score
15
Stomak me u momentu zabolio.
 

tommy_johnson

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2007
Порука
240
Reaction score
32
Локација
Dorcol brate Srbija dinamita tona!
aj bre grobari mirno spavajte! :D i ja sam se priznajem uzentao ali znajuci kakva je grobarcina Sale i da bi sa jednom nogom igrao za Partizan znam da ovo nema veze sa istinom. Pogotovu sto su cigani majstori spinovanja, premijer je majstor spinovanja... Ne bi me cudilo da je Dule krenuo u njihovu igru.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
841
Reaction score
2.912
Mvp, ljubim te u dupe, da oproste dame.Laku noc braco i sestre...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.310
Reaction score
18.798
Локација
Kej Republika
Zabole me i glava i stomak istog jebenog momenta. Ko da dočeka konferenciju sutra...
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.115
Reaction score
4.050
Локација
Београд
A krenuo sam na spavanje oko ponoći, ali sam odlučio da pre toga zapalim cigaru i proverim forum malo.. Zapalio se dabogda.

Čim je mvp rekao da može da se spava mirno - može. Ali šok je naneo težak udarac pa mogu samo da gledam u plafon.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.003
Reaction score
8.144
Budite kapetane dok brod nije krenuo da tone.

Ove veceri ne mogu nikome nista da verujem,gde je Gazda ili Sensei da razrese dileme?
 

071

Grobar
Учлањен(а)
30.05.2007
Порука
273
Reaction score
15
Sto meni ovo treba??? Skoro 4 banke, dvoje lijepe djece, zdrave hvala Bogu, i ja sad pijem rakiju najjacu i palim cigaretu jednu za drugom??? Da li sam ja poludio??

Sale demantuj ovu igru da ne odete svi u 3 materine.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ovo je vise jebeno neverovatno....kakva jebena sezona...poslednjih mesec dana konaco uspon dobre stvari oko kluba ona utakmica, 12 za redom, plej a onda ova SVINJARIJA dodje mi da zaplacem ako je istina a cini se da jeste :banghead:banghead:banghead:banghead
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top