Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Glavni krivci za celu ovu blamazu su Tomic(nemoj da ga zaboravljate) i Ilijev.I Uprava koja je njih dovela.Tomic je osakatio ekipu kao nijedan trener u nasoj istoriji.Ajde da ne preterujem,ali ja ne pamtim goreg trenera.Ovaj bombas je u nekom svom filmu.Ako veceras ne podnese ostavku,treba mu pocupati usi.I zabraniti ulazak na JNA na jedno 10 godina.Malerozna,nesposobna karikatura.
Igraci su posebna prica...Sto ne znaju-ne znaju,sto ih je nesposobni Tomic unistio -unistio ih je,ali majku mu jbm,pa oni su posle dolaska Nikolica izgubili 2 utakmice!?Sta je njihov cilj?Da se bore za drugo mesto sa Javorom valjda.Neka bar igraju klinci iz Teleoptika,ionako ce biti 2-gi na kraju,samo da ne gledamo OVE .
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Jadno jeste, ali se ne treba predavati. Kao sto rece kolega strpljenja, proces je u pitanju, jer nije lako iz rusevina, sa losim materijalom kucu graditi. Ja vjerujem da ce biti bolje, vjerujem u borbu i titulu. I ovi gabelji preko se raspadaju, ko zna sta ce se desavati do kraja...
:napred Partizan
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.442
Reaction score
11.927
Локација
Beograd
Nikolic kroz izjave provlaci rec selekcija.Jbg to znaci da je sklonio Brasanca posle ocajnih partija,Gogu-u posle greske,sad ce saranova i mozda Mihajlovica,dok on posklanja sve rupetine od igraca odosmo mi na -20.Realno bacena je i ova sezona,do zime ce Marko stvarati novi tim i dotle cemo igrati toplo hladno i prosipati bodove.Ako se jos nova uprava okomi na njega pa ga skloni tesko nama.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.465
Reaction score
2.240
Neznam na koje igrace Nikolic misli da pravi selekciju ako misli na postojece igrace onda je osudjen na propast a ako misli na dovodjenje novih onda mozda nam i krene u prvenstvo. Ne mogu se pomiriti sa porazom i to golove primljene posle nasih gresaka na sredini terena 2 suta 2 gola i posle umiranje golubova po terenu to me nosi do ludila kada gledam utakmice. Jebem ti ligu i ekipe kada se prvenstvo resava mislim na sampiona lige posle 6 kola.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.986
Ovakve sy nam se utakmice dogadjale i ranije da se ne lazemo, da ekipa iz dva suta da dva gola... Jebi ga, to je Partizan.

Ali Partizan nije boljenje kurca i sl.

Markove krivice u ovom porazu ima, ali samo u tome sto nije ranije promenio Saleta. Ostalo ama bas nista, jer ja postujem kad on izvodi istih 11 i u njih veruje, a ne kao tomic svaki utakmicu dragi bog ne zna ko ce da igra.

Mire je danas u prvom polivremenu bio odlican kao i Everton, ostali su bili katastrofa. Vulicevic prvih 20 minuta nije znao gde se nalazi, Djurdjic i Bozinov uzas, pogotovo prvi koji kao da nije igrao fudbal pet godina... Mihajlovic nije ni bio na utakmici...

Suvise je ovo mnogo slabih igraca da bi se krivio trener, jer nema sa kim da igra..

Nejasno mi je samo, zasto nasi igraci se libe da udare, pokose protivnickoh igraca... Jebi ga,bar da se pobijemo, jer ne bi primili golovr ni jedan ni drugi da su bili bezobrazni pa makar dobili crveni... Jebi ga...

Posto sam bio na zapadu, par likova je Ivici jebalo sve po spisku ali bukvalno, znaci unistavali su ga
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Igraci nam se raspadaju, neverovatno koliko ne mogu da se sastave sa loptom, neobjasnjivo.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.801
Reaction score
29.764
Локација
Beograd
U senci bitnih sportskih okršaja na olimpijadi, ovi naši nazovi fudbaleri odigrali su katastrofalan meč u ovom kolu Super seoske lige...i kad smo već kod naše lige kakvo je bre to ime našeg protivnika Spartak ŽDREPČEVA KRV, jel to lepo da se neko zove Ždrepčeva krv?
A Mažić je stara :pickaciganska dva penala nam nije svirao, ali nije on kriv što smo mi fudbalski NESPOSOBNI!

Hteo sam još na poluvremenu da napišem da sam, u svoje vreme, bolje fudbalere gledao po selima Šumadije, ali drugo poluvreme bilo nam je još gore od ovoga što sam ja hteo da napišem povodom prvog...

Dakle...

1.Šaranov, uspavana lepotica na nivou rezervnih golmana timova koji ispadaju iz Njiva lige - sklanjajte ga više sa gola!

2. Vulićević, iskusan momak koji je jedan od onih koji se najviše trude, a sve uradi pogrešno, beskoristan u napadu, igrač manje u odbrani...
3. Miletić, na nivou bekova njivalivadara, verovatno bi bio uspešniji u ragbiju, američkom fudbalu, rukometu, itd, ali ne i u fudbalu...

4. Everton, jedan od krivaca za prvi gol, ali nije ni čudo da čovek pogreši kada 96 minuta igra sa dedama, penzionerima i neznalicama, KAKO sve da stigne da pokrpi?! Mučenik.

5,6. Balažic, Milenković - dva štopera nemi posmatrači golova koje mi primamo, Gogua, ozdravi, sve ti je oprošteno, vratite mi Fabrisija!

7. Mihajlović bio 6 meseci u Teleoptiku - prekratko - vratite ga tamo na dve godine, pa ako nauči osnovne stvari u fudbalu, možda se nekad i vrati... MOŽDA!

8. Saša Ilić, jedini koji koliko-toliko pravi neku igru, ali mnogo davno je prošlo vreme kada je on mogao da prelomi neko prvenstvo ili važnu utakmicu...a sad se pitam da li uopšte može da prelomi bilo koju utakmicu...ili je i to već prošlo...
9. Božinov, on se davno oprostio od fudbala, a sad igra revijalne utakmice, mada, ja i dalje mislim da bi od 2-3 šanse i dalje mogao da da neki gol - kada bi neko mogao da mu namesti te 2-3 šanse...ali takvih NEMA u Partizanu...

10. Radović, lažna desetka i lažno krilo, bivši igrač koji svojim bezuspešnim driblinzima više vremena potroši Partizanu nego sva odugovlačenja protivnika...mnogo se trudi a mnogo nam šteti...

11. Đurđić...
Ivice, Ivice, Ivice Ilevu, obesi se na Terazijama, obesi se u dresu Partizana, ako ti je tako lakše... Pa gde si ti gledao ovoga i ,,iskopao ga ,, za Partizan kao POJAČANJE?!
Gde si ga gledao? U video klipovima, video igricama, crtanim filmovima?
Čovek bre nije uopšte za fudbal, daj bre nek vrati opremu, raskine ugovor, i da ga ne zadržavamo više, eto mu Nemačka, Norveška, Švedska, nek igra tamo ako može, za ovde - nije. Ovde ima bar 10 boljih igrača u Njiva ligi, a i Balažic je opasniji napadač od njega...
Jedino da pravimo ,,čendž,, - možda ovaj da igra štopera, Greg špica...možda nam krene...na kukovo leto...
A najgore od svega je to što je Đurđić samo na nivou svojih saigrača i obrnuto...
Osim nesrećnog Evertona.

12. Stevanović bivši igrač. ODAVNO.
13. Vlahović je još dete.
14. Leonardo, brazilska lepotica, zna da pogodi loptom gol - skoro pa neverovatno umeće za jednog igrača SADAŠNJEG BEDNOG I JADNOG PARTIZANA...

Momci vi ste ne samo bruka Partizana, nego i Srbije, idite na doček olimpijaca i olimpijki ispod balkona i navijajte - to je neki vaš sportski maksimum!
Ne znam kojim sredstvima devojke ,,krote,, menstruaciju na dugom takmičenju kao što je to olimpijada, a vi jeste da ste muškarci pa nemate menstruaciju, ali stvarno ne znam onda koji vam je?!

Na kraju krajeva, ovo je samo jedan dan, proći će i on, kao što sve prolazi, otićiće i ove neznalice i nesposobnjakovići iz Partizana (doćiće neki drugi), biće još sportske tuge, nerviranja, ali i radosti, uspeha, u životu ima svega i svačega, nije samo rezultat neke tamo utakmice, najbitniji -

još jednom vam skrećem pažnju i molim vas da pročitate ovo:


ЉУДИ, НЕМОЈТЕ ДА СЕ БРУКАМО, ДА ЛИ СТЕ ВИДЕЛИ ОВО:

http://www.sr.partizan.rs/144794-koliko-ti-volis-partizan/

...

Још једном вам понављам, НЕМОЈТЕ ДА СЕ БРУКАМО, ако наша навијачица жели помоћ БАШ ОД НАС, НЕМОЈТЕ ДА ЈЕ РАЗОЧАРАМО, НЕМОЈТЕ ДА ЈЕ ОСТАВИМО САМУ!!!
...
Свако од нас је бар некад нешто у животу изгубио, али немојте сад и ЧАСТ и људскост да изгубимо!!!
...
Pomozimo Anđeli da sakupi 25.000 € za operaciju!
Pošalji 37 na broj 3030
Naše malo, nekom je sve!
Za Anđelu, za Partizan!

:napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Пре свега, елитна смрадина из Врбаса нас је ускратила за пенал код резултата 0:0 и ту је било јасно да треба само још сачекати неку генијалну грешку наших мајстора и пораз је сигуран.
Иначе, Николић је рекао оно што би и потпуни слепац видео - да смо бескрајно јалови и безнадежно безопасни.
Баш ме занима како се у то запажање уклапа Ален Стевановић и колико је задовољио очекивања?!
Ово ни пас с маслом не би појео!
Млаћење празне сламе око казненог, центаршутеви онако реда ради, кад си на боку, шта ћеш друго него да звизнеш какву - такву лопту у шеснаест, нема везе куда и како и има ли кога тамо, а и ови што као чекају ту лопту, пре би она статива поскочила....
Није никаква мудрост да овде има да се крваво ради како би од ништа добили нешто. Главно питање је има ли довољно расположених и способних да изнесу тај рад?
Одговор подразумева ту слекцију коју Марко такође спомиње.
Околност у којој Ален мења нападача не говори ништа добро ни о раду ни о селекцији до сада.
Постоји много места у овом тиму, са којим МН покушава да направи напредак, која би морала да буду попуњена новим именима. Да ли их има у постојећем кадру или је нужно довести играче са стране, то мора сам да распетља и не сме никако да погреши, јер би то значило потпуну катастрофу.
Предстојећа пауза мора донети неки помак и напредак и након ње екипа мора играти боље на начин да се то може и опазити.
Марко мора тражити нова решења и у начину игре, како не би испало да је са Томићевим ведетама, наследио и Томићеву филозофију.
Времена треба пуно да би рад могао оставити озбиљног трага и кад је већ тако све што се буде догађало може бити и овако и онако, али на крају морамо имати обезбеђену Европу и обезбеђен тим за исту.
Ако тако испадне још би и добро испало после свих свињарија.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
More govnjiva motka od uprave,tribine pa na kraju igraca...sta je ovo koj kurac!?Cigani svoje oteraju za dan a mi smo kilavi i ovi ce na zalost da vladaju i posle 12 septembra.Sasa Ilic je legenda ali da bi to ostao mora da prestane da igra.Jebo me otac sto me navuko na Partizan da patim ko najgori mucenik.Jebem igracima netalentovanim ovnovima sve!Pa ovi pre 30 godina ne bi igrali ni patos ligu.:banghead
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Malo vinjak ,malo bensedin ,pa opet malo vinjak i nema da se nervirate !

Nema tu titule ,budite uvereni ,opet ćemo tumarati cele sezone, možda dobijemo neki derbi ,možda kup i to je to.

Bolje se opustite ,dodjite na JNA i koga bole tuki za pobede .










Pomozimo Anđeli da sakupi 25.000 € za operaciju!
Pošalji 37 na broj 3030
Naše malo, nekom je sve!
Za Anđelu, za Partizan!
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Hahhaha ,lažu bre !!!
Ja ,evo pokušavam već 20 god i ništa. I dalje se nerviram .


Nas Grobare je uvek krasio neki realan pogled na svet.
Dok su cigani veličali Lukića i Džajića ,pa evo sad i Terzića ,mi smo pljuvali Djurića . Pljuvali, jer smo znali da radi loše za Partizan.

Klub nam vode Vazura i Vučelić .
Tribinu nam vode plaćenici.
U timu su igrači nedostojni crno belog dresa .
Finansije i potezi nam zavise od čoveka koji je odrastao na severu i koji se i dana danas hvali kako je uništio Partizan i kako je podigao svoju crvenu kurveštiju.

I šta sad ?
Neko očekuje titulu , dobar tim, dobro navijanje ....
Nemoj da se zajebavamo ! Nismo valjda toliki retardi .
Neka njih ,nek se iživljavaju ,a proći će i ova zla vremena. Hoće sigurno . Sva su zla na ovom svetu prošla ,pa će proći i ovo. Do tad ,nemoj makar živce da kidate .
 

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
Hteo sm da psujem ali ajde ovako,

Mislim da Marko ipak neće skloniti sve kancerogene materije ove ekipe jer mu to neko očigledno brani. To mi je nekako zapalo za oko i posle one prve utakmice kad je pričao o selekciji pa odma u sledećoj rekao da je tu samo par dana i da nema pravo da seče glave. Ne znam šta je u pitanju ali mi se nikako ne sviđa.

Sve je ovo posledica rada Ivice i Ivana. Među većinu igrača je ušao gubitnički duh i sve i da je Marko najbolji motivator na svetu to se neće promeniti. HOĆU DA GLEDAM REZERVISTE

Uspelis su da mi zgade sve ovo. Zarekao sam se da neću ni da pomislim na FK dok ćelavi ne odmori malo Mihajlovića, Radovića i ostale rekreativce.

:puke :puke :puke :puke :puke :puke :puke :puke :puke :puke
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.196
Локација
Žrnov
Jaaooo, što sam ja volela da budem golman kad sam bila mala...

Gledajući Šaranova, mislim da još uvek imam šanse ...
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Јави се Ивици, испричај му за своју жељу и биће све у реду.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top