Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.521
Reaction score
23.519
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Neki su i ovde postavljali tabele sa budzetom francuskih klubova, da bi pokazali kako Duletu ni budzet ne pomaze, pa sta je onda cudno sto slicno rade i ciganski novinari...
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Vidim, stigla roba, i to neka "nekrštena" izgleda.
Dobro je da je tebi moć zaključavanja i generalizacije na zavidnom nivou, i to skupštinskom, po svemu sudeći.
...i to sve nakon onakvog izvinjenja?! Pa mislim stvaaarno. :D
Ako ništa drugo, barem sam dobio odgovor na pitanje :)

Pa vidim ja da više voliš da budeš vickast
Važno je da ti to pomaže.:ziveli i to generalizovano živeli.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.856
A intervju objavljen dan pred godisnjicu bitke na Kadinjaci...
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Нема сумње да је Вујошевић био душа овог клуба. Не глава, не срце, него душа. Кад постоји душа, онда можеш да натакнеш главуџу какву хоћеш, може и срце да прескаче и штуца, али само без душе си нико, без душе си ништа, што би Цане казао, можеш помало да купујеш, продајеш, одузимаш и додајеш и тако две - три године....
Засузиле очи том Вујошевићу што штипа, псује и дави и застала кнедла у грлу, човеку који никада није остајао без текста и одговора, а далеко је од свега овога у спокоју озбиљног клуба који држи до себе, са добрим и редовним приходима и редовном дијализом, као сећање на "војничке дане".
Чекам ове што нису продужили уговор да пусте неку сузу, или да им се стегне грло и не може да изађе реч, не зато што ћуте у поданичком страху, већ зато што их је брига или бар срамота. Свеједно.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.362
Reaction score
6.493
Локација
Novi Sad
..tuzno I istinito..
..a suze ovih docekati kanda necemo, predsedniku suze "padaju na gore" ..
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Neka Dule malo dexter pitmana opasulji pa neka ga nasi uzmu za sledecu sezonu 130kg a prilicno pokretan :D

I u intervju za partizan.net je rekao da nece nastaviti raditi u limozu... Jbga navikao je na ozbiljan pristup kosarci a francuska kosarka je ziva kaubojstina.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.299
Reaction score
18.592
Локација
Kej Republika
"Nemaju ni trenere spremne da se bave njihovim ličnostima, voljne i sposobne da ih nauče još po nečemu pored tehnike i taktike. Kamo sreće da je više Duška Vujoševića u srpskom sportu. Mogu ljudi da misle šta hoće o njegovom liku i delu, i meni kao partizanovcu neki Duletovi stavovi zvuče ekstremno, ali niko mu ne može osporiti jak i pravilan pedagoški uticaj na momke koje vodi. Nedostaju nam tipovi kao on i njihovo „Gde si sine krenuo, s cvetom u kosi?“ dečacima sluđenih posle par menadžerskih poziva, nekoliko novinskih tekstova o njima i prvog „tipovanja“ atraktivne devojčice. Ja sam imao dva oca. Rođenog Borivoja i trenera Nenada Manojlovića. Svaki na svoj način i u svom domenu učinili su da ispadnem ovakav. Doživotno hvala obojici," rekao je, između ostalog, Gocić u intervjuu dnevnom listu Danas.

Zivko Gocic
DANAS
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
http://sport.blic.rs/kosarka/domaca...o-belima-u-evroligi-zvezdo-svaka-cast/ltrdwck

- Drago mi je što je taj momak, kojeg izuzetno cenim mimo te izjave, to tako definisao. Partizan je imao izgrađen sistem, a oko njega sistem vrednosti drugačiji od onoga koji danas vlada. Da smo bili drugačije podržani, imali bismo još veće rezultate! Praktično je Partizan oboren, a onda naravno, kada on nije šampion, vrlo dobro se zna ko može da bude. Zvezda, nema trećeg.
Naslov je powered by BliCZ, ovo drugo okej!
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Ja bi dodao jos samo ovo.

- Kada pričam o Zvezdi, uvek razdvajam način na koji je taj klub postavljen i kako se takmiči. Politika se mnogo mešala, a to apsolutno nije nešto što prihvatam i što smatram moralnim i sportskim

Uvek i svuda napominji kako je ta zvezda nastala i kako je dosla do te rezultate. Nemoj posle par godina da citamo kako je evropski Partizan imo love, a nikakve rezultate. Dok najeftiniji tim u Evroligi Crvena Zvezda, belezila uspehe.

Ende.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Cisto prebacivanju lopte, umesto da pricamo o intervjuu koji dao Todoric i lizanje muda pickoustom, mi sada pricamo o Miloju.
Ja samo cekam da poslusam KZS pa da kazem nesto vise, sve vise mislim da je neki bombastican naslov, nesto slicno kao i ovo sa Blica za Duleta.
Nesto mi tu smrdi, kao evo i partizanovci priznaju dobru igru ciganke.
Kome nije dovoljan intervju koji je MVP radio sa Milojem i jos sumnja u njegovu privrzanost Partizanu onda neznam sta covek treba da uradi da to dokaze.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Jesi pročit'o spejsi:D
@stojance
A da li bi ti tako skockao svoje impresije kada bi te neko pitao da opises igru FMP-a?
Vidi ,dv kao osvedoceni prvoborac ima pravo da koristi takve reči(mada no fuck'n way da bi on ikako opisao to sa "milina"),ali njemu se ne moze nikako to osporiti.
Pod 2:
Cigani su se svih onih godina ubili hvaleći nas i naše haos rezultate u evropi.....mi smo i u evroligi gepekovali sudije ako njih pitaš
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.788
Reaction score
55.689
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Nebitno kako bih ja skockao, verujem da ni sam Dzikic ne bi drugacije okarakterisao romuljage u trenutnom stanju, igraju trenutno vrhunsku kosarku.
I DV je isto rekao, o tome kako su dosli do toga da igraju vrhunsku kosarku mozemo na 10 strana.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Da ne nastavljamo......poenta je (po meni) u terminologiji.Reč milina ne moze da koristi neko ko je naš.Možemo tako i za aušvic da kažemo,jbg ,milina kako je radio....tj mogu nemci da kazu,ali ne i jevreji
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Evo celo jutro cekam da izadje KZS ali jos uvek nama.
Prvo pogledaj da li je to stvarno rekao, pa tek onda pisi.
I Stojance ti je vec objasnio, nije bitna terminologija vec poenta.
 
Top