Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Ukoliko je stvarno bilo svađe između Džileta i Novice, to je situacija koja se reflektovala na ekipu i od tad kreće užasna igra.
Ako je ipak ta svađa neka neistinita informacija o kojoj smo čitali na internetu, onda je taj period bio onaj gde počinje pad igre.
Nedostaje određena doza hemije, setite se ove ekipe na startu sezone posle nekoliko pobeda u zadnjim sekundama, onda igre na kupu u Nišu. Energija između košarkaša i navijača... a pogledajte sada Pionir. Prazan...
I bilo bi mi jako žao da su saopštenja kluba tokom ove i prethodne sezone bila u skladu sa nivoom KK Partizan, u skladu sa imenom kluba. Da je Peković pravi predsednik kluba, da voli navijače i da mi to vidimo. Da Todorić nije učinio to što jeste, da nije davao izjave kakve je davao.
Ovako nakon svega, jedino mi je žao ovih naših košarkaša koje itekako volim, protiv sebe su imali suđenja koja su uvek takva, protivnike koji su daleko bogatiji klubovi (znamo zašto) i imali su protiv sebe jedno trovanje.
Žao mi je i stručnog štaba, naravno, sve su zajedno prošli.
Eto, sinoć je svemu tome došao kraj, tako što smo izgubili od ovih iz Železnika... jeste, za klub kao što je Partizan to je sramota... ali... šta je sve prethodilo ove sezone nije ovo ništa toliko čudno. Navijači su izudarani od strane kluba tako da im ovo ne pada toliko užasno. Više žele da se dogodi nešto. Nešto konkretno, Partizanski.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Mi u drugom pol apsolutno nista nismo odbranili.
Amaterizam i sramota, kao banda. Cisto ogledalo trenera. Veliki potop njega kao trenera. I ovo sad kako izgleda ekipa i kako je izgledala kad je trebalo da bude najbitnije, protiv Cedevite.

Imam osjećaj da je Džikić počeo obarati formu igračima tačno kao i Vlada Jovanović. Samo što je ovaj drugi imao najskuplji tim na raspolaganju, a ovaj prvi eto ima nešto više znanja i dosta više iskustva.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ja imam osjecaj da Dzikic nije moga odrzati formu ekipe a kamol da je obara i nesto kalkulise. Lose je selektovao tim, lose ga vodio i na kraju kako stvari stoje lose ce i zavrsiti sezonu.

Sto se tice slekcije tima, tu je bilo od pocetka vidljivo da smo fizicki indolentni. 4 apsolutna promasaja sto se tice pojacanja.

Sto se tice vodjena ekipe to ste sve vidjeli juce.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.289
Reaction score
18.458
Локација
Kej Republika
Sramna igra svakako. Igraci kao raspustena banda.

Ko je kriv za to? Po meni trener 101%
Jer da primis 96 poena od drugog tima iz Zeleznika, treba biti majstor.

Nisam pametan, a vise nisam ni optimista oko naseg KK. Ajde da sacekamo kraj ove baljezgarije od sezone pa da vidimo kuda plovi/tone ovaj nas brod/camac.
 
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
49
Reaction score
4
Vise je Dzikic dosadio igracima i navijacima tako da moze da ide srecan mu put.On je najveci krivac za ono sinoc i to daleko najveci.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
i u finalu ce nas pocistiti fmp 2 ili koji je vec...

posle ce gospoda sto nas vode reci pa dobro bili smo u finalu borili se dug je malo smanjen ako nam dopuste igracemo i evro kup i tako, idemo dalje dodjite u halu, ps hvala premijeru :prekrsti
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Ja se duboko nadam da će se momci trgnuti i dobiti ove prigradske smradove i da ćemo u finalu igrati sa starijom braćom, ili mladjom, ko će to vise pohvatati, uprkos presjedniku i treneru. O ovoj dvojici vise neću nijedno slovo potrošiti, ne zaslužuju to. Zato momci, izginite i pobijedite tu gamad.
P.S. Ne mogu da vjerujem sam sebi, da strahujem da će nas ta gamad pobijediti i poniziti do bola.
:napred Partizan
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.758
Reaction score
6.303
Ovo ne zasluzuje bilo kakav komentar. Pocecemo da licimo na sebe kad se vrati grobarski duh koji sem kod Novice ne postoji. Ako vec ne moze Dule da se vrati dajte Miloja ili nekog ko ima muda da vratimo ponos makar malo.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.608
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ovo ne zasluzuje bilo kakav komentar. Pocecemo da licimo na sebe kad se vrati grobarski duh koji sem kod Novice ne postoji. Ako vec ne moze Dule da se vrati dajte Miloja ili nekog ko ima muda da vratimo ponos makar malo.

Miloje trenerski jos nije prakticno nista pokazao. Nije ni zahvalno licitirati novim trenerima dok imamo jednog. On odredjeni kvalitet poseduje, ali mora da se prilagodi i mane sujete, jer niti ima cv da bude sujetan trener koji se mora trpeti po svaku cenu, niti njegov nacin rada odgovara KKPu.
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Ne vidim problem...mi smo klub već koliko ono? Osam meseci bez predsednika kluba...Imamo igrače - koliko imamo para...tako je i rađena selekcija...nije ovo vreme pre zalizanog pa da možemo čak i da igramo sa(mo) nekim klincima...

Proćićemo fmp (očekujem)...ali šta ste očekivali da dobijemo bosa fmp-a u finalu?

Ali i da osvojimo ligu - osim prst u oko...klub bukvalno ništa ne dobija time...
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
I ovako nam ne registruju utakmice zbog duga.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Nikola Peković je odlučio da se povuče sa mesta predsednika KK Partizan!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top