Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Problem je sto ce verovatno biti izmesani timovi po kvalitetu u oba sesira, uopste ne garantuje nesto mnogo bolji zreb prva pozicija...
Ja bih radije sacuvao igrace od kartona za taj dvomec u 1/16 finala, i za ova 2 meca u prvenstvu. Ako ne uzmemo 6 bodova na njima, prvenstvo je 99% gotovo.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.195
Tačno da nam ne mora mnogo doneti prvo mesto u grupi, u konekstu ovogodišnjeg takmičenja. Ali sa druge strane, maidros je u pravu kad kaže da bi nam moglo značiti za neredne sezone, u smislu koeficijenta, pre svega. To je koef koji će da nam traje pet godine i mogao bi u nekom žrebanju da prevagne da dobijamo slabije protivnike.

E sad, I markoni je u pravu, jbga. Ta dva poslednja kola mogu biti ključna u borbi za titulu. Nisam pametan...meni zvuče smisleno ove najave da Everton počne u 11, a da Tošić počne na klupi. Ako budemo gubili na poluvremenu, treba onda da izvuče i Evertona, pa i Tavambu, a ako budemo imali aktivan rezultat, možda može da proba da uvede Tošića pola sata pred kraj utakmice.

edit.
Evo, vidim da smo otputovali bez Saše. To bi moglo da znači i da bi na ovoj utakmici mogao Suma da dobije verovatno poslednju šansu da pokaže nešto konkretno...videćemo.
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
...
Evo, vidim da smo otputovali bez Saše. To bi moglo da znači i da bi na ovoj utakmici mogao Suma da dobije verovatno poslednju šansu da pokaže nešto konkretno...videćemo.
Ne mislim da je ,,rokada,, Saša BGD - Suma Kijev, iz taktičkih razloga...
Jednostavno, u zimskim mesecima stariija godišta imaju problemčića sa reumom i artritisom, a Suma (koji je verovatno falsifikovao pasoš ili samog sebe) je takođe očigledno predviđen tek za neko tamo globalno otopljavanje na proleće...ali opet ipak je mlađi i perspektivniji ,,omladinac,, od Saleta...ukoliko nije baš mnooogo falsifikovao pasoš...
JBG, pored toga što je van forme, ritma i povređen, možda i njega već jebe artritis...reuma...lumbago... :D

Doobroo, zezam se... :roll: ...

...i ja bih voleo da Suma sutra ,,proradi,,, mada sam mu ja dao rok do derbija...tačnije rok da PRORADI NA DERBIJU i ,,ukanali,, ,,cigane,,...i ja isto razmišljam oće l' se MOŽDA i taj mitski Suma pojaviti sutra na terenu...i poraditi nešto u našu korist...samo...nisam siguran da će ga Miroslav uopšte uvoditi u tim do kraja sezone...? Baš ga je u poslednje vreme apsolutno ,,zakucao,, na klupu...
A lepo je Sumi krenulo letos sa onim golom Olimpijakosu...bilo, ponovilo se!

Ali dobro...fudbal zna da bude čudna igra, igraju ga svi, pa sad kako ko i kako kad....a mi nek sutra pobedimo, pa ma ko od naših fudbalera bio na terenu! :D
Ako šansu dobije neko od ovih što uglavnom greju klupu, nek pokaže šta može...
Ali, pitam se i u kakvom sastavu će sutra Dinamo/K da izađe na nas, i kakve su kombinacije u njihovim glavama?
Interesuje li ih koeficijent za Evropu, prvo mesto u grupi, njihovo prvenstvo, da li im je sve to bitno, ili im je nešto primarno...da li su imali neku tešku utakmicu pre nas, ili će je imati posle...da li se ,,štede,, u tim slučajevima, ili su u stanju da ,,gaze,, 90 minuta na svakoj utakmici, ma koliko ih igrali...?
Ili im je prvenstvo već završeno ili u pauzi pa čekaju samo nas...?
 
Последња измена:

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.195
Verujem da su Sumu ili već rešili da zavaljaju u januaru, ili će mu eventualno pružiti šansu sutra i, ako se dobro pokaže, u poslednja dva kola. Sutra je idealno da se ubaci, jer smo bez Saše, Janković je povređen, a veorvatno će i Tošića da odmara. Takođe, utakmica nema neki ogroman značaj (naravno da je važna, ali ne kao ona u prošlom kolu), pa bi taj manjak pritiska mogao da mu koristi. Nisam neki veliki optimista po pitanju njega, ali mislim da mu je sutra šansa da se pokaže...u suprotom, mislim da će gledati da ga se otarase. Zapravo, mislim da postoji šansa da ga se otarase čak i ako odigra dobro sutra.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
Ako smo onog nesretnog Jovancica uspeli da utrpamo za 800.000 koliko smo ga i platili, valjda mozemo i ovog nesretnog Sumu.
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Ne znam sta ce biti sa Sumom, al on igra sve losije i losije kako vreme odmice, u Grckoj protiv lokalnih cigana, nije bio los, pored tog gola koji je dao, ucestvovao je u igri, bio je zivahniji, tada sam mislio da ce biti od njega nesto, sada sam poprilicno skeptican, verujem ja da on ima kvalitet, da moze da bude koristan, ali ocigledno nesto sa njim nije uredu, jos sad kad je i klub maltene digao ruke od njega, tesko ce se on iscupati iz kanala, trebalo bi bas neko cudo da se desi.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Vjerovatnoca da ce Suma proradit je jednaka zbiru prekretnica sezone na kvadrat
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
A da mi sacekamo prolece pa da vidimo kakav je Suma. Videli smo kakav se presvrt dogodio sa Tavambom, da je Nikolic ostao on bi vec bio nas bivsi igrac, sada je jedan od najboljih, plus uzecemo bas lepu lovu za njega.

Siguran sam da moze da odigra na nekom nivou kako bi mogli da bar povratimo pare koji smo Slovacima dali. A, vrlo lako se moze desiti da postane jedan od najboljih igraca na prolece.
Videcemo kada se pre svega fizicki, pa i psihicki pripremi, koliko je zaista kvalitetan. Bilo bi krajnje glupo i amaterski da ga vec sada pustimo debelo ispod cene.
Ovo kazem iskljucivo ako se Suma ponasa profesionalno i ako postuje klub koji ga skupo placa, ako je u pitanju neka dileja poput Gogua, onda nek ide sto pre, za bilo koji novac.
 
Последња измена:

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.399
Локација
Македонија
Đukić pred Dinamo: Možemo mnogo da dobijemo

http://mondo.rs/a1062646/Sport/Fudb...o-Kijev-Partizan-najava-Liga-Evrope-2017.html

Trener crno-belih najavio nastup bez kalkulacija u poslednjem kolu grupne faze Lige Evrope. Neće "štedeti" ni igrače koji su pred suspenzijom.

"Partizan uvek mora da ide na pobedu. Tri boda su veoma bitna, jer ako ste prvi u grupi imate privilegiju na žrebu. Pobeda je bitna za klub i ekonomski i zbog prestiža. Dakle, nema kalkulisanja. Obaveza nam je da idemo na pobedu, da igramo dobro i da napredujemo. Ovo je odlična prilika da iz jedne mirnoće vidimo gde se nalazimo u odnosu ozbiljnu evropsku ekipu", rekao je Đukić novinarima na aerodromu "Nikola Tesla"

"Tošić ima mali bol u listu, pa ćemo u ova dva dana da se opredelimo da li će igrati ili sedeti na klupi. Everton je dobio nezgodan udarac, koji je u tom trenutku boleo, ali on se brzo oporavio i u utorak trenirao bez problema".

S obzirom na to da se žuti kartoni ne "brišu" posle grupne faze, pred meč u Kijevu se na karton od suspenzije nalaze Tavamba, Ožegović, Everton i levi bek Miletić.

"Nećemo puno gledati na to. Igraćemo u najboljem mogućem sastavu, jer je za nas bitna i dobra slika i takmičarski aspekt", jasan je Đukić.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
iz Kijeva moji, znas ti dobro koji...

24301387_10155230194576647_1358062926574224336_n.jpg


24862401_10155230194421647_9059583449118323559_n.jpg


24775240_10155230305441647_3215260870933046204_n.jpg


24991151_10155230305571647_5309541374935169490_n.jpg


24312543_10155230305681647_5918811604705940181_n.jpg
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.399
Локација
Македонија
Zoran "Bambi" Tošić nije trenirao u sredu uveče u terminu utakmice, što znači i da sasvim izvesno neće početi meč.
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Lično sam za to da se "očiste" kartoni i "sačuvaju" igrači za domaće prvenstvo. Nakon dozvoljenog "izlaska" posle JB-a, bila bi po mom misljenju greska pa cak i da se plasiramo kao prvi.

Mnogo su nam vaznije naredne dve utakmice u prvenstvu
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.018
Reaction score
3.172
Локација
GG 1978
Kako je ovo dobro.
Decembar evropska utakmica Partizana a mi je čekamo rasterećeno kao da igramo prijateljsku utakmicu.
Medjutim sutrašnja utakmica je borba za bolji koeficient,koji nam narednih godina može doneti lakšeg protivnika na žrebu.
Kruševac u nedelju neće biti lak ali kad bi Partizanovci okupirali Kruševac dobili bi mi to puno lakše.
Suma ima kvalitet siguran sam u to ali ima pored kondicionog već sad i psihološki problem. Kijev je idealan za njega da pokaže da zna fudbala i da može pomoći u završnici polusezone.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Kaze Pantic u ovom Vesniku iz Kijeva, kaze za to sto cemo docekali prolece u Evropi, "to ce biti pre neko zimovanje u Evropi nego PROLECOVANJE:D

koja glava ! :D
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.195
Pa kad ne veruje kolegi LazarP-u da ćemo da doguramo do četvrtfinala....ja verujem. :)
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Neka mi neko objasni kako se obracunava to molio bih.
Prema trenutnom stanju koeficienta, mi imamo za ovu sezonu 6 bodova, isto kao i 2015/2016, al tad smo imali 7 pobeda u evropi i 1 neresen, za sada imamo skor 4 pobede i 5 neresenih, na koji se nacin to obracunava?
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.298
Reaction score
3.861
Локација
Kobasicarija "Venac".
mocart pise da su atletiko I borusija nepovlasteni za prolece u le:confused. ako je tako, nama je zaista potpuno svejedno kako cemo zavrsiti posle sutrasnje tekme. a sto se tice koeficijenta, mislim da je ovde bilo reci o tome, I da smo vec proglasili da cemo biti nosioci za sledece letnje kvalifikacije. gresim li?

ocekujem nasu dobru partiju u kijevu. rezultat necu prognozirati.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top