Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Valjda se i sad u zimskom prelaznom roku pravi neki tim za leto. Ako prodjemo Viktoriju super, ako ne bar smo doveli neke igrace koji ce bit spremni za letnje kvalifikacije, i necemo morati ceo tim da menjamo, to je neki sistem... E sad na kakav sistem ovi nasi misle to je drugo..
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Ma ne, nisi skapirao. Mi u julu kažemo da se na zimu pravi tim, da bi imali vremena da se uigraju za Evropu. A u januaru kažemo da na leto pravimo tim zato što je bolja ponuda na tržištu ili štaveć...ima doduše nekih odstupanja, kao na primer prošlog leta, kada smo sačuvali šampionski tim (pošto smo se zajebali, pa osvojili titulu). E sad jebiga, pošto smo letos sačuvali taj tim, a nije realno da čuvamo sve te sačuvane igrače čak do leta, najbolje da ih poteramo sada, pa da na leto pravimo tim...taman će biti jače tržište.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Za mene je angazovanje Urosevica veliko iznenadjenje, ja sam ga gledao 5-6 puta i stvarno ne znam sta su videli u njemu. Ali, voleo bi da me demantuju.

Ako bi ostao Everton nema potrebe za dovodjenjem zadnjeg veznog, jer ce se oporaviti i Kosovic, koji moze dobro da odigra. Zdjelaru se ne dolazi ocigledno, Petrovic bi i dosao, ali pitanje je koliko nam je potreban, ne moze da igra Evropu, a i nedopustivo je spor igrac. Sa druge strane koristan je prilikom suteva i u igri glavom, ali vec duze vreme nema kontinuitet i minutazu.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Da nije Mileve zaboravio bih koje su sve "veličine" igrale za naš klub:D
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Pantic o Evertonu:

Trebao je da dođe na pripreme, danas je imao let iz Brazila u Beograd, nije ušao u avion, tako da je to manje više poruka da on hoće da ide.

Izgleda da je gotovo...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.808
Локација
Храм фудбала
Mogao bi Pantic da ga popusi.
Ok, nije lik usao u avion, sta ako je imao debeo razlog za to?
Pljuvati Evija nakon svega sto je na terenu uradio za klub bio bi najveci debilizam na svijetu, bez obzira sta ce se sve izdesavati do juna.
Uostalom ugovorom je vezan za klub, ako je prekrsio neki dogovor kazni ga novcano, a ne laj preko yt, i ne pokusavaj od njega napraviti novog Leonarda.

I za sada pohvale Djuki i Ivici za ciscenjem u igrackom kadru, valjda ce se ukazati vise mjesta za talentovane klince. Samo da se Ivica ponovo ne zaigra FM, pa opet da nam navuce skarta.
 
Последња измена:

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Ali kako pantić tumači poruke, koji je on kurac sad i Seer ?

OgyA1wm.jpg

Inače kada je Leo nije došao na pripreme, tada je bilo kako, nema aviona, propustio let itd. Koje govno od osobe... :puke
Everton je veci Partizanovac od svakog smrada u upravi!!!
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Pantić nema nikakve veze sa sportskim sektorom! Ne znam zašto mu se dozvoljava da išta priča i tumači oko igraca!? Kreteni!
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Jos samo da se neko nadje pametan da opljune po Evertonu... pa da sekiramo :)

Inace ode i Marjanovic... znaci pojacanja iz Radnickog iz 2016 nista nisu uradila i otisla mirno...
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.916
Локација
Tu, odmah iza tebe
Everton moze da se pokenja po sred terena, moze da odbija da potpise novi ugovor i opet ce biti legenda. U upravi ce i dalje biti govna.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
681
Reaction score
4.481
Локација
Kosovska Mitrovica
Meni je Pantic sinonim za bota. Niko njemu ne osporava da voli partizan, ali kako taj lik brani neke likove u klubu, ja nemam reci. Sto se Evija tice. Everton je sebe odplatio odavno. Vise daje na jednoj utakmici, nego neki na pet. Zao mi je sto ide (ako ode) Ali mi je i drago da ce naplatiti svoj radi, znoj i trud. Zasluzio je tako nesto. On je celo ovo vreme, svoj posao odradio profesionalno i na nivou. Tako da.. Svako ko bilo sta negativno kaze za nejga, treba da ga bude sramota.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.277
Reaction score
18.360
Локација
Kej Republika
Jel Ivica doveo ove junose sto nas sad napustaju i prastaju dugove? Kako rece tu sa da ojacaju knkurenciju, rotaciju na 3 fronta. Kad ono...nula.
Sad ce nova tura SL polovnjaka, da se popune upraznjena mesta.

Kapiram da je i sns clanska karta pozeljna pa da se zaduzi oprema i platica u FK.


Everton nije seo u avion, pljuc.
Tawa ima prevelikog vrsnjaka za prvi tim, nabija komplekse, pljuc.

Ode Evi za 100k, ode Tawa za 1,5M. Realni grobari srecni. A vi semenkari tisina.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top