Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.885
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
@ TaraNdrel

Jesu li Đukić i Iliev na pobedničkom putu? Mislim na put čija je odredište Partizanu dupla kruna i četvrtfinale Lige Evrope?
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.926
Reaction score
26.722
Izgovori za prodaju igraca, su preslikana slika politickih progona i javnih napada.
Prvo ide kako je kasnio na avion, pa nece da se dogovori, u stvari hoce, ali menadzer...a tek zena, pa ona je posebna prica.
Dalje, trener priprema ekipu za jednu utakmicu u polusezoni, kada se ta utakmica odigra, to je to, vise ne igramo do leta. Sta niste znali za to?! Gde vi zivite?! Kakav derbi, kakvo prvenstvo, kup, kurci, palci...
A onda pripremis navijace, preko ovih prodanih dusa koji satro vole Partizan, kako je taj igrac nedostojan kluba, o plati da ne pricamo, a zamislite, profesionalan igrac u profesionalnom klubu ima platu u iznosu o kome su se dogovorili upravo taj igrac i taj klub!!! Pa gde bre to ima?! Svetska ekonomska kriza, a mi tu treba da se rasipamo parama!
I na kraju, kao slag na tortu, uprava, SD i trener ce reci kako nam on u stvari i ne treba, i kako imamo igraca na toj poziciji, a ako se neko i tada bude bunio, pa tu je pantara i Partizanov Vesnik! Tu ce vama koji navijate za Partizan da objasni kako vi u stvari mrzite Partizan, kako ste nezadovoljni svojim zivotom, i kako ste samo ljubomorni i zlobni i zelite svo zlo ovoga sveta Partizanu.
Da ne pominjemo "sistem" koji trener forsira, i u kojem nema mesta za efikasne, borbene, prebrze i sa besprekornom fizickom spremom, a ponajmanje za one koji navijaju za Partizan.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Iliev je apsolutno u pravu kad kaze da se za implementaciju sistema koji podrazumeva pas igru Tavamba, a pogotovo Everton ne uklapaju. I siguran sam da je tu informaciju dobio od Djukica, jer mislim da on to ne cak i ne zna.
Jer on je Evertona i doveo za takav sistem (kod Tomica). Sta se sada promenilo ?
Sto se tice Evertona kao igraca i njegovog odnosa prema klubu, dubok naklon!! :respect
Medjutim, da sam ja na mestu trenera, ja bih uz Zdjelara, Racu i Radina rekao da Everton moze da ide.
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Pocelo pljuvanje po Evertonu, prvo od strane spoCkog sektora a uskoro ce i od ovih realnih...
Beskicmenjaci...
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Zasto se Tawamba ne uklapa u pas igru? Verovatno najbolji tehnicar i asistent na poziciji spica dugi niz godina unazad.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Ko je pljuvao po Evertonu ?
Tawamba ima odlicnu tehinku i sasvim koretkan pas.
Kada ga posmatras izolovano od tima, sve je ok. Medjutim, pozicijia napadaca u takvom sistemu trazi sasvim drugaciji profil igraca, tj igraca koji ima koji ima dubinu i svojom kretnjom predstavlja konstantnu napast i protivnickoj odbarni ne dozvoljava da igra visoko. Kada protivnicka odbrana igra visoko, na taj nacin se teziste igre pomera na nas deo terena.
Kada se opet izolovano pogleda, Tavamba i Everton su imali najbolji ucinak, a istovremno i bili kamen sopticanja za implementaciju drugacijeg fudbala.
Drugim recima, igrali smo prilicno bez balansa i kompatiblinosti. I nadasve, ruzno!
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.174
Reaction score
18.427
Локација
U Kinšasi
Da, ovi najbolji se ne uklapaju u sistem, tako da cemo da ih zavaljamo i oteramo. Djuka pravi sistem u koji se trenutno uklapa 2 igraca od 25. Tako da je sve ovo sto uprava i SD rade potpuno logicno - prodati i oterati sve koji se ne uklapaju, odreci se titule jer je nerealno juriti je u potpunom remontu na zimskoj pauzi.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Za Tawambu cemo sledece godine dobiti kilu krompira ali samo ako mu mi platimo avion kartu do te destinacije. Pored toga, on definitivno nikada vise nece ponoviti sezonu kao ovu jer toliko srece imati da od 10 golova sutiras loptu (ili te pogodi) toliko traljavo i ipak lopta nekako da udje u gol je neverovatno. Od svih njegovih golova je on postigao mozda svega 5 bas tako kako je i zamislio da sutira. Da ne pricam o tome koliko je sansi propustio sa peterca... Skuletic je mala beba za njega. Tako da, on moze slobodno da ide. Hvala mu.


Inace, doce onaj a otice ovaj...kao i uvek...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Za Tawambu mi i nije krivo, jer sam i tokom sezone pisao da koliko god nam znači na terenu, toliko nam i odmaže. Prosto nema ga ondje gdje bi trebao biti jedan napadač.
Ali za Evija nikako ne mogu da se složim, nema te formacije i te taktike u kojoj jedan Everton ne bi mogao igrati. Čovjeka stavite u paru sa Jevtovićem koji ne zna kud goni, i onda je ovaj kriv što nema eto tu pas igru. Dajte mu parnjaka koji će znati sa loptom pa nek on odrađuje taj dio posla, a Evi brat je tu da zatvori sve na sredini. Kao što je to radio i do sada.
Džabe će nam biti i da uparimo dva savršena pas igrača, ako će ih protivnici prolaziti kao da ih nema.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Ne znam koliki procenat navijaca prati fudbal uopste.
Uglavnom savetujem da se isprati kako igra City, jer smatram da je to najbolji fudbal do sada vidjen. Takva kompatibilnost, selekcija, hemija, tim, pakao!
P.s. Nemaju Evertona :)
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.740
Reaction score
11.333
Локација
.

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ti Mijatovicu od 100 postova ne mozes nijedan da ubodes da ima smisla, pa si i dalje tu.

Da,.. zato pola foruma deli moje misljenje oko Tawambe ;)

Ne budi blesav, ne pravi se ako nisi. Uzmi fino youtube i gledaj golove Tawambe i tehniku suta. Ako ni tada nista ne primecujes onda se izvinjavam, nisi ti kriv ako ti je vrhunac bio da igras Fifu 96.
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Everton je nas najbolji igrac i na kraju sezone zasluzuje da bude i proglasen za takvog (i ako nece odigrati drugi deo sezone).

Da ima mane - ima. Letos sam pisao nakon razgovora sa jednim nasim bivsim trenerom da je "divlji igrac", tj. da u taktickom smislu ima dosta nedostataka i da mu je kretnja losa.

Tako 'divljeg' ga ne bih menjao za sve takticare Jevtovica, Radovica, Marjanovica i Kosovica zajedno, ali i razumem i taj stav ljudi iz 'struke'. Nazlost kad bi Everton imao i taj element igre, on ne bi igrao u Partizanu negu u nekoj od top 5 liga.

U teoriji to sve zvuci OK, ali Ivica ce morati da "put his money where his mouth is" i dovede igraca koji je bolji od Evertona u taktickom smilsu, ali u isto vreme ima bar i 80-90% Evertonove borbenosti i ostalih kvaliteta - to uopste nije lak posao.

Nesto slicno i mislim u vezi Tavambe. Sve sto pricaju ima smisla u teoriji i mozda bi mnogo lakse prihvatio da smo u Holandiji, Spaniji, Francuskoj....ali ovo je Srbija i nas fudbal i nisam siguran koliko moze da se implementira sve to na nasem podneblju.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.247
Reaction score
2.899
Uspesan prelazni rok smatracu samo ukoliko se dovedu proverena pojacanja,(tipa kao sto ovi cigani dovode Ben-a) ..sve ostale jsl polufudbalere i neka nepoznata imena ,za mene licno ,su slabljenje ekipe..posebno sad kad je everton u odlasku...
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Aha..znaci Everton i Tavamba se ne uklapaju u koncepciju. Koncepcija nam je valjda tika-tako samo sto to nismo znali. Mozete da vidite i taj plavi gradski Mancester, ozbiljna ekipa, pogledajte samo kako igraju dobro i bez Tavambe i Everton. Ma milina za gledati.
Sigurno ima u jsl jos dobrih pojacanja iz Radnickog ili Macve, oni su pravi predstavnici totalnog fudbala. Da kupimo nekih 700kg domacih igraca, pazarimo jos nekog od 1.6mil.sacekamo da prodje pripreme, uparimo ga sa slovackim globtroterom koji ce do tada da udje u formu i OPA OPA!
Nece vise neznalice da nam kvare sistem a misevi kolo da vode i vredjaju upravu.

Za kraj, srecni nam praznici, moji glodari.
P.s. hvala dobrom gospodu Bogu na vucicu i njegovoj lavovskoj borbi. I on ima sistem.:banghead
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Kvalitetni treneri prilagodjavaju koncepciju tima igracima koje imaju. Pa mi da bi igrali tu usranu tika taku treba da izmenimo bukvalno ceo tim, najmanji problem su tu Everton i Tawamba.
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Pa normalno da se ne uklapaju u nas sistem, jer mi nemamo sistem. Samim tim se niko i ne uklapa u sistem i svi su na prodaju. Tautologija.

Vjerovatno se i Stojkovic ne uklapa, ima previse dobre reflekse za nasu ligu.

Prodaj sve, daj JSL balvane koji nisu “divlji” kao Everton pa da drmamo Evropom, jer nam ionako nije u interesu da svake godine budemo prvaci.
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.397
Reaction score
10.427
Локација
okupirana Srbija
@markoni

Slažem se, osim što si trebao boldovati ''kvalitetni''.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top