Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Ja ne priznajem kolektivnu krivicu. Krivica, kao i zasluga je individualni čin. I zato je pogubno za srpski narod to traženje vođe i identifikovanje sa istim. Kada to uradiš, identifikuješ se sa vođom, sa njegovim/njenim eventualnim zaslugama, onda moraš i sa gresima i krivicom.

Istorija kojoj su nas učili i dalje uče decu u školama je mitološka delimično, a delimično zasnovana na falsifikatima. Konkretno, slučaj Drage Mašin, na primer.

Ja sam Srpkinja i ponosna sam na to. I ponosna sam na Jefimiju, i Nemanjiće i kneza Mihaila, Petra I, i mislim da Aleksandra I treba i kritikovati i pohvaliti za neke stvari, kao i Dražu Mihajlovića i partizanske generale.... i smatram da je Milošević jedno od najvećih zala koje je ovaj narod svojevoljno izabrao, i odmah za njim je Vučić, jer da nije bilo Miloševića, ne bi bilo 25 godina kasnije ni Vučića...

I naravno da ne treba prihvatiti kolektivnu krivicu, ali moramo prihvatiti kolektivnu odgovornost, kao narod i za Miloševića i za Vučića. Jer oni su NAŠ izbor. Njih nisu sledili ni Nemci ni Francuzi ni Amerikanci nego SRBI. U istoriji će ostati zapisano da su oni legitimni predstavnici DRŽAVE SRBIJE.

Da, jesu nametnuti kao neki izbori. Ali nametnut je bio, u ono vreme i Stefan Nemanja, pa i Stefan Prvovenčani...

Odoh baš daleko ... izvinjavam se...
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Mene zanima, da je ovo recimo rekao DV, da li biste rekli da je tačno? Ili da je rekao neki anonimus? Ili bilo ko osim Koče Popovića?

Samo mi recite šta je u ovom citiranom netačno, ako uzmemo u obzir da su "najveći Srbi" u poslednjih 30+ godina bili Milošević, Šešelj, Drašković i Vučić?


potpuno nebitno da li je tacno a jeste...pa u gomili protivnika, neistomisljenika, losih ljudi nadjem da kazu nesto dobro...ja sam morao malo da se ukljucim da napravim kontrast jer me ozbiljno nervira u poslednje vreme sto se otislo u krajnost zbog cigana i psiha pa se u ovom veku loze ljudi na neku ulepsanu proslost.


Kaiserovski lepo rekao

u pravu je i Gobar do groba, liberali jesu bili pametni, mozda su imali dobre ideje ali prosto ono sto su zamerali ovde nisu Hrvatima, najgenocidnijem narodu...cak su i podrzavali neke njihove ideje i ljude, a kod njih retko ko da ne radi za njihovu stvar....a tacno je da su posle te ciste pocetkom 70ih dosli nesposobni ljudi...i Koca kaze s kakvim se ljudima Tito okruzivao tada...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Tema je Partizan i Mediji, a ne jebena politika!
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.123
Reaction score
4.570
Локација
hiperboreja
Ja ne priznajem kolektivnu krivicu. Krivica, kao i zasluga je individualni čin. I zato je pogubno za srpski narod to traženje vođe i identifikovanje sa istim. Kada to uradiš, identifikuješ se sa vođom, sa njegovim/njenim eventualnim zaslugama, onda moraš i sa gresima i krivicom.

Istorija kojoj su nas učili i dalje uče decu u školama je mitološka delimično, a delimično zasnovana na falsifikatima. Konkretno, slučaj Drage Mašin, na primer.

Ja sam Srpkinja i ponosna sam na to. I ponosna sam na Jefimiju, i Nemanjiće i kneza Mihaila, Petra I, i mislim da Aleksandra I treba i kritikovati i pohvaliti za neke stvari, kao i Dražu Mihajlovića i partizanske generale.... i smatram da je Milošević jedno od najvećih zala koje je ovaj narod svojevoljno izabrao, i odmah za njim je Vučić, jer da nije bilo Miloševića, ne bi bilo 25 godina kasnije ni Vučića...

I naravno da ne treba prihvatiti kolektivnu krivicu, ali moramo prihvatiti kolektivnu odgovornost, kao narod i za Miloševića i za Vučića. Jer oni su NAŠ izbor. Njih nisu sledili ni Nemci ni Francuzi ni Amerikanci nego SRBI. U istoriji će ostati zapisano da su oni legitimni predstavnici DRŽAVE SRBIJE.

Da, jesu nametnuti kao neki izbori. Ali nametnut je bio, u ono vreme i Stefan Nemanja, pa i Stefan Prvovenčani...

Odoh baš daleko ... izvinjavam se...

Na sta konkretno mislis kada spominjes Dragu Masin?

Srbiji ce krenuti na bolje kad njeni gradjani prestanu da krive zapad ili Rusiju za sve lose sto se desava u zemlji i prihvate individualnu odgovornost za stanje u drzavi
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
pogrešna tema
 
Последња измена:
Учлањен(а)
24.03.2017
Порука
13
Reaction score
152
27752400_10155412377686647_8031701394583984118_n.jpg
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Onda kada je GOVNA nazovem fašistima, meni realni grobari iz okruženja kažu koji ti je kurac svi smo mi Srbi. Jesmo kurac, ja isti kao ova govna nisam. Jer da sam isti sigurno ne bih navijao za Partizan, nego za kurvu, cigansku filijalu Radnički ili bih pratio Vojvodinu...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.020
Aha, znaci samo ovi Kimijevi Grobari su pobratimi sa navijacima CSKA, a ovi sa zvanicnog juga nisu. Cccc, covek se uci dok je ziv...:D
Poceli i "mediji" da brane namestenike sa juga, samo jos ne znam kako ove Kimijeve povezase sa pucistima?! Pucisti oglasite se, da budemo u toku :D
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
srpski telegraf, jedno of najodvratnijih koriscenja prefiksa ''srpski'', mrtva trka as srpskom naprednom strankom
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
Ma ja ne kontam kako je neko dozvolio sebi da plati 20-30 dinara za te novine.

A i lepo pise, Grobari SA KARTAMA hteli da udju.
Kakva diskriminacija...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Sad ce jos ispasti da su Grobari kupili onih 15000 sto palamude.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Još kad bi fajel bio bez virusa....
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.789
Reaction score
2.533
Локација
CyberSpace
ja skinuo, nema virusa u .pdf-u
kliknite na plavo 'Download', ono sa slikom oblaka, ono drugo je reklamno i otvara neki pop-up.. pretpostavljam, pošto meni adblocker extenzija blokira takve stranice pa samo trepne i ne otvori se ništa
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
ali kakav je napredno ciganski pamflet onaj propali zurnal, to je za pricu... ni p od Partizana na portalu, a pisu o Dragani Pesic kako je podrzala psihopatu I Ognjenu Cancarevicu... uz to mrkela I pesic. I dobro je sto su propali
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Hvala ti sto nam ovako postavljas intervjue koji treba da ostanu za istoriju. Moze da se skine, samo treba biti uporan i ostaviti da antivirus odradi svoje.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
nema na cemu, ja ne propustam nista vezano za Partizan, ako ima problem za skinuti recite gde da stavim, ne znam bas... I da, ako nesto
propustim slobodno recite, stavicu
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.559
Reaction score
3.325
Na pitanje ljudi da li ce se vratiti u Partizan, kaze da tim ljudima odgovara: zavisi za koga cete glasati.

Pa evo, da se jos jednom nacestitam majkama realnih, objektivnih sns- grobara, u usta ih jebala prva usta smrdije. Hrk pu!

Ma pusti Partizan, treba nam hleb? Aha, nek vas onda hrani onaj degenerik mitovima i legendama, i uzimajte plate od 250 evra u jebenim "stranim investicijama", pa s tim novcem nabavite jednu osminu kvadrata u Beogradu na vodi.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.172
Reaction score
2.370
Posle procitanog intervjua u NIN-u, jos jednom bih porucio Pekovicu - kurca se napusi, krme nezahvalno! I Predraze Sasa, takodje.
 
Top