Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Jel moze na stadionu da se uzme karta na sliku licne karte na telefonu? Ne razumem zasto ne bi moglo, svakako na ulazu proveravaju da li se poklapa licna sa kartom za tekmu..
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
U ticketline-u pustaju da se kupi karta sa tudjom licnom. Ne znam da li isto dopustaju na stadionu.

Sto se tice tvrdnje da je isti princip - naravno da nije. Prosli put si mogao da samo dostavis necije ime i prodali bi ti kartu. Onda je na toj osobi da donese licnu sa sobom na dan utakmice.

Ovo sad je deset puta teze i jednostavno nije bilo razloga da zaostravaju koncept.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Poenta je što idioti non stop menjaju. Pisao sam pre neki dan da je meni burazer uzeo kartu tako što im je saopštio moje ime, ništa nije pokazivao, nikakve slike, nikakve skenove lične karte, ništa...ta karta je bila za Istok N. Posle je bila priča da ljudima nisu dozvoljavali da kupe po više ni sa skenovima, sad opet ide priča da može po više karata da se kupi.
Po meni je to najveća idiotarija od svega...kreneš da kupiš kartu, a ne znaš da li ćeš to moći da uradiš, jer nemaš pojma koje pravilo važi tog dana.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ne znam za vas al ja godinama sanjam momenat kad ce se citav stadion zagrliti i krenuti da pjeva "gdje god ti da igras tu su tvoji grobari"
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
I ,jel neko na kraju kupio kartu za klince ?

Da li moram njega da vodim , koji dokument da im spremim ,nije mi jasno ?
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.256
Reaction score
18.178
Локација
Kej Republika
Kad prođemo Čehe, za osminu finala će tražiti urino kulturu i bris iz grla za kartu.

Na ulazima će se skenirati zubi.

Napravise naučnu fantastiku od kuipovine karata.
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Jebemo čehe, 2-0 za nas ! Šteta što Armin Đerlek nije registrovan, bio bi novi idol pravih Grobara.

-Platiti nekome da uzme Antonova
-Svetozaru povećati ugovor
-Početi bez Tavambe
-Dajmo šansu Djoletu
-Uroseviću samo centriraj


Izvinite zbog latinice pišem sa kompa oca alena omića


Ako ne sad, KAD?

* Sve bih dao samo da Moreiru vidim u ovom dvomeču!
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Sa kompa Alena Omica, ili Armina Djerleka?
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.242
Reaction score
2.880
Pa jel mogu ja na dan utakmice da kupim 5 ulaznica?

Tj,nas 5 dolazimo i svako pojedinacno da kupi na dan utakmice?
 
Последња измена од уредника:

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Jebemo čehe, 2-0 za nas ! Šteta što Armin Đerlek nije registrovan, bio bi novi idol pravih Grobara.

-Platiti nekome da uzme Antonova
-Svetozaru povećati ugovor
-Početi bez Tavambe
-Dajmo šansu Djoletu
-Uroseviću samo centriraj


Izvinite zbog latinice pišem sa kompa oca alena omića


Ako ne sad, KAD?

* Sve bih dao samo da Moreiru vidim u ovom dvomeču!

Rodjeni ti se cuvaj za derbi i nema zime! :D
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
On voli cehinje i cesko pivo, osecam da bi bio maler po nas :D
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Опасно се приближило, ови дани што претходе четвртку као да и не постоје. Све се некако скратило и испразнило, остало само оно што би Десанка рекла - слатка стрепња, чекање и стра'.
Вероватно нико не зна колико заиста можемо, али сигурно ником не треба објашњавати шта свакако морамо.
Нико не може бити сигуран хоћемо ли на послетку успети, али не сме бити тога ко сме сумњати да ћемо дати све да успемо.
У четвртак је велика представа и не треба пропустити прилику.
Ко не дође, лако може оставити један део сопственог живота празним и може му се десити да га, када све већ буде историја, деца питају, не како је било, већ зашто њега није било?
Они што истрче на терен су главни глумци у надам се, великој Партизановој представи.
Свако од нас ко дође, имаће своју епизоду, али како каже велики Божо Копривица, епизодне улоге играју велики глумци, иначе представа се распе.
Зато, у четвртак вече, морамо бити велики на трибинама Хумске. Велики у сваком погледу.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.419
Reaction score
11.806
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
...Нико не може бити сигуран хоћемо ли на послетку успети...

Oh, veličanstvena će biti pobeda nad Viktorijom iz grada piva, tako značajna da će nam na dresovima, umesto znaka firme oko koje se još nije postigao politički konsenzus o veličini mita koji bi realizovao još jednu privatizaciju naših novčanika, osvanuti znak firme koji sadrži crvenu petokraku iznad imena Heineken, u savršenom skladu sa crvenom petokrakom u srcu grba Partizana.

Drugačije ne može da bude.

Jednom će i Brisel da gori, jer nam je fudbal dužan.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top