Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Špaca

  1. Špaca

    KK Partizan - uprava i marketing

    I Kecman brate, Kecman. Ovako je i onomad počelo. Sledeća faza je da nam se objašnjava zašto nije dobro za klub da ŽOC ostane, a valjda misle da će sve da se završi sa Žejko bon vojaž kao onda sa Generalom. Nadam se da smo se mi ostali opametili i da ni po koju cenu nećemo dopustiti da nam ova...
  2. Špaca

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Za početak, da se potsetimo da je General odveo Željka na prvi F4 iako su skoro bili vršnjaci, a ostalo je istorija. A citirano nije argument da neko kritikuje ŽOC-a, već samo iznosi svoje viđenje prikaza zatvaranja utakmice. Pritom ne mislim lično da je citirani član u pravu i da bi u datim...
  3. Špaca

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Oplenac, gde opet iskopa da neko kritikuje Željka?
  4. Špaca

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Zar je moguće da niko ne pominje suđenje koje je bilo po menni jedan od glavnih uzroka poraza večeras+nekoliko naših gluposti. Što se tiče Lesora toliko nas je zadužio prošle sezone da ovo ponašanje večeras može da mu se podvuče samo kao prva lična greška. Onom pirejskonm govnu Slukasu želim...
  5. Špaca

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Da li je realno da se vi nervirate što su nas razmontirale ove pičke turske, kada su nas pre samo nedelju dana ponizili smradovi iz predgrađa. Ovaj poraz mi je mala maca u odnosu na prošli od ciganske stoke koji još nisam preboleo. Što se mene tiče nisam ni imao preterane želje za EL. Samo jedno...
  6. Špaca

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ovu bruku samo EL titula može da spere. Da nas ponizi 15. tim EL, da škart iz Bajerna i Virtusa deluju kao NBA lideri, dete od 18 godina ponizi našeg kapitena, a grčki pacov deluje kao da je Fil Džekson lično. Ovo ni Kusturica ne bi smislio. Kao da sam gledao pozorište apsurda.
  7. Špaca

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ovako uniziti ime i grb drugi put za 72 h. Nemam reči. Vaš bonus za kurcobolju ste debelo istrošili. Nadam se samo da su PJ i Smajli dobro. Ovaj poraz s obzirom da je prvo mesto u ABA ranije ispušteno nema toliko rezultatski koliko ima moralni značaj. Nadam se da nikada više nećemo doživeti...
  8. Špaca

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    @Jokic Pakao Puonira je upravo i nastao na vršenju pritiska i zviždanju od prvog do poslednjeg napada protivnika. A kada mi napadamo onda ili odgovarajuća pesma ili odgovarajuću pokliči. A nakon utakmice obaveznih pola sata cele hale navijanja sa igračima kada pobedimo ili pesma podrške kada...
  9. Špaca

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ovo nam se javljaju fleš bekovi iz 2015, doduše sada sa supritnim predznakom. Tada se četverac sa kormilarom (Rubljev, Kecman, Sonja i NikolaG) ubio da dokaže kako proterivanjem Generala Partizan ne gubi svoj identitet i da je Partizan postojao i pre Duletove ere, koji je uzgred budi rečeno jako...
  10. Špaca

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ja sam tvrdoglava mazga i verovatno laik, ali nema tih ponovljenih snimaka koji će me ubediti da je ono kontakt za prekršaj. I u tom konteksku gledam reakcije njih dvojice kada je ovaj izvodio bacanja. Druga je priča zašto je uopšte došao u situaciju da uhvati loptu. Isto se i posle 13 godina...
  11. Špaca

    KK Partizan - uprava i marketing

    Nema ovo mnogo veze ni sa pošumljenim ni sa smradom grbovićem. Ovo je nastavak frontalnog udara pičkoustog ološa i ćoravog gmizavca. Nešto slično modelu napada na VK Partizan i korišćenja SC Banjica. Zanima me šta će posle korišćenja arene sledeče doći na red.Na nama je da se odbranimo kako...
  12. Špaca

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Jebi ga klasična grobarska priča. Nudili se, molili nas a mi: neka hvala drugi put. Lepše nam je da na F4 odemo težim, zaobilaznim putem. I pored svih naših gluposti i pomračenja uma u pojedinim trenutcina ipak mi je utisak da su sudije rešile meč. Ali kada drknu stoku dva puta u četiri dana...
  13. Špaca

    KK Partizan - uprava i marketing

    Kada sam ja uzimao sezonsku par klinaca je čekalo na blagajni da preuzmu sezonske za svoje navijačke grupe. Koliko sam mogao da vidim iz daleka, plaćali su a i pokazivali prošlogodišnje sezonske i l.k. za sve iz grupe za koje su trebovali sezonske. Tako da mislim da su i ove karte ušle u statistiku.
  14. Špaca

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Meni se automatski obnovila pretplata i skinuli mi novac sa računa kada mi je isteklo godinu dana od prethodne. I mislim da tako funkcioniše dok ne otkažeš pretplatu. Koliko se sećam moraš da je otkažeš najmanje mesec dana pre isteka.
  15. Špaca

    KK Partizan - uprava i marketing

    Verovatno za F&F sektor za sad ne daju prebacivanje jer je on najviše osakaćen prenumeracijom jer su ga skratili i po levom i po desnom boku koji su postali standard 2 i praktično prepolovili broj sedišta u odnosu na prošlu sezonu. Ali mislim da će na kraju ipak da dopuste prebacivanje jer će...
Top