Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Војвода Путник

  1. Војвода Путник

    FK Partizan 2023/24

    Stvatrno, koje igrače Duljaj plaća. i mene zanima, ako znaš?
  2. Војвода Путник

    Партизан 3:1, Железничар, играч утакмице

    Можете гласати.
  3. Војвода Путник

    Радник Сурдулица 1:2 Партизан, играч утакмице

    Можете гласати.
  4. Војвода Путник

    Јавор 0:1 Партизан, играч утакмице

    Можете гласати.
  5. Војвода Путник

    Uprava i marketing

    pa bio sam do dedinja tamo ima mnogo svinja udba ne staje, oružana revolucija je jedino rešenje za sva zla koja su zaopsednula ovaj jadni, a potom i debilni narod! samo i to treba ko da finansira, i to treba ko da komanduje, al mi ljudi tih kapaciteta slabo da imamo.
  6. Војвода Путник

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Ivica Kralj ne zna ni srpski, možda je rekao nešto u stilu lika iz crtanog la linea, pa je Goh pomislio da to znaci nesto
  7. Војвода Путник

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Telegraf je čak i poželjan, koliko ja znam. Inače, kao i uvek, dosta ljudi ne zna, sajt Telegraf nije sajt Srpskog Telegrafa. Sajt smrdskog telegrafa se zove Republika. Čisto za one koji nisu znali.
  8. Војвода Путник

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Ivica Kralj pričao hhahahaha šta to znači, čovek ne može prosto proširenu da veže.
  9. Војвода Путник

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Ja se od Đerleka nikad neću oporaviti mada je manje od 50 nastupa imao. https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/miralem-sulejmani-u-srpskoj-ligi/472206
  10. Војвода Путник

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Fun fact: Vitas trenutno igra u timu sa Iniestom u Emiratima, kao jedan od stranih bonusa, a vodi ih ciganski Valter Zenga. P.S. Iniesta im igra špica.
  11. Војвода Путник

    Dule Vujošević

    Nepodoban je zato što ima kičmu, svi znamo da je ovo zemlja pičkica
  12. Војвода Путник

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Pa u smrdiji je pravilo da rušiš ustave svega mogućeg, ako si vlast, naravno. Ako si opoziciono nastrojen, to je narušavanje ustavnog poretka. Jer smo tako u mogućnosti.
  13. Војвода Путник

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Matori udbaši su čudo, i otac mu je udbaš bio naravno
  14. Војвода Путник

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    zato što to što piše na transfermarktu određuju ljudi poput tebe i mene
  15. Војвода Путник

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    kako smo sistematski uništeni od idiota
Top