Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Мали џин - најновије активности

  • Мали џин
    Мали џин reacted to batakpudla's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    И били непрви.
  • Мали џин
    Мали џин је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    A ofanzivno ubijamo :D Za defanzivu mu trebaju igrači pre tog pomoćnika. Ove sezone, Partizan u prvih 10-15 kola i Partizan posle kao...
  • Мали џин
    Мали џин reacted to Gabriel_Batistuta's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Polako čika Gorane, ne donosite zaključke prerano. Kad sam rekao odustaje se od borbe mislio sam na forumaše koji u startu odustaju od...
  • Мали џин
    Мали џин је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    I igrali nefudbal.
  • Мали џин
    Мали џин је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Ja i dalje ne mogu da verujem da postoje ljudi, navijači Partizana, koji mogu da imaju pozitivnu misao o upravi. Valjda smo svi saglasni...
  • Мали џин
    Moram reći da ne kapiram tu logiku amnestije sportskog sektora. Mislim gde se postavlja granica. Sad sto je vucic na vlasti ne treba ni...
  • Мали џин
    Мали џин reacted to Goran Tomić's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Слушај мали, за ово што си ми написао, дођи 27.4.2024. у 11 часова у Земунело, играју Телеоптик - ПКБ, бићу на трибини, старији човек...
  • Мали џин
    Мали џин reacted to batakpudla's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Један од најпичкастијих коментара икада написаних на овом форуму! Класичан комуњарски прилаз. Поглед на живот једног ухлеба, који никад...
  • Мали џин
    Мали џин reacted to Rade's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Prvo apel - bez debilizma. U nedostatku boljih reci. Mislim na ove prozivke iz sestog osnovne. Nisam delio poene, nesto sam obrisao...
  • Мали џин
    Мали џин је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Slažem se, zato i kažem da analize igre, odbrane, taktike... Nemaju poentu kad znamo da naše trenutno postojanje u ovoj državi služi...
  • Мали џин
    Мали џин reacted to serAlex's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ja mu najviše, skoro pa jedino, zameram to što je pristao da mu gmazura bude šef. Sve ostalo je nebitno.
  • Мали џин
    Мали џин је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Meni nije jasan stav "Ko kritikuje Duljaja taj podržava upravu". Ne verujem da postoji jedan čovek koji navija za Partizan a da ima...
  • Мали џин
    Мали џин reacted to batakpudla's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Честитке свима који су учествовали у овом пријатељском, скоро па хуманитарном дербију у чији је резултат највише обрадовао особе са...
  • Мали џин
    Мали џин reacted to Detelinarac90's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
  • Мали џин
    Мали џин reacted to Zlatiborpfc's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Koliko je smehotresno sve oko FK Partizan. Smehotresan pokušaj igranja evropskog takmičenja. Smehotresna odluka o bojkotu domaćih...
Top