Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Мали џин

  1. Мали џин

    FK Partizan 2023/24

    Iliev je tad pravio tim koji će da prođe grupnu fazu Lige Evrope
  2. Мали џин

    FK Partizan 2023/24

    Ne znam kad sam ja napisao da je saboter i lažni trener, molim da mi se ne inputira
  3. Мали џин

    FK Partizan 2023/24

    Ne znam jel negde u svetu postoji slučaj da trener skupi 4 kartona i da zbog toga ne može da vodi utakmicu. Stoji sve, jedva su dočekali da mu daju karton ali isto tako u utakmici pred derbi moraš da se iskontrolišeš ako znaš da imaš 3 žuta. Ne mislim da je namerno, više je to bilo nepromišljeno...
  4. Мали џин

    FK Partizan 2023/24

    Mora prvo da ga odmrznu pa da nauči šta treba da kaže, teško je to u njegovim godinama
  5. Мали џин

    FK Partizan 2023/24

    Odgledao sam ne znam koliko utakmica, ovakvo suđenje u životu video nisam. Da sudija kaže našem igraču "shut the fuck up" i daje žuti karton čoveku koju mu kaže "e alo umesto 9, odmerio si 12 metara". Kriterijum njima svira kontakt pogledom, nama ništa pa to nema nigde.
  6. Мали џин

    FK Partizan 2023/24

    Pa nama su stranci sve, najbolje da pucamo mesta za strance na bekove a da nam napred igraju poluproizvodi. Ovako napred totalna ofanziva a nazad šta uradimo. Koga umesto Zahida, Nathka, Saldanje pa i krilni igrači Kalulu, Severina... Mi bolje domaće nemamo
  7. Мали џин

    FK Partizan 2023/24

    Ne postoje kvalitetni bekovi na našem tržištu, to je deficitarna pozicija vec 20 godina u fudbalu.
  8. Мали џин

    KK Partizan - uprava i marketing

    Realna sopštenja = saopštenja za rEaLnE gRoBaRe
  9. Мали џин

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Ne bre, ima već tehnički pregled nego uvode ovo da "teraju" u ovlašćeni servis
  10. Мали џин

    FK Partizan 2023/24

    Počinjemo bez bonusa...
  11. Мали џин

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Saznalo se to posle, neki Miki Milenković koji se valjda potucao po tim nižim ligama
  12. Мали џин

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Paločević koji kaže da je Goh dobio šansu tek kad je on otišao iz kluba se uzimao kao relevantan sagovornik, pa nemojte da se zajebavamo :D
  13. Мали џин

    FK Partizan 2023/24

    Jel ozbiljnije nešto ili će biti spreman za ligu?
  14. Мали џин

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ne zaslužujemo, zato što ti komentari dolaze od ljudi koji misle da KK Partizan postoji od pre 2 godine.
  15. Мали џин

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Mislim da se igrači iz Norveške vode kao da dolaze iz EU al neka potvrdi neko upućeniji.
Top