Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од НулаТринаест

  1. НулаТринаест

    Uprava i marketing

    Ovi budi nadu u bolje sutra (ne znam da stavim onaj smajli što se upucava u glavu).
  2. НулаТринаест

    KK Partizan - uprava i marketing

    Skandiralo se to, Sale nemoj mnogo, tačno. A posle se nešto drugo skandiralo, jbg. Bio na utakmici, pamtim kao juče, plakalo mi se tad. Pa ako je tako prošao jedan Sale Đorđević, čemu onda ostali da se nadaju? Samo kažem.
  3. НулаТринаест

    FK Partizan 2023/24

    Joj kako bih mu usta sapunom oprao, pa neka je Grobar na kvadrat (a nije, iako ja verujem da on veruje da jeste). Nikad nisam bio ostrašćen, ali imam nešto malo razuma i oči u glavi, i istu dajem da od radikala i novoradikala veće štete za Srbiju nije bilo nikad. Plus ta njihova jadna potreba u...
  4. НулаТринаест

    KK Partizan - uprava i marketing

    Bes je izazvao najviše time što nije igrao kao Džordan dok je bio kod nas, rekao bih.
  5. НулаТринаест

    FK Partizan 2023/24

    Da se ne lažemo, svi smo mi postali navijači tako što nas je neko instruisao, da tako kažem, kad smo bili deca. Obično otac, starija braća, stričevi, ujaci. Koji te odvedu na tvoju prvu utakmicu, ili gledate na tv-u zajedno. Jok, išao sam sa četiri pet šest godina na stadion, ili gledao fudbal...
  6. НулаТринаест

    FK Partizan 2023/24

    Izvinjavam se, ubeđen sam da je bio x tamo. Potisnuo sam traumu izgleda, ulepšao je, klasičan odbrambeni mehanizam. P.S. Ne bi trebalo brisati nijedan post u kome se pominje droga.
  7. НулаТринаест

    FK Partizan 2023/24

    Da ne dubim raspravu je li Duljaj dobar trener ili nije, ja to ne znam, nisam fudbalski obrazovan. Mislim da nije, mislim da nije ni trener, što neko reče, ali ga volim pa sam subjektivan, i verovatno zbog toga nesposoban da odvojim Duljaja igrača od Duljaja negirača, tako da sam ambivalentan po...
  8. НулаТринаест

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Bilo bi lepo da i Tristanu dođe iz dupeta u glavu.
  9. НулаТринаест

    FK Partizan 2023/24

    Dobro, a je l' ima neko ko je otišao zadovoljan od nas, majku mu, pa da malo digne glas, ili ne daj bože zapne?! Mislim, ništa na tvoj račun, prosto se pitam. Do kurca sve.
  10. НулаТринаест

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Stvarno bi red bio, od njega sam očekivao najveći napredak ove sezone. Kad ono...
  11. НулаТринаест

    FK Partizan 2023/24

    Sve stoji, ali mi i dalje ne znamo šta se tačno desilo, i kako je to izašlo u javnost (u smislu da li je slučajno ili sa namerom).
  12. НулаТринаест

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Srceparajuće, zaista. Moguće da od suza, ganut ovakvim postom, ne vidim da pevaju Žvali. Ali ono, baš upadljiva tišina. Jedna od stvari. Ajde što ne vidim, nego i ne čujem. O genijalnoj ideji bojkota FK zaista ne bih. Kao i o tvojoj retardiranoj odbrani pretnji sa Juga običnim navijačima. Nemoj...
  13. НулаТринаест

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ne brani niko Dina Rađu, nego Partizan od svega što smrdi na sns sektu. Ali treba to razumeti. Ustaše nam štampaju udžbenike, jebem mu sve, i koliko još primera ustašluka (koristim jednu od omiljenih sektaških reči, inače bi je dekretom zabranio, pošto narod koji je od ustaša toliko i tako...
  14. НулаТринаест

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Bićeš brana istini?
  15. НулаТринаест

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Daj, Tristane, maltene si sam pobedio Barsu, pa posle video terena nisi. Toliko o šansi. A možda je i do tebe. Plus mi se kenja od priče o mladim igračima (puna ih Evroliga, kako da ne), a i o domaćim igračima. Od svih EL klubova, možda bi imao minutažu u Albi, eventualno Asvelu.
Top