Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

akiopaki - најновије активности

  • akiopaki
    akiopaki reacted to Zalosna Sova's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ja jos ne mogu da verujem da neki posle 10 godina i 15 trenera i dalje misle da je trener problem. Ukoliko osvoji 2 mesto Duljaj kolko...
  • akiopaki
    akiopaki reacted to Goran Tomić's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Срце ми се стегло кад сам видео Суму како предводи противнички тим кад се излазило на терен, а и није ми некако било природно да нас...
  • akiopaki
    akiopaki reacted to serAlex's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Oskar na doživotnoj robiji, preduslov svih uslova. A onda može klub da vodi ko god iskreno želi.
  • akiopaki
    akiopaki је одговорио(ла) у теми Uprava i marketing.
    Од свих "медија" у Србији, једино је Спортски Журнал исправно пренео да је спонзор заправо Гаспромњефт (или НИС), а не руски Гаспром...
  • akiopaki
    akiopaki reacted to tobacco's post in the thread Uprava i marketing with Like Like.
    Meni je jedna stvar neverovatna, da nasi navijaci ne mogu da shvate jednu stvar. Ne idemo mi Kukocu i Radji na noge (usput prvi je...
  • akiopaki
    akiopaki reacted to Oplenac's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Smenite govno sa Andricevog venca. Sve ostalo je sviranje kurcu.
  • akiopaki
    akiopaki reacted to Paja Čutura's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ne znam samo sta ste ocekivali... pa mi smo i pre onog derbija u decembru prosuli koliko ? 8 bodova ja mislim...nego ajde dobili smo ih...
  • akiopaki
    akiopaki је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Фудбалско првенство Србије најмање има везе са фудбалом. То је једино такмичење на свету где само један клуб има 4 пута већи буџет од...
  • akiopaki
    akiopaki reacted to mvp's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ložila se samo "grobarska" budala koja i glasa za ovu sns pošast ili gastarbajter koji nema pojma kakvo je stanje u državi. Ja se ložim...
  • akiopaki
    akiopaki reacted to Nisi's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Vidimo da sudije sada pokazuju na slusalice u sumnjivim situacijama kao da navodno pricaju sa VAR sudijama. Dobra ideja, da se smiri...
  • akiopaki
    akiopaki reacted to Vlad's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Komentarisati fudbal u ovom brlogu i močvari ....
  • akiopaki
    akiopaki reacted to Braindead's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    I da smo pobedili večeras, pokrali bi nas na nekoj drugoj utakmici, prosto je tako, moraju biti prvaci, dok je ove pošasti na vlasti...
  • akiopaki
    akiopaki reacted to Elric's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Preživeli smo derbi, i dalje smo prvi i to je trenutno najvažnije. Plašio sam se malo atmosfere koja se napravila pred derbi gde je...
  • akiopaki
    akiopaki reacted to Laki T.'s post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    ^^Kao što se pamti deseta Željkova EL? Ne da nismo bliže, nego smo verovatno i dalje od titule nego što smo to bili letos, kad su nam...
  • akiopaki
    akiopaki reacted to serAlex's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Da mi je neko pre skoro 20 godina pričao da će mutavi Đura biti mala maca za neke nove "generacije", rekao bih mu da je teška budala.
Top