Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Andra - најновије активности

  • Andra је одговорио(ла) у теми KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona.
    Nije za poredjenje, u fudbalu je razlika u kvalitetu debelo na njihovoj strani, u kosarci mi imamo bolji tim od njih. Bez obzira na to...
  • Andra reacted to Detelinarac90's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ja sam svoju grobarsku dužnost izvršio ispred lože na zapadu! Mamu maminu, nekima i u oči (matori trailovic, cirkovic i naravno smradini...
  • Andra је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Ne bih rekao da smo imali kontrolu, oni su stali u bunker i nisu imali nikakvu ambiciju da krenu u napad, nije to bio proizvod nase...
  • Andra је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Sta je tacno bilo odlicno u prvom poluvremenu? Mladost je parkirala autobus i nisu ni pokusali da igraju fudbal, mi smo stvorili jednu...
  • Andra је одговорио(ла) у теми KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona.
    Nece karma nista uraditi, moramo mi sami. I naravno, na svaku se ide da se pobedi, ova pustanja da se protivnik opusti su glupost, ne...
  • Andra је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    I treba da leti iz kluba, kao i Ovusu i Scekic, samo sto je problem to sto genijalci iz kluba sigurno nece dovesti boljeg igraca kao...
  • Andra је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Radije bih gledao kiksaru od 19 godina i da se nadam da ce napredovati, nego kiksaru od 29 godina koja je vec formiran igrac. Mislim...
  • Andra је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Jebeni #4, neunistiv je. Jedva cekam da mu jos i produzimo ugovor jer se uklapa u zamisli novog trenera.
  • Andra је одговорио(ла) у теми Mlađe kategorije, FK Teleoptik.
    Pa dobro, to su bas mladi momci, nije slucajno to sto su krenuli da beleze lose rezultate bas od kad je zavrsen turnir u Amsterdamu...
  • Andra reacted to malicovek's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Možda će zvučati bezobrazno pitanje, ali da li to može da se primeni i na KK Partizan? Ko god je u stanju da sarađuje sa Ostojom...
  • Andra је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Bude li se borio za Partizan kao sto se Duljaj borio i ako ne bude cutao na desavanja u klubu prvi cu ga podrzati i braniti, ali izjava...
  • Andra је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Odlicno, resili smo se glavnog problema kluba, dunstera Duljaja, sad ce znalac Nadj da nas spasi. Uprava dobra je! Nama ne zeli da...
  • Andra је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Ma nije mi namera uopste da diskutujem o njemu kao treneru, bilo je i dobrih i losih stvari ali to je proslost, samo sam ga potegao kao...
  • Andra је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Sta god neko mislio o Stanojevicu sve ukupno, kod njega smo primili 13 golova u ligi u sezoni 21/22, gde nam je startni stoper bio...
  • Andra reacted to Nikola9875's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Mi evo već 10 godina rešavamo manje probleme i kako jedan rešimo, tako se instant pojavi novi…toliko ih ima, da ovaj veći (koji je...
Top