Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Baracuda - најновије активности

  • Baracuda
    Baracuda reacted to MacManus's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Nađa vređati dok mu se ne zgadi klupa. Ljigavac ljigavi
  • Baracuda
    Baracuda reacted to Laki T.'s post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Kao trener možda i nije gori, ako ništa drugo verovatno su tu negde sličnih trenerskih kvaliteta. Ali ako ti smatraš samo trenerom osobu...
  • Baracuda
    Baracuda reacted to zaro's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Nikog podvlacim nikog mi nije zao, pa da mi se otac iz groba podigne, ko je pristao da radi sa Vazurom i Vucelicem… Ne to nema veze sa...
  • Baracuda
    Baracuda reacted to Helsinki's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Otkud ce despot dozvoliti da imamo pored Zeljka jos i u fudbalu dobrog trenera,to nikad vise nece da se desi Ono sa Markom ko zna kako...
  • Baracuda
    Baracuda reacted to JasminaT's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ono sinoć je bilo baš jezivo. Da li je trener kriv? Naravno da jeste. Ali, da li je to isti onaj trener iz prolećne polusezone? Naravno...
  • Baracuda
    Baracuda reacted to milos28nov's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    da se ne lazemo duljaj nije dobar trener i politika kluba je da se na tu poziciju postavljaju ljudi koji su legende partizana i tek na...
  • Baracuda
    Baracuda reacted to Goginhosa's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Obzirom da Nadj jos nije zvanicno trener Partizana, a zabranjeno je vrijedjati aktuelne igrace i trenere naseg kluba, evo da unaprijed...
  • Baracuda
    Baracuda је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    U Srbiji ima bar 1000 trenera boljih od Nadja, u to sam siguran. No, ova SNS bagra ne želi dobrog, već poslušnog. A taj picopevac...
  • Baracuda
    Baracuda је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Mi u poslednje vreme na klupi imamo početnike koji treba da se uče poslu, to govori da smo se srozali.Trener je jako bitan faktor...
  • Baracuda
    Baracuda reacted to Gabriel_Batistuta's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    A što da puši? Zato što je dobar trener? Mogao je biti naš trener, bio je probni trener, dobio sve utakmice za to vreme i zahvalili smo...
  • Baracuda
    Baracuda је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    TSC je bolja ekipa od nas, žalosno, ali realno. Ne treba mi da se ljutimo na naše bivše igrače i trenera iz TSC-a, momci igraju pošteno...
  • Baracuda
    Baracuda reacted to Zlatiborpfc's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Dabogda više nijedan bivši igrač ne kročio u FK Partizan. Samo stranci uz primenu strogog profesionalizma, kad jednog dana klub ozdravi.
  • Baracuda
    Baracuda reacted to Haris_Brkić's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Partizan mozemo samo mi iole sačuvati, jer niko drugi neće. Dodjite na stadion ljudi, podsetite se sto ste zavoleli Partizan..zato sto...
  • Baracuda
    Baracuda reacted to Detelinarac90's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
  • Baracuda
    Baracuda је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Fedja Dudić je rekao pravu istinu u lice svim ciganima. Svaka čast čoveku i odličnom treneru, napravio je pravi bum sa Radničkim iz...
Top