Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

batakpudla - најновије активности

  • batakpudla
    batakpudla reacted to serAlex's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Da citiram Jelenčeta iz Radova III: "Na koga li je mislio?" :D
  • batakpudla
    batakpudla reacted to serAlex's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Gosn Tomić kako je krenuo da "proziva" forumaše, za sledeću utakmicu Teleoptika ima da se traži karta više. :D
  • batakpudla
    batakpudla reacted to Zlatiborpfc's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Dabogda više nijedan bivši igrač ne kročio u FK Partizan. Samo stranci uz primenu strogog profesionalizma, kad jednog dana klub ozdravi.
  • batakpudla
    batakpudla је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    @Haris_Brkić Смрт Пичкоусте наказе ће да буде почетак решења проблема. Бити мудар, или бити мудо. Наше ЈСД је 99% изабрало бити ово...
  • batakpudla
    batakpudla reacted to Rade's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Cika Gorane, da krenem redom. Vi ste izgleda saglasni da covek koji nije strucan treba da upravlja nekim kolektivom. Mislio sam da smo...
  • batakpudla
    batakpudla reacted to Zalosna Sova's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Tvoje misljenje se drasticno razlikuje od onog koje zastupas o istorijskim temama npr. Ovo ide vise u smeru kolaboracije , u cilju...
  • batakpudla
    batakpudla reacted to Dr.Hofmann's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Rekoh vam neki dan da se ne zanosite pričom o bojkotu utakmice, ako do sad niste ukapirali da je od Partizana ostalo samo ime onda jbg...
  • batakpudla
    batakpudla reacted to Rade's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Prvo apel - bez debilizma. U nedostatku boljih reci. Mislim na ove prozivke iz sestog osnovne. Nisam delio poene, nesto sam obrisao...
  • batakpudla
    batakpudla reacted to Мали џин's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Slažem se, zato i kažem da analize igre, odbrane, taktike... Nemaju poentu kad znamo da naše trenutno postojanje u ovoj državi služi...
  • batakpudla
    batakpudla reacted to serAlex's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ja mu najviše, skoro pa jedino, zameram to što je pristao da mu gmazura bude šef. Sve ostalo je nebitno.
  • batakpudla
    batakpudla reacted to Мали џин's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Meni nije jasan stav "Ko kritikuje Duljaja taj podržava upravu". Ne verujem da postoji jedan čovek koji navija za Partizan a da ima...
  • batakpudla
    batakpudla reacted to Nemanja-950's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Pa ko je rekao da su oni najveći problem? Oni su veliki problem. Svi znamo ko je najveći problem.
  • batakpudla
    batakpudla reacted to serAlex's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    :buhaha Neka ne zameri koleginica @JasminaT, ali ja bolji post na forumu nisam pročitao od kada sam saznao na njega. :D
  • batakpudla
    batakpudla reacted to Nemanja-950's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Sačuvaj Bože.
  • batakpudla
    batakpudla је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Један од најпичкастијих коментара икада написаних на овом форуму! Класичан комуњарски прилаз. Поглед на живот једног ухлеба, који никад...
Top