Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од batakpudla

  1. batakpudla

    FK Partizan 2023/24

    А што би људи долазили? Бојкот на страну, зашто би људи долазили да гледају фудбал?
  2. batakpudla

    FK Partizan 2023/24

    Тај тренер је био продужена рука управе, био је задовољан појачањима и почео је да кука кад је видео да ни 150 бодова неће да нам донесу титулу. Слично као председник кад кука око српског народа на Косову, а учествује у продаји истог. Овај тренер просто не зна, није он крив што не зна, али уме...
  3. batakpudla

    FK Partizan 2023/24

    Ко је тад био тренер беше?
  4. batakpudla

    FK Partizan 2023/24

    Што бисте ви мицали читаву државу чика Горане кад Вам је проблем један блокиран мост?
  5. batakpudla

    FK Partizan 2023/24

    Неки су слепи, неки се надају, некима је све јасно. Како је коме лакше и како ко верује, што не мења чињеницу да је 2017. била инцидент који се неће поновити.
  6. batakpudla

    FK Partizan 2023/24

    Данима се разглаба о пеналу... Не би се о њему толико писало да смо им дали 5 комада и да није директно одлучивао о томе да изгубимо 2, уместо 3 бода. Небитан је пенал у целој ситуацији, нит ме занима да ли је био, или не. Мало ми је жао што се овде глођемо па они који тврде да је био пенал су...
  7. batakpudla

    FK Partizan 2023/24

    That didn't age well...
  8. batakpudla

    FK Partizan 2023/24

    Не. Него кажем да од повратка Звездана Терзића у клуб и вучићеве посете обема стадионима, фудбал у Србији више нема ни с од спортског. Дерби 2012. на ЈНА када је Каду дао гол за победу је намештен. Ми смо освајали титуле само, јер нам је било дозвољено да играмо и да освојимо. Инцидент је био...
  9. batakpudla

    FK Partizan 2023/24

    Знају оно што и ми знамо, да ће урадити све што могу да нас покраду. Поготово на председников рођус. Али ни то нема везе, ако ми будемо прави, мотивисани, да их пре свега пребијемо, па онда добијемо, упркос свему. А титула ће се ионако доделити за зеленим столом, као и 12 година уназад (изузев...
  10. batakpudla

    Saša Ilić, večiti kapiten Partizana

    Апсолутно подржавам да буде што даље од овог блата. Његова реч нема тежину, јер нема коме да буде упућена. Све што би рекао ишло би на његову штету. Нек се чува, па једног дана, за 30 година после неке крваве револуције да дође у свој ФКП.
  11. batakpudla

    Sale Stanojević

    Избришите ову тему. Од фудбалера, тему треба да има само Саша Илић.
  12. batakpudla

    KK Partizan - uprava i marketing

    Другари, искористио бих прилику да се осврнем мало на случај Жељко Обрадовић, поготово, након овог купа који је многе заболео, а посебно када се види колику снагу има Жељкова реч. Толику да највећи цигански болесник мора да се оглашава и узима нас у прљава уста. То је нешто што сам хтео да...
  13. batakpudla

    Želimir „Željko“ Obradović

    Поред оваквих ,,Гробара" цигани нам нису потребни...
  14. batakpudla

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Пааа изношењем чињеница о Ћујићу, сем личне сатисфакције, покушавам да приближим млађим, или неупућеним члановима о каквом говнету је реч, јер је он гласноговорник управе ФКП-а, а и наш бивши колега одавде. Ако допрем до некога супер, ако не, увек ми остаје лична сатисфакција. Симпатичне су ми...
  15. batakpudla

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Чуј, да прочиташ нешто позитивно о ФКП-у, ја не знам у каквој паралелној стварности живим, или какве ви то ружичасте наочаре носите... Срећом па сам оладио од фудбалских тема, али увек волим да поздравим Ћују онако како заслужује.
Top