Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bili Piton - најновије активности

  • Bili Piton
    Bili Piton reacted to Enslaved's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Inace, svaki igrac Partizana koji pristane da igra kup protiv roma je saucesnik u zlocinu nad klubom. Toliko.
  • Bili Piton
    Bili Piton reacted to The_B's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Posle onako sramnog drugog gola, ekipa je trebala da izađe sa terena i to je cela priča ovog derbija.
  • Bili Piton
    Bili Piton reacted to El Patron's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Jos jedna rezirana sektaska predstava za svoju vernu fasisticku stoku.
  • Bili Piton
    Bili Piton reacted to GORAN-BL's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Trebalo je napustiti teren,posije ovog cirkusa nema smisla pričati o fudbalu...
  • Bili Piton
    Bili Piton је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Veliki su to momci, ako su odlučili da igraju pa nek igraju, nek ih ponižavaju!
  • Bili Piton
    Bili Piton reacted to Partizan.Kraljevo's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Čestitke za momke, što je do njih, oni su odradili. Da smo slobodan klub, mi bismo napustili teren na 2:2, ali pošto nismo, mi...
  • Bili Piton
    Bili Piton reacted to tribiani's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    "Igrači Partizana na kraju okružuju sudiju" Šta ga sad koji kurac okružujete? Pristali ste posle onakvog gola da nastavite, ko vas jebe.
  • Bili Piton
    Bili Piton је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Ono kad odgledaš utakmicu Partizana i nemaš ništa pametno da kažeš. Severinin šut iz prve i Takijeva asistencija bez gledanja, sve...
  • Bili Piton
    Bili Piton је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Zato se u seoskim ligama oni jure kroz kukuruz!
  • Bili Piton
    Bili Piton reacted to Bazzile's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Serem se u nasu odbranu. Serem se u bivse igrace nase, stevanovice ivanovice. Jebem mater ciganskim sudijama. Jebem mater svima koji ne...
  • Bili Piton
    Bili Piton је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Nismo se naigrali tamo u zadnjih 5,6 godina. Oni su u užasnoj formi, mi smo mi, nemamo pojma da li će se pojaviti dr dzekil ili mister...
  • Bili Piton
    Bili Piton је одговорио(ла) у теми Rukometni klub Partizan.
    Ja sam juče dva puta gledao utakmicu, uživo i kasnije još jednom, za svoju dušu. Nemam reči za borbu i Partizanštinu, dobili smo ih na...
  • Bili Piton
    Bili Piton reacted to Zalosna Sova's post in the thread Rukometni klub Partizan with Like Like.
    Svaki nas trofej u uslovima aparhejda je zlata vredan. Svaka cast spartancima u crno belom dresu. Naklin do poda.
  • Bili Piton
    Bili Piton reacted to Oplenac's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Danas se jos jednom podsetih kako je JNA prelep u prolece. Najlepsi objekat i predeo u Beogradu.
  • Bili Piton
    Bili Piton reacted to serAlex's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Dobar golman je pola tima. E sad, nikako da "nagrabimo" onu drugu polovinu. Bravo za prolaz. :clap
Top