Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од BiP

  1. BiP

    Želimir „Željko“ Obradović

    ...i novi ugovor!
  2. BiP

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    ajmo miii :partizan-fan:
  3. BiP

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Vanja Marinkovic.
  4. BiP

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Samo njega volimo, samo njemu pevamo napred Partizane, napred Partizane... Ajmo mi veceras, neka bude borba neprestana, neka bude sto biti ne moze!
  5. BiP

    Uprava i marketing

    A Rio Tinto? Mislim potrebno je vratiti temu na mala vrata, a ima li boljeg pokusnog kunica od naseg FK...
  6. BiP

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    A kome krvnicki otplacujes pare, ovom forumu i svima nama pa mislis da mozes i figurativno da trpas muda u usta Zeljku Obradovicu i nasim igracima i da nam pod okriljem nekog kritickog misljenja to prodajes kao tvoje apsolutno pravo...? Evo razmisljam, mozda si uplatio neku donaciju za...
  7. BiP

    FK Partizan 2023/24

    Ko zna mozda je neko parce nicije zemlje izmedju Turaka i Grka na Kipru
  8. BiP

    FK Partizan 2023/24

    "Sto se kadra tice nemojte zameriti nije do nas..." @Pajas Jovanovic Stojkovic, Markovic, De Medina, Antic Ovusu, Natho, Zahid, Kalulu, Trifunovic Saldanja
  9. BiP

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Ma gde zna, dok namiri partiju, saradnike, podobne navijace... ostane tek nesto malo za njegove gmazovske potrebe, po neka mrvica. Muka sastaviti kraj sa krajem.
  10. BiP

    Partizan i mediji

    Ne znam da li je prava tema ali kada razmislim Misa Tumbas moze biti smesten u skoro svaku temu ovog foruma jer je pratio nas i njegov Partizan u svim sportovima i ziveo Partizan 24h dnevno. Imaš li neku neostvarenu želju u novinarstvu? „Ta želja nekako spaja moje dve ljubavi – novinarstvo i...
  11. BiP

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kosarkaska poezija PJ Doziera
  12. BiP

    FK Partizan 2023/24

    Smetalo nekim forumasima sto izlazi covek u javnost pa resio da im se ne zamera :D Salu na stranu, mislim da svojim delima trenutno mnogo vise govori nego da daje bilo kakve izjave i samo neka tako nastavi
  13. BiP

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Meni jedino pada napamet nase gostovanje u Zagrebu na rukometu, kada smo uspeli da stignemo do Dugog Sela i tu zbog procene hr policije zadrzani u sali neke skole dok je par nasih (Čegi, Siki...) uspelo sa novinarima da udje u halu, kada je nakon prepoznavanja i izbio onaj incident. Ako im je to...
  14. BiP

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Miloje pobedi, ova je najvaznija!
  15. BiP

    Dule Vujošević

    Pravi vojskovodja koji ne vice juris nego za mnom!
Top