Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Bokili

  1. Bokili

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Iscitah postove i moje misljenje je da je nasa sansa ponedeljak. Budemo li se tada ciganiji posrali u usta, sve je na nama. Samo da proradimo kako treba, vreme je. Koliko god da strepimo (ja pogotovo) plase se i pickice jer su sve podredili pljuvanju po nama tako da je je ponedeljak samo finale...
  2. Bokili

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Koliko jutrom subotnjim krecu spinovi o sudjenju, Savicu, igracima i svemu i svacemu. U dvae's marki. Ocekujem i dokumentarac ili celovecernji film iz Podgorice. Plase se oni nas....plase.
  3. Bokili

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Posto su nam ovi "prijatelji", kurca mi se napuse. Neprijatelji neka pripreme vazelin, posle oralnog.
  4. Bokili

    FK Partizan 2023/24

    https://nova.rs/sport/fudbal/partizan-vazura-nadj-vucelic-blamaza/
  5. Bokili

    FK Partizan 2023/24

    Pih, sta trista? Da zaokruzimo na mElEon. Napisah ja, preporuka ovog trenera je "jedva docekah" i da se ne zavaravamo, protiv cigana su igraci dali maksimum, kakav Nadj itd.
  6. Bokili

    FK Partizan 2023/24

    Dajte ljudi covek veruje u sebe. Dobro je da nije trazio ugovor na tri godine. Hajde sledeci molim bivsi igrac, ne mogu ono... "legenda"
  7. Bokili

    FK Partizan 2023/24

    https://www.aktuelno.me/sport/aleksandar-vucic-zaglavljen-u-blato-licnog-ludila-i-kriminala-crvene-zvezde/
  8. Bokili

    Uprava i marketing

    Cuveni citat malo izmenjen "ko je ove poznavao, ni pakao mu nece tesko pasti". Mislim da se samo dzabe lozimo. Hvala Tomicu na iskrenosti, ali po portalima, jedni u klin, drugi u plocu i u krug tako.
  9. Bokili

    FK Partizan 2023/24

    Pa to i jeste poenta sa ugovorom na godinu i po. Mi te oteramo pre isteka, a ti se ceses za lovu do isteka ugovora, malo i nama vratis. Srecni ljudi, vole Partizan! :buhaha
  10. Bokili

    FK Partizan 2023/24

    Dalji komentar nije potreban
  11. Bokili

    FK Partizan 2023/24

    Sta reci......
  12. Bokili

    FK Partizan 2023/24

    Treba aktivirati i Djanija Curcica.:buhaha
  13. Bokili

    FK Partizan 2023/24

    Ako si postavio pitanje, pretpostavka je moja da znas odgovor. Naravno da takav covek smeta, Igor, Pera, Zika, Laza, svejedno. Smeta postavljenoj upravi i nazovi huliganu iz decackih dana. Tako nesto se ne moze ustrojiti u ovom sadasnjem vremenu, a ni skorijem dok su majmuni gde jesu. Napisa...
  14. Bokili

    FK Partizan 2023/24

    Pa ne znam ko to od nas ne peva svaki dan i mnogo pogrdnije od njega, ali nismo treneri kluba, doduse nisu nas ni nudili, ali ako je to preporuka ima onda nas kandidata za trenera ihaj.
  15. Bokili

    FK Partizan 2023/24

    Za mene licno je gori covek, jer je smenjenom treneru bio pomocnik i docekao da mu svane, elem reference za trenera su mu.... jedva docekah. Eto obrazlozenja. Na prvu loptu.
Top