Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од bonaventura

  1. bonaventura

    Liga konferencija 2021/22.

    Mi ako hocemo proci moramo se napti iz petnih zila da donesemo u Bg solidan rezultat i da ona u Bg prezivimo sve nase gluposti i protivnika pa da prodjemo dalje. Tako da nemam velika ocekivanja iz razloga sto nas zvanicno boli k.. za ovaj dvomec ( djelimicno i ja taj bol osjecam). Sve to...
  2. bonaventura

    FK Partizan 2021/22.

    E jbg Daco... bas nemas srece. Aman mu nije sudjeno pa eto...
  3. bonaventura

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Na trenutak smo u utakmici na trenutak smo glavom ko zna gdje. I tako citavu utakmicu. Ne znam sta se treba desiti da se nesto pokrene na bolje.
  4. bonaventura

    Evrokup 2021/22.

    Juventut je nezgodna ekipa, vecinu momaka kod njih znamo od prosle godine, jos kuci ih dobiti sigurno nije lak posao ali non stop cekamo kad ce nasa ekipa odigrati jednu kompletnu utakmicu al ne ide pa ne ide... Primiti sedam (7) trojki za redom u 4/4 od bilo koje ekipe je stvarno cudno... da...
  5. bonaventura

    Zimski prelazni rok (Radio Mileva), 2021/22

    Jevtovic je proigrao fudbal tek kod Djukica, bio je mozda i jedini igrac koji je kod njega napravio neke iskorake u igri. pocela je lopta preko njega da ide napred. Dobra stvar je i to sto zna gdje dolazi i kakvo nas sranje ceka u ovoj polusezoni. Da se ne lazemo, nije daleko od klasicnog ling...
  6. bonaventura

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Kakvi mladi potencijali stizu u ekipu mislim da Duletu dodje da kaze "skloni se Zeljko ja cu ovo da resim" al onda zamisli sebe na timeoutu kako kaze "ajmo krug za Urosa" a sad to sto nije za Tripkovica nego za Trifunovica to je vec nesto drugo :D Nadam se da ce ova odluka Tristana Vukcevica...
  7. bonaventura

    Evrokup 2021/22.

    Prodje nova godina a mi se nista bolji nismo od pocetka sezone. Moze se reci da upravo prolazimo kroz prvu pravu krizu igre i rezultata. Ne treba se praviti blesav, stvari se ne odvijaju kako treba, kasnimo uveliko a bitne utakmice se nizu. Sve manje sam optimista....
  8. bonaventura

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Igraci kao Tristan su uvijek dobrodosli u Partizan. Pred momkom je uspjesna buducnost i vjerovatno NBA karijera, takodje jos se nije odlucio za koju reprezentaciju ce da igra tako da ako uspijemo da ga dovedemo u Partizan velike su sanse da dobijemo i jos jednog reprezentativca. Naravno...
  9. bonaventura

    Zimski prelazni rok (Radio Mileva), 2021/22

    Sta sam docekao kad moram napisati, nadam se Jevtovicu. Majko mila...
  10. bonaventura

    Zimski prelazni rok (Radio Mileva), 2021/22

    I tako.. umjesto jaci da udjemo u drugi dio sezone mi cemo uci slabiji... Nemam zivce vise stvarno...
  11. bonaventura

    Zimski prelazni rok (Radio Mileva), 2021/22

    Jevtovic, Fejsa i Stojanovic su bolji igraci od "micka" i malo je vjerovatno da niko od njih trojice nije voljan da dodje sada u klub kad se borimo za titulu. Posto vidim da se spominju neki nasi klinci u toj prici sa Cukom, ne treba nas iznenadi da je "micko" podkusurivanje za nasa tri...
  12. bonaventura

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Bili smo zreli da nam se ovo desi. Samo sto je ovaj poraz u rangu toga da nas je Krka dobila u BG-u. Nije kraj svijeta, ali osjecaj je mucan kao posle nekih znacajnih poraza. Ovo nije klasicna prica, sta je tu je tjeraj dalje.... Svakako igra nije ni blizu onoga sto bi trebalo da bude, pogotovo...
  13. bonaventura

    Zimski prelazni rok (Radio Mileva), 2021/22

    Upravu si. I to je zato sto su nasi igraci kad ovdje nesto pokazu ustvari na nivou igraca koji ce ponekad biti starter u Grojter Firtu. Uopste ne krivim igraca, jednostavno kvalitet fudbala je takav. Spor i nikakav. Kad nasi momci dodju u zapadnu evropu, posle citavog zivota ganjanja lopte po...
  14. bonaventura

    Zimski prelazni rok (Radio Mileva), 2021/22

    sreca je to sto je taj mijailovic pickica pa ne bi smio da dodje u Partizan... al realno gledano.. Stanoje sta ti treba ovo? bolje nemoj nikoga dovodit ako cemo da jurimo cigane linglongase... mogu da razumijem Stefana Kovaca ili Docica da opet pokusavamo dovesti...ali mijailovic?? ma daj bre
  15. bonaventura

    Evrokup 2021/22.

    Oseca se pobeda u zraku...
Top