Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Borac NBGD

  1. Borac NBGD

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Tako je breee!! Nadam se da je na poluvremenu palo lopatanje
  2. Borac NBGD

    Uprava i marketing

    Samo nek pljuju dosta velicaju ciganska govna a prave se mrtvi za nas a svi znaju sta je po sredi
  3. Borac NBGD

    FK Partizan 2023/24

    Dodaj na to i veliki procenat nas koji za taj klub navijamo , nazivajuci nas ustasama i ko zna kako. Sa sve onim smrdija ce lepse ziveti
  4. Borac NBGD

    FK Partizan 2023/24

    Za ovog filipovica i kovacevica sanicanin je maldini a miljkon cafu licno za ove bekove..ali kad god mislim od ovog nema gori jebeno me svaki put iznenade sa resenjima
  5. Borac NBGD

    FK Partizan 2023/24

    Sta vam znaci navijaci rezultata ?? Brate kanta nas ko stigne i samo pukom srecom ove godine nismo popili brdo petardi
  6. Borac NBGD

    FK Partizan 2023/24

    Sta napisati a ne otici na ladjenje .. Verovatno ce reci da su igraci pokazali karakter
  7. Borac NBGD

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Organizovani su verovatno bili organizovanii za docek kineskog nam precednika.. A slika promasenog polu zicera mi ne izbija iz glave.. Sad da gledam fuzbal da se nerviram zbog drugih stvari da mi bude lakse i skrenem misli s kosarke
  8. Borac NBGD

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Docekati ih "prijateljski" ,isprasiti i posrati na kraju
  9. Borac NBGD

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Jedva cekam da bude princ od dubaija
  10. Borac NBGD

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Idi bre u kurac ...dal je bre ovo realno
  11. Borac NBGD

    Uprava i marketing

    Cekaj , hoce li sad i ovi koji se kunu u Duljaja da postuju gmazuru ? Zna li se sta? Mi kao narod smo otisli u kurac . Ovde dok se ne podeli narod na nase i njihove i ne izbije borba do istrebljenja nema srece.. previse se govana nakotilo i izaslo iz svakakvih rupa.
  12. Borac NBGD

    Uprava i marketing

    Eto a ja sve vreme napadam vazuru i zelim mu dumre. Jedva cekam dan da gledam ozbiljne ljude u fk. Pun mi kurac ovih legendi
  13. Borac NBGD

    FK Partizan 2023/24

    Prosao ban zbog pisanja i skretanje sa teme .. ovde vise i ne znam sta je tema posto je dundjeru cilj biti drugi .. Bio sam za smenu Duljaja jer Partizanu treba trener a ne onaj privezak
  14. Borac NBGD

    FK Partizan 2023/24

    Bar nije Djilasa spomenuo
  15. Borac NBGD

    FK Partizan 2023/24

    Prosao i taj derbi u kupu smradovi pobedili ,zivot tece dalje u Smrdiji se lepse zivi .. Ko god moze biti ucenjen ili zivi na racun sekte zelim mu da se ubije I da kad vidim da trener Partizana nije problem nek pogleda ko je trener u nasem kk. I ako mu nije jasno nek pogleda opet
Top