Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Brka

  1. Brka

    FK Partizan 2023/24

    Kakav drugi penal kad Antić startuje na loptu????? A pored toga i van šesnaesterca posle faula nad Zahidom.
  2. Brka

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ni jednog našeg igrača ne bi menjao za Dončića, ni bivšeg ni sadašnjeg, svaka njemu čast na umeću ali ja se generalno takvih pojava gadim. Ne bih ga menjao ni za Sinoveca ni za Bezbradicu.
  3. Brka

    Czsns - Partizan 3-2 igrač utakmice

    Glasao sam za Krunića i strelce golova, ali ceo tim je igrač utakmice
  4. Brka

    FK Partizan 2023/24

    Antić je prvo izbio loptu, znači nije penal ili se to pravilo tumači po potrebi
  5. Brka

    Rukometni klub Partizan

    Jel prenosi neko danas protiv Metaloplastike?
  6. Brka

    Stonoteniski klub Partizan

    Stonoteniseri su u finalu. Pobeđen je Beočin sa 4:3 iako smo gubili 3:1. Hvala @Goran Tomić za link i za stres koji si nam omogućio :D Slaviće se titula!
  7. Brka

    KK Partizan - uprava i marketing

    Sve ovo što se dešava oko Željkovog ugovora pokazuje nažalost da tu nisu čista posla i da neko pokušava da produžetak ugovora upropasti. Prva stvar ovaj ugovor koji ističe Željku na kraju sezone je potpisan na tri godine a ne do kraja Ostojinog mandata. Ostoja je posle ponovo izabran za...
  8. Brka

    KK Partizan - uprava i marketing

    Sramota!
  9. Brka

    FK Partizan 2023/24

    Na kraju utakmice igrači Napretka se nisu ni malo obradovali, očigledno je i njih bilo sramota ovoga u čemu su učestvovali.
  10. Brka

    Kup Radivoj Korać 2024

    Sramota, konstantno gubiš od slabijeg od sebe, sramota..... Sramota, sramotaaaaaa, sramotaaaaaa.......
  11. Brka

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Željko Obradović je gospodin koji nijednom u svojoj trenerskoj karijeri nije napustio klupu u sred sezone i neće to da uradi ni u svom Partizanu. Tako da predlažem ban za takve nebuloze. Igračima se nadam da će jebati sve po spisku za sve do sada ove sezone i da će se sa određenim brojem igrača...
  12. Brka

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Sramota, sramota, sramota....
  13. Brka

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ja verujem da smo mi sigurni za sledeću godinu u EL i da Željko to zna i da se samim tim zato povlače ovakvi potezi. Nisam nikakav insajder niti imam informacije ovo je samo moja pretpostavka. Uostalom jedino logično je da Partizan učestvuje u Evroligi bez nas je to takmičenje toliko ogavno da...
  14. Brka

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ponosan sam na naš Partizan! Na Željka Obradovića! Podrška i samo podrška!
  15. Brka

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Zbog takvog stava Matija Popović zaslužuje transfer u Dubočicu iz Leskovca ili u Bukovik iz Ražnja nadam se da će tako nešto i ostvariti.
Top